Kaftann ciekawostki

Kaftann ciekawostki

Historia kanału Kaftann zaczyna się w dniu 2012-03-25 11:35:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2620 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 36371188 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 141945 użytkowników.

Playerunknown's Battlegrounds PL #67 Solo na Squady X Gameplay...● Playerunknown's Battlegrounds (PL) i inne gry kupisz tanio na (3% zwrotu z kodem KAFTANN) ● Więcej Playerunknown's Battlegrounds (PL), muzyka itp. poniżej! ● Facebook: ● Live: ● FAQ, PC: ● Sieć partnerska: ● Grupa Steam: Chcesz wesprzeć moją twórczość? ✔ Donate (PayPal, SMS, Przelew i inne): ✔ Wyślij prezent na Steam (Karty, tła, skiny, skrzynki, klejnoty etc.): Seria Zagrajmy w Playerunknown's Battlegrounds to sporo pracy. Mnóstwo montażu i zbieranie interesujących rozgrywek na rzecz interesujących odcinków. Będą się pojawiać bardzo rzadko, w dużych odstępach czasowych. Premiera Playerunknown's Battlegrounds: 23 Marca 2017 Recenzja Playerunknown's Battlegrounds: Seria Playerunknown's Battlegrounds: Poradnik do PlayerUnknown's Battlegrounds (Najlepsza broń, jak szybciej wylądować, więcej fps itd.): Utwór w outro: Tę serię znajdziesz szukając: Playerunknown's Battlegrounds Playerunknown's Battlegrounds PL Playerunknown's Battlegrounds Gameplay PL Playerunknown's Battlegrounds Recenzja Playerunknown's Battlegrounds Gra Playerunknown's Battlegrounds Ultra Zagrajmy w Playerunknown's BattlegroundsPlayerunknown&039;s Battlegrounds Squady Gameplay Zagrajmy

Najlepsze komentarze:

Kaftann... Dziś o 19:00 zapraszam na LIVESTREAM i granie z widzami w PUBG! :-)
?osiek... Kaftan jak zwykle bardzo dobry film! Dzięki Tobie i Twoim nagraniom kupiłem tą grę i jestem bardzo zadowolony, z dnia na dzień idzie coraz lepiej :) Szkoda że sam nie mogę tego nagrywać (byłoby się z czego pośmiać), jednak moja karta graficzna pozwala mi na grę ledwo na ustawieniach medium - very low (nie mówiąc już o nagrywaniu). Tyle dobrego, że mogę oglądać kolejne nagrania (do tego w ładnej jakości z profesjonalnym lektorem) u Ciebie. Oby więcej takich filmów :) Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu godzin miło spędzonych przy "PUBG".
HailCre... Masz rację kafftan. Dawaj więcej odcinków. Zajebiście się Ciebie ogląda! :)
Mako Ru... Kaftann dostałeś się na PUBG Invitational?
Kast... Kaftanie drogi właśnie wyszła aktualizacja z trybem pierwszo osobowym więc siadaj do kompa i nagrywaj :-)
Marek P... Kto wie że kaftanik jest najlepszy daje łapkę w górę pod filmem
Maciek ... uwielbiam słuchać jak Kaftann opowiada o taktyce w tej grze. jeżeli powstanie jakaś uczelnia kształcąca graczy to Kaftann będzie tam rektorem, dziekanem i wykładowcą :D
Larustu... Kaftann masz podobny głos do aktora podkładającego głos Mccree (Overwatch) w j. angielskim!
Krzyszt... Niezłe akcje jak zwykle :) Jest co oglądać, więcej poproszę :)
GeekHun... Kaftann, jak zawsze masakra :) prosimy o więcej ;)
Fafel34... Świetny Materiał z PUBa ;-)
Szarik... Tak słysząc utwór na endingu(czy jak to tam nazwać :D) pomyślałem sobie "Ciekawe czy Kaftann zna Studio Accantus" i stwierdziłem, że zapytam. Więc, czy znasz Studio Accantus? Jak nie polecam utwór "Pod Drzewem" ;)
xaxa... Zastanawiałeś się kiedyś co się dzieje na tsie takiego 3-4 osobowego składu jak zaczynasz ich zabijać. a oni biegają jak kaczki bezradni, bo nie wiedzą co się dzieje ? ; )))
Hunt3r ... @Kaftann wyszedł tryb fabularny do The Long Dark i jest naserio spoko polecam obczaić
SHUU... Boże Kaftann powinieneś być lektorem w filmach ten twój głos wymiata!
Bia?y W... Fajny odcinek
GamePro... Son of Rambow :D
Zuza... Spoko odcinek :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw