Cezary Pazura ciekawostki

Cezary Pazura ciekawostki

Historia kanału Cezary Pazura zaczyna się w dniu 2015-07-08 11:56:46.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 180 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45348642 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 619414 użytkowników.

CO MAM W TELEFONIE? #1 Lewandowski, Nowy Jork, Siłownia


► Subskrybuj kanał TELEFONIE? Lewandowski, Jork, Siłownia

Najlepsze komentarze:

Cezary ... Jak myślicie co jeszcze znajdziemy w mojej komórce? Piszcie w komentarzach, a za tydzień się przekonamy kto miał rację!
Wojciec... Czarek fajne filmiki, ale nigdy nie zrozumiem jak Polak/Polacy mogą kibicować Niemcom bez względu na to czy to repra czy klub i bez względu ilu Polaków tam gra. Rozumiem sympatię ze względu na Lewego i innych, ale te polskie śpiewy Borussia Dortmund w pubie w Londynie? Pozdro
Mario P... Wierzyć się nie chce że Zakościelny jest wyższy od Cezarego.
Jarek M... Kobieta która jeździ ze swoim facetem na mecze to marzenie wielu wielu facetów, a co dopiero kobieta i knajpa pełna samców-kibiców :-D
aparacc... Messi znów nie strzelił karnego #2018
Zosia M... O ja mieszkam w pruszkowie hahaha
MARCIN ... CZAREK A TY NIE MASZ NADCISNIENIA ZYLY CI WIDAC NA SKRONI
Zespó?... Panie Pazura, powiem Panu szczerze. Nie wiem na ile moja opinia Pana wogóle interesuje jednakże wysilę się i ją wyrażę. W nawiązaniu do tego odcinka, dla mnie osobiście to jesteś Pan takim Lewandowskim a nawet Ronaldo dla polskiego kina. Pan jesteś tym jednym, jedynym niepowtarzalnym aktorem tak jak Lewandowski od którego najprawdopodobniej lepszego już nie będzie, tak samo od Pana- lepszego już nie będzie. Z całym szacunkiem, sympatią i uznaniem dla innych dobrych a nawet genialnych którzy byli są lub będą, Pan i tak jest najlepszy. Jesteś Pan tym aktorem dla którego setny raz ogląda się film, który zna się już na pamięć np. Kiler, Chłopaki nie płaczą czy Nic śmiesznego ale co równie ważne- tym aktorem, dla którego ogląda się film, którego gdyby nie Pana obecność, pewnie w życiu by się nie obejrzało, jak np. Belcanto, Balanga czy Zakochani. Kolejnym przykładem na Pana wyjątkowość może być również fakt że filmy tego samego reżysera, o tym samym bohaterze, o praktycznie tej samej tematyce- tak samo genialne (mam na myśli oczywiście filmy Pana Koterskiego) - z Pana udziałem jakimś przypadkiem oglądać można w nieskończoność. Mówiąc konkretniej: dzień świra obejrzałem może z 5 razy w życiu, wszyscy jesteśmy Chrystusami- góra 2 razy. Nic śmiesznego- 55 razy, Ajlawju- 52 razy. To właśnie Pana udział robi tę różnicę. Wracając do zdjęć ze sławnymi osobistościami chciałbym jeszcze Panu powiedzoeć że, dla mnie- zagorzałego kibica piłki nożnej, wspólne zdjęcie z Robertem Lewandowskim lub Cristiano Ronaldo byłoby równie cenne a może nawet ciut mniej cenne niż zdjęcie z Panem. Mógłbym tak jeszcze w nieskończoność ale może już wystarczy :) zaznaczam że to wszystko to moja własna opinia. Jestem Pana wiernym fanem od najmłodszych lat (Kiler był to pierwszy film na którym byłem w kinie w wieku 7 lat) Pozdrawiam gorąco i życzę i sobie i Panu jeszcze wielu ról ponieważ w ostatnich latach jest Pana zdecydowanie za mało w polskim kinie :)
Zbieram... Staryyy jak ja cie lubie
I know ... Czaruś mam pytanie. Dużo artystów przyznaje się do oddania duszy za karierę. Czy też dodałeś?
michalN... Haha skąd ja wiedziałem że Pan powie; Znicz Pruszków to nie wiem :D pozdrawiam.
Siestrz... Miedzynarodowy judaizm (talmud) chce radykalnie pokonać chrzescijanstwo i je zastąpić . Jego główne armie to masoni i komuniści. Ponieważ Izrael odrzucił prawdziwego mesjasza , dał sobie inny mesjanizm , który jest doczesny i przyziemny dominujący nad światem przez pieniądz, masonerię ,rewolucję i demokracje społeczną ..... Światowe plany żydów realizują się w naszych czasach. Teraz czołową postacią która demokracja wprowadza na pierwszy plan jest szatan. I nad rządem i masonerią stoi potęga talmudyczna która przez dziewiętnaście wieków pracowała dla przygotowaniem drogi dla ziemskiego mesjasza (szatana).
Lusia... Ogólnie nudne
Lusia... Torty prześwietne
Lusia... Przez cały czas zastanawiam się po co jest ten kanał.
Killd3m... NIe ucz się od blowka!!!!!
Janek w... A może zapukać do mieszkania z dzieciństwa?
GeoShot... 03:33 ibisz xd?
Aleksan... Posmaruj Jodyną kciuka, będziesz się Wujku trzepał nadal prawą :). Powinno pomóc :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCY_fyIMTLLOZgmkuUYo6JKw