wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6401 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 206550716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 414994 użytkowników.

To aż NIEWIARYGODNE KOLEJNA AFERA MISIEWICZA ze Snobizmem...


►Codziennie przeglądaj artykuły NA ► ► Darowizny na działalność ► ► Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu)► : 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 ►Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu)► : Kontakt biznesowy: NIEWIARYGODNE KOLEJNA AFERA MISIEWICZA Snobizmem Polskiej Armii

Najlepsze komentarze:

MARCINW... Chłopie zrób jakiś filmik antyunijny, antydemokratyczny, antyopozycyjny, antyemigrancki bo Twoja prawicowa widownia się irytuje. Nie ma co udawać obiektywizmu biorąc na tapetę Misiewicza.
Cz?owie... Komentarzyk
Prawico... Hanna Gówniewicz-Kurwaltz :D
A F S 1... Ator byłeś w wojsku?
Suzanna... Misiewicz ciekawe dlaczego go tak promuja kim sa byli jego rodzice ?
00 oo7... jak można się wypowiadać nieosobiście? ty na pewno skończyłeś studia? bo jakoś dziwnie mówisz no i te włosy ciągle odgarniane, może zepnij je jakoś? bo niedobrze się robi, ach i jeszcze ta praca rękami, dlaczego nimi tak machasz? strasznie nimi pracujesz podczas mówienia, a nie lepiej popracować głową?
Diego G... Bo to taka sama partyjna mafia jak POprzednicy,PIS PO JEDNO ZŁO.
Adam Wa... coin'y są w polskich siłach specjalnych od dawna, w zasadzie od połowy lat 70-tych, wzorowane na amerykańskich były powszechne w sovieckich siłach specjalnych od czasów konfliktu w Vietnamie. Nigdy nie były ewidencjonowane - to jedyna rzecz (no może nie jedyna...) która nie podlegała nigdy państwowym aktom normatywnym ani regulaminom. Ja dostałem dwa - jeden od ruskich po 40-sto dniowym szkoleniu "na bezkresnych poligonach Leningradu"( ludzie z branży będą wiedzieć o co chodzi ), a drugi już od dowódcy operacji kombinowanej - za dowodzenie liniowe w polu na teatrze działań wojennych, wcześniej niż "Kłamie" Koziej - bo w byłej Jugosławii. Ator, jedna rada od "emeryta" znającego realia byłego "Szamba Generalnego", w sprawie "Gienerała radzieckiego" Kozieja - "Jak będziesz się słuchał Kozieja, to w zimę będziesz w sandałach zapier**lał". Nie zdarzyło się jeszcze żeby ten człowiek publicznie skalał się prawdą. Przed wojną to ten Koziej by mógł co najwyżej w stajni konie pucować, bo poza tym że jest typowym dupowłazem i "dobrym na każda pogodę" słupem, o wojsku nie wiele wie - poza kilkoma wyjątkami, ale te są raczej z zakresu metodyki działania WSW. Wracając do tematu, jak chcesz zobaczyć taki medal to ja tobie fotkę prześlę, albo jak wolisz gdy będę w Warszawie za dwa lub trzy tygodnie to sam sobie obejrzysz i porobisz foty. Historię tych odznaczeń też mogę tobie opisać dokładnie, niestety nie ma tego nigdzie - taki "branżowy" to jest towar dla sił specjalnych - a ciekawa jest i historia i metoda przyznawania takich odznaczeń. Są one cenione w "odpowiednich wojskach" dużo bardziej od oficjalnych odznaczeń - bo oficjalne odznaczenia może dostać każdy, a Coin'a już nie każdy. Jest ich mało i posiadają je żołnierze którzy walczyli jako dowódcy liniowi podczas konfliktu zbrojnego, ale też nie wszyscy - tylko ci którzy spełnili pewne konkretne warunki w oczach swoich przełożonych..
Stanisz... Przyjemnie posłuchać mądrego, w tych beznadziejnie głupich czasach.
snp213... To nie afera Misiewicza tylko M A C I E R E W I C Z A !
Bartus sam sie nie awansowal ani dekorowal orderami...
sekunda... żałosny jesteś pączusiu Jaka afera? Daj spokój Misiewiczowi? Odmówił ci, że tak się na niego uwziąłeś?
jaga690... Myślę, że ci uchodźcy nie dostaną nic lepszego niż eksmitowani Polacy - po prostu takie są lokale socjalne...
Bazyli ... Afera? Serio? Zrobienie takiego coina to koszt max 50 PLN.
Mroczny... Mi ta polityka już się znudzila
Joanna ... PiS PO jedno zło
!
Daniel ... Bicie piany wpisujące się w kolejny atak na Macierewicza (zwłaszcza, gdy w tle jest szogun Koziej). Dał porównania, gdy MON za czasów Po zamawiał długopisy jak z Bonda za dużą kasę, to nikt nie robił z tego wielkiego halo.
Sirius ... Daje minusa. Rozdmuchujesz jakieś nonsensy. Nie rozumiesz że obca agentura ma nakaz odstrzelić Macierewicza. Chodzi o geopolitykę. O miedzymorzu coś słyszałeś?
dariusz... reklama skyn :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g