Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1142 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64867486 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 194076 użytkowników.

Licząca tysiąc lat mumia posiada zdrowe organy wewnętrzne


Mnisi z buddyjskiego klasztoru Dinghui, położonego w prowincji Hebei, na północy Chin, zwrócili się do lekarzy z prośbą zbadanie mumii mistrza Tsa Xian, która została niedawno pozłocona, aby okazać mistrzowi najwyższy szacunek. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Licząca tysiąc mumia posiada zdrowe organy wewnętrzne

Najlepsze komentarze:

Kitan... Lel królestwo kitanów xD
Agniesz... to jest właśnie chińska magia
Krystia... Aha klasztor DingHUI
Brzeszc... kocham twoj glos
ella k... Organy przeszczepic, co się będą marnować
?ukasz ... Dokładnie! Hubble Deep Field ma racje! "tomograf nie wykaże żadnego zdjęcia jeśli ma na swej drodze jakikolwiek metal"
Ten news jest absurdalnie głupi.
Nawet gdyby jakimś cudem prześwietlili tą mumie to wierzycie w to że jej narządy wewnętrzne pomimo upływu setek lat są w takim stanie jak u żyjącej osoby?
Poza tym to trochę dziwne że mnisi sami zwrócili się z prośbą do lekarzy o zbadanie mumii ich mistrza. Bo niby po co?
Prędzej bym uwierzył w to że banda mnichów zabiła jakiegoś gościa a następnie pozłocili go i teraz próbuje wcisnąć ludiom że to ich zmarły przed wieloma laty mistrz który jest zajebistym kozakiem bo jego narządy się nie rozkładają.
DANIELE... czekam kiedy się mój MISTRZ z pracy zmumifikuje :D
spejson... Jak on mial organy zdrowe to kurwa na co umerl na ból zęba czy dupy ?
Marcsi ... zombieeee!!
johnny ... Yoga konserwuje!
SuperKo... serio wzięli tomograf? ewentualnie ciężarówką by musieli, co oczywiście jest możliwe.
Wojciec... Jak zawsze odcinek mnie zainteresował. Lecz mam pewne wątpliwości co do jego prawdy. Mimo wszystko łapka w górę oraz pozdrawiam wszystkich którzy również mają wątpliwości :-)
Dawid G... facet żyje nadal, dlatego organy są zdrowe.
NiceTub... Nic w tym nadzywyczajnego. To pewnie wynika z właściwości złota, dlatego złoto w starożytności odgrywało tak wielką rolę. Obecnie naukowcy gówno wiedzą, potrafią jedynie recytować książki z pamięci i zero myślenia, a kto się wychyli to od razu jest niszczony przez mafijny półświatek naukowy.
kto? ni... Może nadal żyje
Wiola T... Witam. Trochę poczytałam komentarze i uważam ,że nikt niczego nie może być pewien oprócz jednego!Tym jednym jest to ,że umrzemy. ŚMIERĆ JEST PEWNIKIEM.Natomiast zdjęcia czy to tomograf, rezonans czy inna machina nawet oblężnicza jeśli potrafi pokazać tak wyraźne szczegółowe zdjęcia to nikt mi nie wmówi, że na pewno to czy na pewno tam. Pozdrawiam
Finnane... Ciekawe czy mozna go jeszcze wyleczyc i ozywic.
Patryk ... Najlepszy kanał ?! Wiedzy od Chuja :D
ELIAN 2... Bo on żyje, jest w trakcie medytacji, Poprostu spowolnił swój metabolizm o tysiąc razy
Kay... kiedy mumia ma zdrowszą wątrobę niż ty
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q