Planeta Stylu ciekawostki

Planeta Stylu ciekawostki

Historia kanału Planeta Stylu zaczyna się w dniu 2016-01-11 18:13:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 195 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27590345 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 310935 użytkowników.

BACK TO SCHOOL 2017 HAUL PRZYBORY I AKCESORIA cz.1 + ROZDANIE


Pamiętajcie o kciuku w górę, jeśli filmik Wam się spodobał! :) Zasady rozdania: 1. Like fanpage: 2. Subskrypcja mojego kanału. 3. Łapka w górę przy tym filmie. 4. Komentarz z odpowiedzią na pytanie, które zadałam w filmie + mail kontaktowy :) POWODZENIA! Sklep, w którym zamawiałam: Gdzie można się ze mną skontaktować? WIDZOWIE/VIEWERS WSPÓŁPRACA/BUSINESS ENQUIRIES Snapchat: julla.z Fanpage: Grupa na Facebooku: Mój prywatny profil na Facebooku (obserwacja): Ask: Instagram: Chcesz mi coś wysłać? Planeta Stylu skr. poczt. nr. 19 ul. Kunickiego 229 20 427 FUP Lublin 7 Czym nagrywam? Canon Powershot G7X Nikon D5300 Kopiowanie moich filmów na inne kanały jest karalne!SCHOOL PRZYBORY AKCESORIA ROZDANIE

Najlepsze komentarze:

Julka M... OMG! Masz bluzkę Purpose ?
Zbierac... Super seria Julka
gad?eci... bardzo fajne rozdanie :)
Jagoda ... Ale jesteś śliczna ??
littles... Ja w liceum musiałam taszczyć zeszyt A4 do geografii ?
Paulina... Zrób 2 części
Karolin... Najbardziej w mojej szkole lubie nauczycieli sa mega mili oraz bardzo pomocni :) doncikowa@gmail.com
Milena ... Jeśli chodzi o szkołę to za dużo by tu opowiadać, ale najbardziej podobają mi się nowo poznane przyjaźnie nie tylko miedzy uczniami A także nauczycielami. Chęć przechodzenia do tej szkoły jest większa kiedy wiesz, że dzięki zapoznanym przyjaźnią masz na kogo liczyć. Dziękuję :)
wolekmilena@gmail.com
Martyna... W mojej szkole najfajniejsze są lekcje i to jak są one ciekawie prowadzone ❤❤
Nik Ola... Najbardziej w szkole lubie takie przedmiotu ścisłe. Takie jak chemia i fizyka. Chce szybko wrócić do szkoły bo chce sie spotkać z znajomymi i troche mo juz brakuje kartkówek.
nikola.bartnikiewicz@gmail.com
Bomb si... Najbardziej lubię w swojej szkole to, że każda klasa ma swoją salę lekcyjną<3 <3 pozdrawiam
Patrycj... Hej! Ja najbardziej w swojej szkole lubię to, że jest mała. Wszyscy się w niej znają i lubią. W mojej szkole lubię także to że są super ludzie, wszyscy się dogadują i tak naprawde gdyby nie oni to ta szkoła by nie istniała i nie było by tak fajnie.

E-mail: patrycja0302@onet.pl
Juli Mi... Zrób 2 czesci
Ewa L... 2 części ?
Kolorow... New school... Więc nie mogę odpowiedzieć na razie co w niej lubię.. 1 LO. Nowi ludzie, nowe wyzwania :D Będzie się działo. Powiem co lubiłam w moim gimnazjum. A wiec tak najbardziej to moją paczkę przyjaciół. Zawsze było wesoło, ciekawie (aż serce płacze, że to już koniec i każdy poszedł w swoją stronę .. ).. Nauczyciele też byli spoko (przynajmniej niektórzy hihi) .. Uwielbiałam w mojej dotychczasowej szkole matematykę. (wychowawczyni uczyła ) .. Ogólnie gimnazjum to najlepszy okres w moim życiu. Nie wiem czemu je likwidują. Ciesz się że miałam szanse do niego uczęszczać :D
Tez Lublin. Pozdrawiam !?
Wiktori... zrup 2 cześci
Victori... Zrób 2 części!?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSt_dS3xP05RgBuXEH5BXRQ