Nanami Chan ciekawostki

Nanami Chan ciekawostki

Historia kanału Nanami Chan zaczyna się w dniu 2012-09-05 21:18:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 223 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 64136225 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 551663 użytkowników.

Dlaczego nie nagrywam :


No i wszystko się wyjaśnia *o* ___________________ROZWIŃ MNIE______________________ ✘Ask → ✘Snap → Nanamichanxxx ✘Blog → ✘Facebook→ ✘Instagram → ✘ Tumblr 1 → ✘ Tumblr 2 → ✘ Tumblr 3 → ✘Grupa czytelników/widzów → ✘Mail kontaktowy → _________________________________________________________________Dlaczego nagrywam

Najlepsze komentarze:

Natalie...JEchałam na rowerze bez trzymania kierownicy ... dostałam esemesa wyciągam telefon i w tym momencie wjechałam w pole kukurydzy (*)
InteR...jak nazywa się ta mózyka z intra?
Wiesia ...?
?
?
To jest Kazia
Kazia ma 0 lat
Tyle ile likow uzbiera kazia tyle będzie miała lat ?
Chomicz...?
?
?
??
Polub mnie
Fdjh Ff...Byłaś nad podkarpaciu?? ?
zuzanna...To moze nie jest glupie i no...byl moj crush na tym samym obozie i sie mega zmienil iphone nowy styl ubioru i no...byl czas na szykowanie na impreze (mielismy 3h) a i on mial krotkie wlosy i je czesal suszarka i ja do niego caly czas gadalam po co ty tym rb jak nie masz wlosow i raz sie wkurzylam bo przyszedl do kibla i znowu (dziewczyny mieli dostep wtedy do ich lazienki zebysmy mg Zobaczyc jak wygladamy) i ogl tam wszyscy byli a ja "Ku*wa po co ty sie znowu czeszess jak nie masz wlosow".... a on mnie przytulil wtf?
ol a...Nanami uwielbiam Cię mam nawed fangape o tobie na instagramie @kruszynki_nanmi__ dziękuje za każdego like od ciebie jesteś kochana?
Grzegor...Śmiechłem Nana rządzisz!!
Martyna...Polecam Okolice Iławy na Mazurach. Jest piękniee i wg tam jest genialny hotel i wg ;)) :3
Nathani...W moje urodziny wyszedł film ?
BUI LDZ...28 29 30 31 sierpnia byłam w Warszawie codziennie chodziłam do złotych tarasów zawsze szłam tą samą drogą 28 jakiś pijak powiedział do mnie cześć i mrugnął zignorowałam to i poszłam dalej 29 szłam tą samą drogą i ten sam pijak powiedział do mnie cześć zignorowałam to i poszłam dalej 30 szlam tą samą droga pijak zobaczył mnie i powiedział do mnie cześć czekałem na ciebie wiesz 31 na szczęście już go nie było ?
Kubu? O...pojedź do Mikołajek tam jest pieknie mówię, bo niedawno byłem
Avery R...Powiedz o tym holernym świństwie
Roxi Ch...Ja pojechałam do wesołego miasteczka i zobaczyłam jak jedno dziecko pobiegło na golasa do kibla i wyszło z brudną dupą
NA PRAWDĘ XD
PS. Spotkamy się w Krakowie ❤️
Kapusta...Najśmieszniejszą przygodą, a za razem dziwną była moja podróż do Warszawy.
Był 23 lipca, do wyjazdu zostały tylko dwa dni. Pomyślałam, że przecież jeszcze czas mam na spakowanie, więc zajełam się innymi rzeczmi. "Nadszedł dzień wyjazdu". Śpie sobie w łóżku jest około godziny 9.00. Mama podchodzi do mojego łóżka krzycząć "po bódka ". Zaczęłam się rościągać i zastanawiać czemu ona mnie budzi jak są wakacje. Popatrzyłam na telefon, a tem 25 lipca. Musiałam jeszcze ra zajeżeć na telefon, bo aż nie dowieżałam. Pomyślałam jak to możliwe przecież wczoraj był 23. Zaczęłam biegać od szafy do walizki. Pakując wszystko bez myślenia. Po "spakowaniu", a bardziej wrzuceniu wszystkiego poszłam się ubrać i lekko pomalować. Zrobiłam jakiś szybki makijaż i ubrałam byle co. Miałam dwie różne skarpetki, ale nie za bardzo się tym przejmowałam. Wyciągnełam z szafeczki nocnej jakieś stare ciasteczka i zjadłam je. Pobiegałam po szchodach do rodziców. Wróciłam się znowu po szchoach, bo zapomniałam walizki. Zbiegałam więc drugi raz po schodach. Spojżałam do kouchni. Siedziała tam mama w piżamie jedząc kanapiki. Zapytałam się czemu jest jeszcze piżamie przecież się zaraz spóźnimy. Ona zaśmiała się tak głośno, że było ją chyba słychać, aż na drugim końcu świata. Zawołała nagle tate. Mówiąc "Ej kochanie jedziemy?" przy tym zaczęła znowu głośno się śmiać. Tata szedł na dół z śmiechem jak u hieny. Nie wiedziałam o co tu chodzi. Byłam zaskoczona ich zachowaniem. Nagle tata powiedział "Dobra kochanie powiedz już jej" mówiąc to miał łzy w oczach, ale z szczęścia. "Słuchaj Julia no, bo my zrobiliśmy ci mały żarcik. Dzisiaj jest dopiero 24. Przestawiliśmy ci dzień w telefonie. Chcieliśmy się trochę pośmiać. A teraz idź i spakuj się po woli na jutro. "
Po tym zdaniu myślałam, że oni sobie żartują teraz ze mnie. W duchu śmiałam się, ale przy okazji byłam zła. Pobiegałam do góry z miną ogra. Zaczęłam się pakować po woli. Może chcieli mi zrobić na uczkę, że robię wszystko zawsze na odwal i na ostatniej chwili.
cos tam...mi sie juz skonczyly wakacje xD :c
Czarny ...Masz piękne włosy ? Super odcinek ?
TySiaaA...Więc tak , jesteśmy na urodzinach u ziomka jeden pierdoli o kwiatkach drugi o chuj wie czym aż w końcu jeden kolega mówi "Kutas Kozła" potem drugi kto głośniej patrzymy za okno otwarte kurwa zamykamy sąsiedzi pomyślą że nam na dekiel wali - mówi jeden po tym zdarzeniu sie przyjęło że KURWA POGRZEB KOLEGI MATKI WSZYSCY DRZEMY KURZAS KOZŁA , W KINIE KUTAS KOZŁA , W KOŚCIELE KUTAS KOZŁA , NA RELIGI BIOLOGI NA BMENTARZU . Pamiętam przed wakacjami jak były testowe egzaminy gimnazjalne 30 sek przed dzwonkiem cała klasa dzemy KUTAS KOZŁA BABKA OD GEOGRAFI WCHODZI PATRZY NA NAS JAK NA DEBILI MAŁO CO NAM NIE PRZYJEABAŁA WSZYSCY KUTAS KOZŁA ROZUMIECIE ? Potem spotykami sie wszyscy u mnie w domu wszyscy KUTAS KOZŁA matka wchodzi do pokoju pyta co wam odpierdala a my chuj dzemy sie kurwa KURWA KOZŁAAAA WSZYSCY RAZEM .
Hanna B...Ja całe wakacje jestem w domu i spotykam się z przyjaciółkami i dopiero 19 sierpnia wyjeżdżam do albanii
Lancey ...Powiem ci coś. Ten film jest 100℅ lepszy niż wcześniejsze. Dlaczego? BO TU MÓWISZ BEZ GRY AKTORSKIEJ (którą naprawdę czuć na kilometr). W tym filmiku jesteś bardziej naturalna niż przez wszystkie swoje filmiki. Rób tak częściej, bo "scenariusze" do filmów są trochę oklepane. Staraj się mówić bardziej spontanicznie na filmach, bo wtedy brzmisz... Normalniej, mniej sztuczne.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCs9VBpM4GYugOZCMsGhycvw