SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 353277893 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 610521 użytkowników.

Zagrajmy w Mass Effect Andromeda 60 fps] odc. 57 Jaskinia...


Oto pięćdziesiąty siódmy odcinek mojej serii Zagrajmy w Mass Effect Andromeda (lub jak kto woli: Let's Play Mass Effect Andromeda PL). Tym razem kontynuujemy wykonywanie zadań na planecie Voeld. Produkcja została stworzona przez studio BioWare, a ja przechodzę wersję na PC. Mass Effect Andromeda to gra RPG akcji w realiach science fiction, której akcja rozgrywa się w 2819 roku ponad 600 lat po wydarzeniach znanych z trzeciej części. Głównym bohaterem jest Scott Ryder (lub jego siostra Sara, jeśli zdecydujemy się wcielić w kobietę), którego zadaniem jest odnaleźć nowy dom dla ludzi w postaci planety w galaktyce Andromeda. W serii "Zagrajmy w Mass Effect Andromeda" pokażę Wam przejście całej gry. Tradycyjnie będę się starał ukończyć ją bardzo dokładnie, wykonując wszystkie zadania fabularne i poboczne, a także starając się rozmawiać z różnymi postaciami i wyłapywać wszelkie smaczki w trakcie rozgrywki. Polska premiera Mass Effect Andromeda miała miejsce 23 marca 2017 roku. Grę dostarczył wydawca Electronic Arts Polska. Tytuł jest dostępny w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Muzyka z intra: Rag'n'Bone Man Human Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Effect Andromeda Jaskinia kłusowników

Najlepsze komentarze:

Lazaj... Fajny odcinek trzymaj tak dalej
Shepard... Fajny odcinek. Co do decyzji z 12:45 to ja nie zgadzam się z decyzją, którą podjąłeś, bo zwycięstwo za każdą cenę dla mnie nie jest zwycięstwem. Oczywiście im więcej żyć jest uratowanych tym lepiej, ale najlepiej nie pokonywać wroga za cenę zniszczenia jakiegoś gatunku, co moim zdaniem świetnie było widoczne w ME3 podczas wojny gethów z quarianami. Co do tej twierdzy kettów to jeśli dobrze pamiętam to można tam wjechać z lewej strony, powinien być tam jakiś tunel. Jak cię przeniosło w 25:02 to się nieźle zdziwiłem, zwykle gra wraca wtedy do miejsca gdzie zaczynał się skok, a co takich skoków to są one możliwe tylko na mniejsze odległości, bo właśnie wtedy jest się zawracanym. Jak się natknąłem na to pole minowe kettów to też się zdziwiłem, że na żadną nie wjechałem, ale teraz myślę, ze te miny pojawiły się po tym dialogu z 38:07. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym przechodzeniu gier. ;)
cheper1... Hej Sarge. UPADEK WIELKI BYŁ, A NOMAD SIĘ ZMYŁ!!! Od tego zacząć trzeba. Mocno się uśmiałem podczas tej sceny z Nomadem w 24:57 - serio super scena. No niestety. To nie są czasy "dziwnej" fizyki z M-35 Mako w Mass Effect 1 , gdy nie ważne jak z wysoka spadał, to wystarczyło go załatać omni-żelem, tego nie ma. Krótko mówiąc: nowsza gra, niby lepsza fizyka.
Co do tych badań nad yevarami, sam zdziwiłem, że Angarka tym szefowała, lecz do tych badań mam zupełnie inne niż Ty, szczerze mówiąc. Ja bym zaniechał badań, nieważne co by dały - po prostu
Aktywowałeś też już dwa z trzech Monolitów Porzuconych na Voeld, jeszcze trzeci i jak będzie można, to Krypta będzie dostępna i będzie można mocno "ogrzać" tę planetę.
Ciekaw jestem, jak będzie wyglądać placówka Inicjatywy na Voeld i jeśli będzie można, to jaki typ wybierzesz. Ja bym zrobił taką badawczo-wojskową (głównie badawcza, acz z małym garnizonem do odpierania ataków Kettów i wspierania Angarów w najbliższej okolicy. Lecz takiej raczej nie będzie "łączonej".
Dobre było zadanie z tymi minami. Ryder miał niezłe teksty. Fajnie było obserwować to rozwalanie min. A rozmowa ze snajperką - chyba (?) - niezła. Ciekawe kiedy się ją spotka.
Cheper
P.S.
Będziesz testował też jakieś inne bronie, np. Jad?
Damian ... hmm mam wrażenie że ta deszyfracja porzuconych bardzo przypomina sudoku.
Pierd0l... Ja się pytam gdzie w tej grze jest animacja wsiadania do Nomada x_x
Uayo27... O ile na początku byłam dobrze nastawiona do tej serii, to z każdym kolejnym odcinkiem mam coraz mniejszą ochotę ją oglądać. Gra jest tak sztucznie rozwlekła i nudna, że odcinki oglądam ostatnio w przyspieszeniu 1,5 x,
Prowiln... Jak zawsze odcinek doskonały, czekam już na kolejne odcinki.
Bia?y W... Fajny odcinek
jaskier... Jedyne co dobre w tej grze to intro
xhefikk... kocham twój kanał i twoje filmy łapa w górę i ogladamy
Ferrari... Łapka w góre!
Rabadon... hue hue gra fajna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA