Świat wg Kiny Live z pogrzebu


Kuny na FB: Twitter: Sklep: FB: Instagram: Kanał stream: Zerknij też na: ... Miniatura: Świat pogrzebu

Najlepsze komentarze:

Miko?aj... Nareszcie ktoś ku**a to powiedział głośno. Dziękuję Kina, może (na pewno nie) ludzie się ogarną.
Polski ... Tylko nie Kropa ????
Bar2703... Brakuje mi ,,Świata wg Kiny"
Darlf S... BRAT CI ZMARŁ ? NAWET NIE WIEDZIAŁEM ŻE MIAŁAŚ BRATA .... nie jestem dobrym widzem :( ... Ja swojego nawet nie poznałem umarł jak moja mama była w 11 miesiącu ciąży , ale wszyscy wiemy gdzie znikają płody #madzia . nie będę składał kondolenci bo wprawi cię to w zakłopotanie, po za tym go nie znałem to nie rodzina a nawet na pogrzebie kuzyna który był jak przyjaciel(BRAT) nie płakałem ... nie ma to jak być człowiekiem co płacze bo bo bohater w książce umarł ale na po grzebie to chodź by chciał nawet łza nie poleci
PerChri... Czy Kina oznajmiła w którymś filmiku, że Kropy już nie ma ? Jeśli tak to proszę o linka
Kamil... Według mnie zależy, wydarzenia to trochę przegięcie, ale krótka informacja bez głupich cytatów a la "pahlo koalo" jeśli komuś pozwoli trochę się pogodzić z tym jest jeszcze w miarę akceptowalna, choć też trochę egoistyczna. Ja bym nie chciał by ktoś mi bliski robił wpisy na mój temat po mojej śmierci, wolałbym by ludzie to przemilczeli, zapomnieli, nie myśleli o tym.
Mintove... To jest przegięcie, przecież to raczej sprawa prywatna, której nie powinno się wywlekać na forum publiczne. Jeszcze pisanie o problemach zdrowotnych kotków/piesków/ptaszków czy czegoś tam, pal sześć, ale pisanie o pogrzebach? Albo robienie z tego eventów? Przecież to trochę jakby zabierać godność tym osobom, które umarły i niby tak bardzo nam ich będzie brakować :/ Ech co to się dzieje z tym światem.
Tori... Rozumiem, nawet bardzo. Ogólnie kondolencje są dla czymś, czego unikam jak ognia - nie robi mi się lepiej jak usłyszę, że ktoś mi współczuje ani nie potrafię mówić takich rzeczy. Także nawet nie wyobrażam sobie akcentowania żałoby i tragedii przez taki portal jak Facebook, po prostu nie. Tak jak mówiłaś, możemy tam sobie poczytać anonimowe wyznania (lubię lubię) czy pośmiać się z memów, zbytnie dzielenie się prywatnością nie jest czymś dobrym.
Betinka... Tak to jest, gdy koty są wychodzące... Szukałaś chociaż kotów, gdy nie wróciły?
Lisiast... U mnie akurat znajomi nic takiego nie robią. Ja osobiście wstawiam posty, gdy zdechnie któryś z moich zwierzęcych przyjaciół, zamalowuję jakieś jego ładne zdjęcie na czarno biało, dodaje daty. Robię to nie dlatego by otrzymać kondolencje, współczucia czy inne (czego nie lubie) tylko po to by komuś czasem nie przyszło na myśl by poruszać jakoś w najbliższym czasie ten temat, gdyż jestem naprawdę bardzo wrażliwa(zresztą zapewne jak większość) i nie chcę rozryczeć się w nieodpowiednim momencie.
PoProst... Ja mam takie samo zdanie, komercjalizacja śmierci jest moim zdaniem niemoralna, dostawanie lajków za coś takiego jest co najmniej obrzydliwe...
Wiktori... Kina masz racje słuchaj to jest chore ze obcy ludzie mnie pocieszają a ja Wogole tych osób nie znam i co im niby jest przykro ?! No może im być smutno przez 5 min a ta osoba która zmarła będzie zawsze w moim sercu i będę ja pamiętać a te osoby piszą tak bo wypada. Jakby co dałam przykład co by było jakbym dała post ze ktoś bliski mi umarł
Sergius... Kinuś pytanko będziesz nagrywać jakąś serie z Madzia lub Młoteczką? Bo brakuje mi tych przypałów i serii .
Piotr... Co się stało z futrzakiem? :(
Kandare... Nareszcie Świat wg Kiny!
Zuzanna... tego o kotach nie słyszałam
Akai Do... Ostatnio (2 miesiące temu chyba) mojej znajomej zmarł tata. Wiem to z Facebooka, oczywiście, jednak tylko z czarnej wstążki na profilowym i informacji dla zainteresowanych o miejscu i terminie pogrzebu (taki obrazek jak drukują w gazetach czy coś). Uważam, że taka forma jest jak najbardziej odpowiednia i nadal pozostawia szacunek do zmarłego.
bluecor... w 100% się z tobą zgadzam!
Himaya... Też dziwnie się czuję gdy ktoś składa mi kondolencje, a co do zwierzaków, to historia z mojego życia, mega niezręcznie się czułem, gdy zdechł mi kot, a ciocia udostępniła zdjęcie (obrazek z duchem kota leżącego obok dziecka) mówiące o tym, że kot zawsze będzie przy mnie i mnie przy tym oznaczyła. Z jednej strony było mi miło, że mnie wspiera (bo to bardzo bliska ciocia), ale z drugiej strony tak niezręcznie się poczułem.
Gamer X... Tylko nie Kropa i Futrzak [*] ????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6wEeC0ciuid_9epFcNMoxA


KinaCzewa ciekawostki

KinaCzewa ciekawostki

Historia kanału KinaCzewa zaczyna się w dniu 2007-08-21 15:02:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5578 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 42701887 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95060 użytkowników.