Świat wg singielki #20 Jak wyjść z friend zone

Subujcie, kciukujcie, komentujcie, udostępniajcie :* NOWOŚĆ grupa na facebooku Szminka w wannie instagram yowannavlog / jovankamakeupartist snapchat jovankamuartist kanał urodowy Świat singielki wyjść friend


Najlepsze komentarze:

Adam Ad... A weź wstań..
Tosia G... Od ilu lat masz ten kanał????
David L... najlepiej sexzone . i tak wszyscy z braku powstawania rodzin wymrzemy wkrótce
wielo13... ehhh friend zone to tragedia... już ze 3 lata w tym siedze, a błąd z punktu piątego pepełniłem ze dwa lata temu... :( i ehhh nic z tego, a nie mogę o niej zapomnieć, i przyjaźń trwa, już przerywanie, ale jak kiedyś spędzaliśmy całe dnie non stop, to teraz raz na miesiąc może jedno do drugiego zadzwoni i przegadamy cały dzień, ale dalej "jestem jak brat, i nic tego nie zmieni"... życie jest okrutne :/
Gw a?ci... Musimy się spotkać ;)
Calvin ... Q&A subniesz mój kanał?
Grupy D... W żenujący sposób wymachujesz dłońmi, jarasz się pazurami jak nastolatka. Śmieszne. Zastanawiam się co to ma znaczyć.. Twoje gadanie- jest puste na maksa. Przecietna dyskusja, lakoniczne wypowiedzi i słabe dyskusje. Jestem na NIE.
Julia S... Świetny filmik ^^ A masz może poradę co zrobić w odwrotnej sytuacji? Jak delikatnie przekazać 2 osobie, że nie jest sie nią zainteresowanym i woli sie zostać jedynie przyjacielem?
David N... Q&A Czy status społeczny faceta jest najważniejszy dla kobiet?
wa?ka k... co masz na ustach? boski kolor!
TomekzG... Jovana jestes konkretna
Joseph ... Śliczna kobieta z ciebie umówimy się?
?ukasz ... 15:46 dotknąć dłonią -che pozmyślałem od razu o tym jak dotykają kabelki elektrycy ( zewnętrzną stroną ) aha :)
filip w... coś ty jakoś tak wesoła dziś :)
Marcin ... Q&A- czesto uprawiasz seks? jaka jest twoja najlepsza pozycja (pytanie normalne)
kelly b... Trochę beka z ludzi, którzy porównują Cię do seksmasterki, że niby ten sam kontent? czy chociażby poziom IQ? no wątpię.. niee to nie jest, tylko stwierdzenie faktu. btw, przyjaźń damsko męska nie istnieje? niestety, masz rację.
Greg Sp... Friends with benefits... lepszy niz friendzone
Magia i... Q&A Co sądzisz o Sexmasterce?
Piotr... [Pytanie] Za ile się zemną umówisz ? ;*
Piotr M... siemano :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg3dQKLuiYa5rMk1-gUFtrg