Jak Jest? Dżungla w Calais Trailer] - JakJest?


\"Ciapatowo\". Tak w żargonie polskich kierowców nazywany był obóz dla nielegałów w Calais. Chcecie zobaczyć jak jest? Oglądajcie serię odcinkową wyprawy do \"Ciapatowa\". Publikacja w każdy poniedziałek. Subskrybuj by poznać prawdę: Facebook:
Najlepsze komentarze do filmu "Jak Jest? Dżungla w Calais Trailer]":

klamar191: Panowie... ten materiał powinniście byli wrzucić natychmiast po nagraniu jakieś 2-3 miesiące temu. Teraz już po "dżungli" i zainteresowanie mniejsze.
Kana? Kanalia: Kolonie letnie dla dzieci w Ciapatowie to może być hit tego roku. Jak moje urwisy nie zdadzą do następnej klasy to pewniakiem zapisuję.
marektln: kanal vice news tez tam byl, mozna obejrzec na yt.
Albert Su?kowski: w Pacanowie kozy kują ,a w Ciapatowie... ruchają
Marcin Ma: Chłopie ale ty , a raczej wy jesteście żałośni.... sam jestem przeciwnikiem wpuszczania do Europy imigrantów , którzy idą tylko po socjalkę ale żeby kręcić filmik dla większej popularności i robić sobie bekę to przegięcie... dobrze,że ty nie musisz spierdalać przed wojną... zastanowiłeś się,że tam są także ludzie Bogu ducha winni, którzy stracili cały dorobek swojego życia i uciekają przed wojną....
Arek Strebski: Cześć Michał. Byłem, jestem, wiernym paczaczem Twojeego kanału. Naprawdę jesteś, byłeś, światłem w tunelu.
Tylko teraz mam problem. Uwielbiam Twoje podejście do przyjaciół ze wschodu..... tylko, przepraszam, kurwa dlaczego Ty taki otwarty na ludzi nazywasz swój kanał W CIAPATOWIE???? TY? z tym otwartym umysłem, chyba?
szuetam elamana: BRAWO CHŁOPAKI!!!!! ZAJEBISTY FILMIK JEBAĆ allahów JEBANYCH BRUDASÓW!!!
Klaudia R: ?????
#pater najlepszy ?
Dager: Przy okazji widać trochę jak działa europejska propaganda.. Łapka za film.
Micha? G?owacz: Byle YT Cie nie zbanował :P Trzeba mówić jak jest!
Adam Kowalski: Rudy! jesteś spoko na pierwszym odc. na kanale Miszy Trochę dużo pied** ale tak jak widzę bardzo w porządku! Dobry duet.
Pif Paf: zajebiste!!!!
Pif Paf: gdzie reszta ??
Marco usa: To trzeba przyjac i miliard w eurpie jest duzo miejsca
dla wszytkich z calego swiata ,sa ludzie w polsce co maja duze domy , wiec moga
dac domy dla uchodzcowm biskupi maja nawet palace
Marco usa: chlopaki dobrze zrobili , to wrescie realnie pokazane
Aleksandra Cisek: Dlaczego caly film zostal usuniety? :(
Agata Maria: Mnie w sumie zastanawia jedna rzecz. Tego typu "zabudowa" mieszkalna jest tylko troszkę gorsza od warunków w Afryce (mówię tutaj akurat o Tanzanii gdzie byłam). Tego typu małe biznesy jak restauracja to jest kalka kulturowa, jedyną zmienną jest pogoda. Ale ogólnie ulice wyglądają dla mnie jak Tanzania.
M4tH3 Chanel HD: chłopaki dobra robota usmialem się heeh nie żal mi tych ludzi wcale bo jak była wojna w Polsce to nasi dziadkowie walczyli a tu uciekają z kraju bo się boją i później szmanosza po Europie jebac ciapatych
michal890126: Mało kołchozów na Sybirze? Wysłać uchodźców i zaprzągnąć do pługa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=T4GzJNumXLc