O tym jak wyginięcie dinozaurów pozwoliło żabom "rozkwitnąć" | Nauka BEZ fikcji #40 Nauka BEZ fikcji


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CVZgBSo6F4sNajlepsze komentarze:

Micha? ... Dawid Myśliwiec UWAGA ! NAUKOWY BEEŁKOT 4 lipca jest cezura internetu , przez co zamkną ci kanał :(
TheMcCa... Co się z kanałem stało?
Chmalow... Wg mne gdyby wygineli ludzie to ich miejsce zajely by owady. Poniewaz ich byt nie jest przez nas regulowany a tepimy je z calej mocy!!! To ssaki gady i plazy sa pod nasza obserwacja kontrola ilosci i sa uzaleznione od nas bo kreujemy ich srodowisko. Gdy wymrzemy utraca pomoc...
Marek M... Będzie wiecej?
Qba Q... Dlaczego nie ma tutaj Dawida ? Halo ? Proszę przedłużyć z nim kontrakt natychmiast! Pozdrawiam :)
Heronic... Kiedy nowy odcinek. :/
LocoThe... Z punktu widzenia kladystyki, nie taksonomii. Taksonomia to nauka o klasyfikacji organizmów i stopniach ich klasyfikacji.
Micha? ... ciekawy odciek , to było dobre " GDYBY ZAPYTAĆ DINOZAURY " :)  ta rana na prawym policzku wygląda na wypaloną od  kawasu : /   oby to zarosło !
Marek F... Nie przesadzajmy z tymi ssakami. Jeszcze w czasach dinozaurów radziły sobie nieźle i nie wszystkie były malutkie :)
Janusz ... Kurde, Panie Dawidzie, prowadzisz Pan inny kanał i nie wspominasz o nim na swoim głównym kanale...? Jak możesz! Jestem czterdzieści (40!) Twoich "dzień dobry" w plecy!
AdiBiel... Przewidzieć może nie jesteśmy w stanie, ale możemy domniemywać, a wszelkie domniemania na daleką przyszłość wskazują na to, że w dalekiej przyszłości w cenie będzie odporność. Mam na myśli na tyle daleką przyszłość, gdzie człowiek już nie będzie dominował na Ziemi z tego prostego względu, że ją opuści i skolonizuję bardziej przyjazną planetę, a tutaj warunki klimatyczne zmienią się tak, że mało który z dzisiejszych gatunków bedzie w stanie dalej żyć i funkcjonować i przetrwają te odporne na temperatury czy radiację.
ziomekR... ale jest wyjątek na magadaskaże odkryto szkielet wielkiej żaby o nazwie belzebufo czy tak sie to pisze i w ogóle aż mi lucjo z ov sie tu z kojarzył XD
Bart Pe... Jeśli miałbym zakładać jaki gatunek może zdominować świat po człowieku to stawiałbym na szczury albo szerzej na gryzonie.
kuba -... Sorry ale nie jest to nadinterpretacja?
Czy napewno chodziło o zniknięcie dinozaurów czy może o inne zmiany w ekosystemie?
Radek B... Oglądam pański kanał Uwaga! Naukowy Bełkot. i nie wiedziałem że posiada pan drugi kanał, bardzo się cieszę z tego powodu że go znalazłem!
Marcin ... Ja bym stawiał, że następne będą zwierzęta społeczne, potomkowie mrówek, pszczół, albo innego gatunku (niekoniecznie owadziego), który pójdzie tą drogą. Chociaż w sumie... to my poszliśmy tą drogą...
Dreamer... Następne będą roboty i sztuczna inteligencja.
luksmeb... dlaczego ja ten kanal odkrylem dopiero teraz
swat159... wincyj o dinożarłach !! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patryk ... *Nie znosi anarchii!
Nauka BEZ fikcji ciekawostki

Nauka BEZ fikcji ciekawostki

Historia kanału Nauka BEZ fikcji zaczyna się w dniu 2016-08-29 21:13:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1525327 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 28200 użytkowników.