Sypiając z neandertalczykami PrzygodowaTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uHCqWt7vKo4Najlepsze komentarze:

Irek Ja... Wszystko mi się podoba :)
I know ... Po modyfikacjach nie po evol-ucji, bo na to dowodów brak.
Go... To już udowodnione, ze neandertalczycy krzyżowali się z homosapiens.
piotr84... piękna jest mmm
Stefan ... TRZEBA PRZYZNAĆ , ŻE AUTORKA , W DODATKU JESZCZE ATRAKCYJNA BLONDYNKA WCISKA NAM GÓWNO W SZARE KOMÓRKI ! OBALA ONA WSPÓŁCZESNY POGLĄD GENETYKI NA TEMAT POCHODZENIA CZŁOWIEKA !!!! TAK SIĘ SKŁADA , ŻE NIE BYŁO EWOLUCJI CZŁOWIEKA . TEORIĘ DARWINA MOŻNA O KANT DUPY ROZBIĆ . JAKOŚ GENETYKOM NIE UDAŁO SIĘ STWIERDZIĆ POWIĄZANIE MAŁPY I CZŁOWIEKA Z SUPER MAŁPĄ . WSZYSTKIE SZKIELETOWE ZNALEZISKA , W TYM SŁYNNEJ LUSI, OKAZAŁY SIĘ SZKIELETAMI MAŁP !!! CZŁOWIEK POWSTAŁ NA DRODZE GENETYCZNEJ ( 6-7 TYSIĘCY LAT ) I ZOSTAŁ STWORZONY PRZEZ CENTRUM. CENTRUM JEST NAD NASZYMI GŁOWAMI, W ŚRODKU ZIEMI ! MY TEŻ ŻYJEMY WEWNĄTRZ ZIEMI NA WEWNĘTRZNEJ SKORUPIE ZIEMI .TO STWIERDZONO DOŚWIADCZALNIE JUŻ W 19 WIEKU W USA .WIĘCEJ MOŻEMY SIĘ DOWIEDZIEĆ NA YOUTUBE NA TEMATY WIEDZY PRAWDZIWEJ , W TYM GENETYKI . TRZEBA ZGRABNIE OMIJAĆ PUŁAPKI !
POLECAM LINK , NA TEMAT GENETYKI . POZWALA STWIERDZIĆ , ŻE BOGA NIE MA : https://www.youtube.com/watch?v=uqkaahr1CTM
woolfyx... Co znaczy, że tematyka jest Ci bliska? :) Fajnie się Ciebie ogląda. słucha trochę mniej, więc proszę, mów wolniej :)
m s... Fajny film, przyjemnie się Ciebie słucha. ?
Pawe? F... Alejki Grottgera:D Pozdrowienia z Krakowa:D:D:D Już Subuję:D
mariusz... ale mi wielkie odkrycie ze czlowiek jest czlowiekiem
s?awomi... ciekawy film, ale, błagam, mów wolniej i nieco uważniej...
TheMort... Kurcze a ja kiedyś słyszałem że nie mogliśmy się z nimi krzyzować. Sam już nie mam pojęcia gdzie prawda. Pozdrawiam
Pi Fi... Bardzo ładny start. Tylko troszkę za szybko.
Marcin ... No bądźmy wyrozumiali...jak urocza prezenterka podkreśla, to jej pierwszy materiał:)
Zbignie... Mówisz za szybko dziewczyno ,nic nie można zrozumieć .To przypomina karabin maszynowy.
leszek ... Ta piękna kobieta co przeprowadziła ten wywiad , jest potomkiem NEANDERTALCZYKÓW . Dlaczego ? Bo neandertalczycy wygineli bo nie umieli się obsługiwać zapałkami . Tak samo jak ta piękna niewiasta , nie umie obsługiwać się pewnymi sprawami , dlatego udało sie jej przeżyć . Niech żyją blondynki
keny ja... I troszke wolniej :-)
keny ja... Dam ci suba i lapke bo mi sie podobasz:-) ale jakosc filmiku slaba
Andrzej... Andrzej Klar
Gwoli przysłużenia się uwagą. Przerwy w wypowiedzi, odpowiednio długie i w odpowiednich miejscach wywodu, dają szansę na przemyśleniu tego co się słyszy a to wytwarza uczestnictwo - intelektualny i emocjonalny stosunek do treści. Może trochę wolniej, może trochę przerw, może trochę pomocy w dostrzeżeniu indywidualności własnego poglądu?. Nie wiem ale życzę wszystkiego najlepszego. Pani program uzmysłowił mi że należy i można przedstawić własne wyniki w dyscyplinie równie specjalistycznej choć materiałowo odległej Pani materiałom.
Andrzej... Aby poprzeć wypowiedź Przesympatycznej Pani przytoczę informacje która zdobyłem przypadkiem i dlatego ma małe luki. Zespół badaczy w Lipska (i tu luka - nie pamiętam nazwy instytutu) prowadził badania nad metodą produkcji, jak dotąd, najstarszego tworzywa sztucznego. Znalezisko archeologiczne było datowane na cirka 40 000 lat a było to połączenie klejem drzewca dzidy z kamiennym ostrzem. Technologie odtworzono, wymaga olbrzymiej wiedzy i długotrwałych doświadczeń. Było to pierwsze tworzywo sztuczne. Związek którego nie ma w przyrodzie produkowano w wydmuszce odpowiedniego jajka zamykanego szczelnie gliną. Surowcem była kora brzozy. Jajko wygrzewano w odpowiedniej warstwie popiołu utrzymując stałą temperaturę 260 stopni Celsjusza. Jest to jeden z wielu dowodów na intelektualna równoważność doświadczenia człowieka tego czasu i człowieka współczesnego. Nieszczęściem naszego czasu jest zastąpienie wiedzy ideologiczna propagandą wynikająca z tzw polityki historycznej. Kto wie że obecnie jeszcze nie osiągnęliśmy poziomu opieki ekonomicznej niewolnika czasu ostatnich Ptolemeuszy. I to cała nasza społeczność, nie jednostki.?. Najbliżej tego poziomu są Finowie. Życzę Pani powodzenia.
hussar8... NIE nie potrafie sie skupic jak do mnie mowisz
PrzygodowaTV ciekawostki

PrzygodowaTV ciekawostki

Historia kanału PrzygodowaTV zaczyna się w dniu 2013-11-05 02:46:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 24 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1766547 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35200 użytkowników.