Śladem Drogi Sudeckiej PrzygodowaTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HafnI3F0ua4Najlepsze komentarze:

wyciskT... Niesamowicie się to ogląda. Miejsca, w których byłem a nie znałem ich sekretów odkrywam dzięki Tobie na nowo. Super!!!
Cardevi... Ale bym Cię brał na tym kamieniu
LedwoWe... Wyjdziesz za mnie?
Znaki... :D Proszę Pani...ale pięknota!!!!! :D ta realizacja!!!
Tomasz ... Lubisz się Pani pobrudzić...
Seba Cz... Super program;)
3krzysz... Jest Pni moją ulubienicą. Jest Pani profesjonalną dziennikarką odkrywcą. Życzę samych sukcesów w pracy i prowadzeniu Pni filmów . Bardzo rewelacyjne. Powodzenia jeszcze raz.I krocia dochodu.
Veri†... Gosia sprawdź sobie pozostałości twierdzy Brześć rozsypane tutaj na wschodzie Polski. Jest to niesamowity kompleks fortyfikacji, niestety zapomniany już...
Zielone... Kontakt z historią w terenie. W ciekawy sposób przedstawione czasy minione. Gołym okiem widać i uchem słychać,że ma pani predyspozycję, do tej formy, przekazywania wiedzy. Brawo.
Andrzej... ciekawy film
Jacek M... Super film! Bardzo dobrze, że pani dała ten odcinek drogi z Borowic do S.Młyna. Co do podsumowania, to ten odcinek był strategiczny. Bo przebija się przez prawie środek Karkonoszy i wybitnie skraca drogę. Poprzednie odcinki trasy też raczej miały ważne znaczenia dla armii i gospodarki. Trasa byłaby robiona dla turysty niemieckiego raczej nie w okresie militaryzacji i przy granicy z regionem Czechosłowacji gdzie większość stanowili Niemcy. Bywało tak, że w miastach zamieszkiwali Niemcy, a tylko administracja była Czechosłowacka (Harrachov, Cheb). Dlatego miłujący pokój Niemcy wybudowali tę trasę dla turystów ;-) Dlatego polecam Pani następnym razem wybrać się Bramą Lubawską do miasteczka Zacler do Twierdzy Stachelberg (Dělostřelecká tvrz Stachelberg) Bardzo blisko od Lubawki. Tam zobaczymy jak na takich turystów przygotowywali się Czesi ;-) Pozdrawiam i bardzo polecam ten Stachelberg. ps.Dobre jedzenie w Zaclerze znajdziecie w Žacléřský Medvěd.
Dungeon... 8:30 Ta organizacja to Reichsarbeitsdienst RAD
Bartek ... ŚLICZNA kobieta świetnie Sie Ciebie słucha.
Piotr M... PrzygodowaTV zerknij na Sieniawke kolo Bogatyni w Dolnoslaskim i na jej podziemna zalana woda niemiecka fabryke. (Teoretycznie silnikow lotniczych) Do tej pory wody nie odpompowano, wejscia do podziemi zamurowano lub zasypano. To moze byc TEMAT?
Chillys... Powinniscie poslac te materialy do publicznej TV ... praca zagwarantowana / za emisje kazdego odcinka powinnas dostac publiczne pieniadze na kolejne projekty.
Wiktor ... Zmajdż złoty pociąg to zasubskrybuję
Obywate... Normalnie jak Wołoszański ;-)
Szwenda... Bardzo fajny filmik i ciekawie opowiedziane
adam wa... Bardzo ciekawe, przedstawiono w sposób budzący zainteresowanie. Dziękuję. Pozdrawiam
Tomi198... Przygodowa TV jak masz na imię ?
PrzygodowaTV ciekawostki

PrzygodowaTV ciekawostki

Historia kanału PrzygodowaTV zaczyna się w dniu 2013-11-05 02:46:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 24 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1766547 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35200 użytkowników.