Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 635: Polskie obozy Ministerstwo Prawdy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B8t3tV9ud9wNajlepsze komentarze:

jozef w... Ten złodziej Lewandowski powinien oglądać swiat przez kraty , już od co najmniej od 10 lat.
Harier ... TVNiemiecka
Nie Zna... Tam byl towarzysz Lewandowski minister reprywatyzacji lata 90 zasluzony dla odbudowy Polski
5salut... tow. Thomas Fusch jak zwykle czujny!
Marek K... Kaczysci powinni przeprosic Niemcow za polskie obozy koncentracyjne tak mowil Tusk.
luke ph... Przepraszam aktyw, ale muszę coś wstukać "na poważnie". Otóż jeszcze tak z rok temu myślałem, że ten kanał jest po prostu JEDNYM Z WIELU sposobów na walkę z propagandą lewacką - kpiarskim.
Obecne nasilenie i skretynienie lewackiej drżączki, powoduje, że zaczynam się zastanawiać, czy nie jest to w ogóle NAJLEPSZY sposób, a nawet czy nie JEDYNY sensowny. Walka na argumenty z tymi lunatykami w studiach TV zaczyna bowiem przypominać rozmowę lekarza-psychiatry z pacjentem a jako że chorych ludzi mi żal, obserwowanie takiej terapii jest ciut przykre dla mnie jako widza.
Dziękuję za uwagę i w szczerych słowach pozdrawiam.
y yyy... Robert Lewandowski powinien wnieść pozew o zniesławienie nazwiska.
Józef ... i tak do wypłukanych mózgów PO-wyznawców to nie trafi ,czekam na reakcję tych mądrych ze WSI.
W?ski R... Otwieram obóz przygotowawczo-resocjalizujący dla oczyszczenia naszej pięknej Polski Ludowej.Potrzebna mi załoga,niebojąca i lubiąca taplać się w komunistycznym gównie.Ścieki jak zwykle odprowadzimy do głównego nurtu czerwonej rzeki.Z czekistowskim pozdrowieniem tow.Ministrze.PS.Jarosław K.,to nasz zakamuflowany i zakonspirowany tow.Jaruś,jesteśmy zadowoleni z jego owocnej pracy na rzecz naszych miast i W.S.I.
Uriel H... Ku chwale ojczyzny !!!
Pawe? K... Wyślesz mi grafikę pana KAczyńskiego na tle atomówki pls
?ukasz ... Tow Ministrze mieszkańcy miast i w. s. i. wnoszą apel aby Tow Minister w swoich przemówieniach antykaczystowskich stosował jako podkład muzyczny pieśń radziecką "Święta Wojna". To spowoduje popchłoch w szeregach kaczystów oraz uszczęśliwi mieszkańców miast i w. s. i.
xevil21... Kaczyński, Szydło i Duda - trzej jeźdźcy Apokalipsy! :D
eligius... Karygodne wystąpienie ob. Szydło na terenie obozu Auschwitz I, gdzie więziono i unicestwiano, co prawda Polaków mętnej proweniencji, ale też tow. jeńców wojennych, żołnierzy Armii Czerwonej. Zważywszy na bliskie sąsiedztwo KL Birkenau i KL Monowitz, gdzie z kolei więzione i unicestwiane były osoby różnych narodowości ( najczęściej pochodzenia żydowskiego,
w tym Żydzi), postępowy świat słusznie napiętnował ten nieodpowiedzialny wybryk polityczki. Aby żyło się lepiej wszystkim!
Grzegor... Takiej podłości nie zna historia ludzkości !
Antyczn... PO, Nowoczesna i PSL to partie prusko-sowieckie w. 100% . Kłamstwo, oszustwo płynie z ust tych Targowiczan !
Straszn... wotum nieufności o odwołanie premier Szydlo...Gdyby demokracja w tym kraju jeszcze istniała. Ale nie można się poddawać, w jeden dzień cara nie obalono!
y yyy... Czyli słowa premier Szydło to nie przypadek !
/?ti? p... Nawet gdyby Premier Szydło milczała w Auschwitz, gaz wyb napisałaby o "ksenofobicznym milczeniu kaczystowskiej premier", lisłik o "milczącym spektaklu reżimowej nienawiści", a TVN apelowałby o zaprzestanie "pisoskiego tańca na grobach ofiar polskich obozów śmierci". Tak że tego...
Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Historia kanału Ministerstwo Prawdy zaczyna się w dniu 2007-05-13 14:10:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 714 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10584969 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22900 użytkowników.