Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 639: 1 prosty sposób Roberta Biedronia Ministerstwo Prawdy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Hw1nnInDU6wNajlepsze komentarze:

wiejski... ten komunikat jest super ,inne też
kruczy8... jak nazywa sie samiec biedronki pokrywający innego samca? biedroń
Kamii19... Ostatni pedał Rzeczy Pospolitej.
Wojciec... pedałujący inaczej...
Totilla... Kto nie pedałuje, ten nie jest z prezydentem
tom 132... Na szczęście nie sami nienawistnicy otaczają tow. Biedrunia. Są tacy co pedałującemu prezydentowi wtykają, ale nie patyk i nie w szprychy.
Tadeusz... W Słupsku jak w dupsku.
?ukasz ... Jak to mówi stare przysłowie "nadstaw dupska dla Słupska" hahaha
?ukasz ... Niech Żyje Tow Minister URA! URA! URA!!!
laskola... w moim mieście też rządzi pedzio gdyż chodniki nie najlepsze :-):-):-)
eligius... Towarzyszu Ministrze, tendencjonalne postępowanie nieokreślonych jasno sił politycznych działających w sposób zawoalowany p-ko tow. Biedroniowi zauważalne było już podczas haniebnego sprzeciwu dokonanego na polecenie określonych ośrodków ideologicznych wobec niewystawiennictwa w miejscu centralnym miasta w okresie obchodów Świąt z Okazji Zimy ( nazywanych językiem archaicznym "Świętami Bożego Narodzenia") przez tow. Biedronia choinki (wg tow Biedronia decyzja ta przyniosła konkretne oszczędności dla resortu). Podejrzewam towarzyszy odpowiedzialnych za kontrolę nad odpowiednimi komórkami nadzorującymi wykonywanie zleconych zadań w zakresie wychowania obywatelskiego o utratę czujności. Wyciągnięcie konsekwencji wobec winnych przewinieniom jest nieodzowne, a rozpowszechnienie informacji o tym zdarzeniu poprzez biuletyn uważam za konieczne.
Z partyjnym pozdrowieniem. Aby żyło się lepiej wszystkim.
tow. e.w.
Szarko... Tajemnica to Ewa Kopacz, która w 2015 podarowała miastu grant 4,4 mln zł, bo miastu groziła niewypłacalność z powodu chybionej inwestycji w aquapark.
Daniel ... Towarzyszu Ministrze rozjeb...... system! :D "....wkładają patyk w szprychy pedałującego prezydenta". Śmiechłem aż z krzesła spadłem.
Pt 47... Z partyjną troską odnotowuję niepokojąca absencję Tow. Leny..... :((
Marcin ... w szprychy predałujacego prezydenta XD
DeathDr... Doskonały materiał jak zawsze Panie Ministrze! A że tow. Biedroń jest genialny, to wie każdy.
Pt 47... "Pedały na śmietnik historii"!Jak donoszą zródła poinformowane,pod takim hasłem każdy słupski rower będzie wyposażony w niewielki,ekologiczny silnik spalinowy.Ta rewolucyjna inicjatywa finansowana przez urząd prezydenta pozwoli na wyeliminowanie z rowerów wiadomych elementów,które niezmiennie wywołuja homofobiczne skojarzenia
blase11... Ale tak na poważnie. Jak to jest z tym cudem finasów Słupska pod rządami Biedronia? Pytam bo radio bZdET w tym tygodniu peany na jego cześć przekazywało, a znając to radio wietrzę propagandę gorszą niż za Cyrankiewicza. Wie ktoś coś?
brzoza1... Po 110% demokratycznym wyborze tego lewackiego przygłupa na prezydenta Słupska mieszkańcy tego skądinąd pięknego miasta powinni urządzić referendum w sprawie :                  Zmiana nazwy miasta ze Słupsk na Głupsk.
Tomasz ... Nabieranie doświadczeń w nieremontowaniu dróg pomoże w przyszłości zatrzymać ewentualne fale ucieczkowe uchodźców (pokój z nimi) do Niemiec.
Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Historia kanału Ministerstwo Prawdy zaczyna się w dniu 2007-05-13 14:10:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 714 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10584969 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22900 użytkowników.