Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 647: Totalitarne państwo kaczystów Ministerstwo Prawdy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=v4xUKGyYEeQNajlepsze komentarze:

cokurde... dodajcie napisy w kapitalistycznych językach towarzysze! świat zasługuje na prawdę!
Dziki G... Jakie bzdury jprd, w dupach się wam poprzewracało od tej zaKODowanej propagandy POpaprańców. Podajcie mi chociaż jeden argument dlaczego uważacie, że jest to totalitaryzm
Yaga... ha ha, a prowokatorzy, którzy nawoływali do tej głupoty leżą na wygodnych kanapach przed telewizorami i liczą kasę za kolaboranctwo i zdradę.
Yaga... Pawiany w ZOO są mądrzejsze od tych upodlonych ludzi leżących na betonie. Powinno się im rzucać marchewki zza płotu.
Odpoczęli na betonie?, to won do roboty komuchy "... "by Polska rosła w siłę" Szacun dla policji za cierpliwość.
Taken24... Tak formalnie to gazwyb ma w większości kapitał polski i drukowana chyba tez jest w Polsce, wiec nie kupuj polskiego znaczy nie kupuj... chwila ! :D Poszedł bym zresztą dalej! Jeśli szczery demokrata pracuje w Polskiej firmie powinien się natychmiast zwolnic! A jeśli sam taka firmę ma to natychmiast zawiesić! chyba ze ma przez nią rozkręconą karuzele vatowska, to wtedy nie. By żyło się lepiej;)
Totilla... "Odchodząc od nas nakazał nam towarzysz Lenin rozwijać i umacniać organizatorską funkcję prasy. Przysięgamy ci towarzyszu Leninie, że wypełnimy wiernie i to twoje przykazanie!"
Urszula... "Knucie przy świecy po chałupach". Rozwaliło mnie...
?ucja... Wnuk tow. Wiesława Gomułki (Budka ) -dzielnie walczy o pozostawienie w sądach dzielnych sędziów namaszczonych przez Komunistyczne Władze..
?ucja... Protestanci zniszczyli pomnik ARMII KRAJOWEJ- TAKIEJ PODŁOŚCI NIE ZNAŁA HISTORIA LUDZKOŚCI.
dzizasl... co to za suka mowila zeby nie kupowac polskich produktów? wie ktos? bo nie moglem pindy znalesc w necie
Atunad ... Swietny material...
Totilla... Tym ludziom na zdjęciu złapanym przez policję w ramach represji nakazano na przykład uderzać nogami o barierki. Straszna kara.
Zb Birc... już widzę oczami wyobraźni, jak feministki z zielonymi jedzą wurst z kapustą z Lidla, a potem idą walczyć z kaczystowskim reżimem :)
?ukasz ... Szkoda że tak nie jest naprawdę
Piotr T... tak wygląda towarzystwo po lobotomii
Tomasz ... Dlaczego zwolennicy totalnej opozycji nie dostrzegają konfliktu logicznego w tym co mówią: bronią demokracji (demos cratos - władza ludzi) poprzez obronę systemu sądownictwa, który nie podlega ŻADNEJ, pośredniej ani bezpośredniej kontroli obywateli. środowisko sędziowskie jest hermetycznie zamknięte. podstawowym warunkiem aby zostać sędzią, jest urodzić się w rodzinie prawniczej. to encyklopedyczny przykład systemu kastowego, dlatego pewna sędzina publicznie, bez żadnych oporów nazwała siebie i kolegów po fachu "nadzwyczajną kastą ludzi". Dlaczego dajecie sobą manipulować i bronicie tego chorego, niedemokratycznego systemu?
zajn ba... Ne dla dyktatury kobiet- znowu cos powiedzialem nie tak?
Witek W... .....ustawa zmienia wszystko......zlodzieje zostana rozliczni.....maly tusk juz dobija sie do PREZYDENTA DUDY.....buhahahhahahaha.....wienzien dla szmaciarzy okradajacych wspolbratyncow....
Roman F... Dla tych kobiet lezacych na plecach z nogami w gorze to normalne , taka jest ich praca .