Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 648: Duda wetuje Ministerstwo Prawdy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FG_Pi_WluQ8Najlepsze komentarze:

PAPAYA.... Jak patrze na te lewackie komentarze, to żałuję że Pan Duda zawetował. Pewnie i tak za ok. 2 miesiące po poprawkach podpisze ta ustawę, żeby te lewackie żmije nie mogły krasc. Dał tylko pretekst lewakom do protestów. Ludzie jeśli zależy wam na kraju, jeśli chodź trochę, troszeczkę jesteście patriotami to do ku*wy ogarnijcie sie. Rząd po psl to hamskie, podle żmije które rozkładają nam kraj. Ludzie ogarnijcie się. Przykład: Gdyby Niemcy zarzadaly oddania im np zachodniej Polski, dawnych Prus, rząd PiS oddał by? a teraz: czy rząd po, psl oddałby? Myślę że rząd koalicji PO, PSL oddałby i jeszcze podziękował i pocałował w rękę Merkel. Podłe szmaty. Chwała wielkiej Polsce!!!
Paul Sz... Czeslaw Kiszczak bylby dumny z Dudy ze ochronil zdobycze Okraglego Stolu i ocheonil stalinowskie kasty ktore rzadza Polska od czasow PKWN.
SaycoRa... "Liczne dowody" LOL
thom th... Kaczyński z Ziobro dostali po łapach. :)))
Totilla... Tak podły Kaczor zakończył fajnie rozwijającą się imprezkę. A tak można było puścić na mieście czerwonego kura i zrzucić na nienawistnych PiS-iorów, albo pierdyknąć się na glebę i udawać ofiarę kaczystowskiego snajpera.Teraz trzeba będzie się rozejść do domów i nie wiadomo ile trzeba będzie czekać na następną taką okazję.Nie ma co, ten sztywniak Kaczor wcale nie wie co to dobra zabawa i w połowie przerywa dobrze zapowiadające się potańcówkę.
Janusz ... W Dudzie odezwała się Unia Wolności.
Totilla... Trzeba wzmóc rewolucyjną czujność towarzysze, bo nie wiadomo czy sukces w obronie demokracji, to rzeczywisty sukces, czy perfidna robota podłego kaczora dyktatora, aby zwieść prawdziwych obrońców demokracji,że wygrali.
Artur ?... Widzę że niektórzy Towarzysze rozgrzali się niezgorzej niż ukochany KOD :-)...
fornow1... WYGALDA JAK POPLAKANA. DUDA TY ZDRAJCO!!!! POLOWA POLAKOW PLACZE PRZEZ
CIEBIE. Kim tak wogole jest duda??? Jakims prawnikiem z NIKAD. Wygral
prezydenture tylko przez PIS i beate szydlo. CO ZA ROZCZAROWNIE, ZA ZA
DRAJCA. BEATA NA PREZYDENTA. DUDAJ SPRZEDAJCZYC I A JESLI NIE
SPRZEDAJCYCH TO IMBECYL
Uncle T... Bravo Soros!
Bravo Fundacja Batorego!
Bravo oplaconym KOD i PO i innych pracujacych ciezko nad nastepnym rozbiorem!
?ukasz ... Duda w chuja ostro przywalił.
Ala2015... Nie denerwuj mnie towarzyszu. Tobie to żyło się lepiej za POpowców. Ucz się śwargolić po niemiecku bo POpowcy wrócą do władzy to "" ten kraj ""za parę srebników oddadzą. Pozdrawiam.
y yyy... Co za sarmacka gnuśność , prawie liberum veto!
Marek C... Chwała Panu Prezydentowi! Dołączył do obozu postępu i demokracji! Niemieccy towarzysze już chwalą i ślą gratulacje, satysfakcję wyraża sama Komisja Europejska. Tym samym mamy nowego lidera opozycji, który poprowadzi nas do walki z reżimem i zatrzyma noc długich dziobów. A wszystko dla realizacji sztandarowego hasła naszej wielkiej Partii, za członka której można uznawać od dziś Pana Prezydenta!
NARODOW... ZWYKŁY TEATRZYK ŻEBY USPOKOIĆ BARANÓW Z OPOZYCJI ŻEBY MYŚLELI ŻE NIBY DUDA MA WĄTPLIWOŚCI-USTAWA I TAK PRZEJDZIE MOŻE W INNYM KSZTAŁCIE ZOBACZYCIE-ZWYKŁY KURWA TEATR!
John Wa... A debile stoją i krzyczą pod pałacem prezydenckim .
Marek K... Zwyciestwo postepowego dzis swiata w Polsce.
Onet On... obys mial rację że tylko do tego beda zdolni ale wiem jedno trzeba też wyjść na ulice i wesprzeć rząd
Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Historia kanału Ministerstwo Prawdy zaczyna się w dniu 2007-05-13 14:10:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 714 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10584969 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22900 użytkowników.