Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 654: Dłuższe studia Ministerstwo Prawdy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ej0rctpSrz0Najlepsze komentarze:

Miesiu... Lepszy dźwięk.
atomic ... lajk w ciemno
Tommy T... Smutno na mojej W.S.I, towarzysze nasi kochani coś słabo walczą o te Polskę dobrą, o Polskę lepszą, dla wszystkich.
Ru Miak... dzisiaj jednemu panu z tego stresu i ucisku życia w kaczystowskiej polsce pękło w końcu serce. człowiek był to postępowy i prawdziwie J demokratyczny. tak demokratyczny E że nie straszne mu było pomaganie B sojusznikom z bliskiego wschodu A walczących na ulicach europy w imię demokracji i równości. w imię demokracji Ć gotowi są na ostre cięcie a także L na szybką pomoc nierzadko E jako kierowcy przewożący towary W na naszych drogach. tylko co z tego jak wredni A kaczyści tak jak ostatnio na ulicach hiszpanii pchają im się pod koła samochodów... jak piach w tryby. ale nasi złoci i jasnoumysłowi przywódcy , C nasi liderzy, nasi pionierzy europy są gotowi na każde T poświęcenie w imię demokratycznego dobrobytu. w europie nie ma W już zabójstw, rozbojów, gwałtów ani kradzieży...są tylko drobne incydenty. by żyło się lepiej... by żyło się lepiej wszystkim. O
Artur ?... Towarzyszu Ministrze. Kiedy kolejny komunikat dla obywateli eurosojuza w jedynie slusznym angliczeskom jazyku?
Alfred ... "Państwowy Amber Gold" i jego nieuchronny koniec przepowiedział w minionym niesłusznie okresie już towarzysz Pawlak (liczcie bardziej na swoje dzieci niz na emeryturę z ZUS-u)
Aperix ... Widziałem poprzedni odcinek w Polsat News
DeathDr... Student dzienny to bumelant - podpisuję się pod tym ;)
The rig... ZUS - Zakład Utylizacji Szmalu
The rig... Każdy inteligientny by chciał studiować i nie potrafić nic a robić nima komu.
/?ti? p... Student dzienny to bumelant, a "rektorzy to k*wa nieroby" jak stwierdził absolwent Oxfordu Radek Sikorski (jego kolegami byli tam Żorż Ponimirski i Nikodem Dyzma).
Pt 47... Ja jako człowiek fizyczny tzn. przedstawiciel mas ciężko i bezsensownie pracujących, powstrzymam się od komentowania tego komunikatu,albowiem takie terminy jak "warunek" i "dziekanka" są dla mnie niezrozumiałe i klasowo obce
Patryk ... Czyżby to był Plac Litewski w Lublinie przed remontem? :)
Kandare... Czyżby Towarzysz Minister popierał pomysł PiS-owskich marionetek Kaczyńskiemu?
Lena M.... " Związek Bojowników o Warunek i Dziekankę :) " - no rozśmieszyłeś wierny aktyw Towarzyszu Ministrze, jak zawsze :) Mam już zeszyt z cytatami MP, kiedyś będę czytała wnukom (demokratom oczywiście) :) Pzdr :)
Robert ... Pierwszy

A tak na poważnie:
By żyło się lepiej, by zyło się lepiej wszystkim!
Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Ministerstwo Prawdy ciekawostki

Historia kanału Ministerstwo Prawdy zaczyna się w dniu 2007-05-13 14:10:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 714 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10584969 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22900 użytkowników.