Overwatch ZMIANY W SEZONIE 6 Asylum


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rW2AyuGIV_0Najlepsze komentarze:

Asylum... Wybaczcie reupload. W filmie źle was poinformowałem, za co przepraszam. Usunięcie rezu mercy było fake newsem, który znalazłem ale nie sprawdziłem go dokładnie. Uznałem, ze film z takim błędem pozostać na kanale nie może i wybaczcie jeszcze raz mój błąd :/ Co do filmu o Junkertown to skończyłem nagrywać audio i jutro powinien się pojawić. Mam sporo informacji o królowej i oczywiście o samym miasteczu. Do usłyszenia :)
Flogi... Cały film w skrócie: "czyli utkne w diamencie "
TRiHaRd... 3:58 konfiguracja haxów
xDDDDDD
Anime i... Nowa animacja jest: pobudka
Adexen... widze Asylum że bardzo lubisz Overwatch ;)
Sebek50... To jest jakaś akustyczna wersja soundtracku z Overwatcha? albo bardzo podobne. podasz nazwę bo jest super. podaj pełny tytuł jakbyś mógł :D
Artur Z... Jest nowy film animowany o Mei
fixy... może dodadzą możliwość postawienia więcej niż jednego graffity
Aqua-Me... Drogi Asylumie. Mam jedno małe pytanie. Gdyż mam zamiar niedługo kupić Overwatch. Po pierwsze chciałbym usłyszeć twoją opinnię na temat tej gry orax czy ją polecasz. Po drugie czy skiny z wydażeń sezonowych Np. Jak jest Hallowen 2016 to w Hallowen 2017 będzie możliwość kupienie skinów z zeszłego roku ? Proszę udziel odpowiedzi :) Z góry Dziękuję.
Kiuu... dla mnie sa spoko zmiany
I need ... coś... jakoś tak ci średnio wychodzi gra tym doomfistem
paparoa... Spoko zmiany :)
Andrzej... Gram dopiero drugi sezon w overwatch a w poprzednim dołączyłem pod koniec. I czasem na goldzie zadaża się 4 atakujących w naszym teamie a na silverze tylko raz coś takiego miałem
AVSManf... Jeną zmianę już pisałem na forum i zero reakcji(dobra to nie znaczy że nikt tego nie widział, ale chyba że nikogo to nie to mocno nie obeszło) a ogólnie taką żeby wprowadzić do gry funkcję pozwalającą na sprawdzenie stanu naszego połączeni w menu, ono i na lepsze śledzenie go w trakcie meczu, b te 2 ikonki to trochę za mało i tez często za późno kiedy dopiero po rozpoczęciu meczu zaczynamy odczuwać słabe łącze zamiast móc się upewnić przed wejściem w kolejkę. A przy okazji mając taką funkcję, raport z niej mógłby być dokładany do raportu o opuszczeniu meczu, co pozwalałoby na rozróżnienie leaverów a ludzi których net po protu nie wyrabia... i zanim ktoś mi zacznie truć farmazony typu"to jest niewykonalne..." itd. to jest wykonalne, nie dość że istnieją całe serwisy oparte o takie funkcje(np. "Speed Test" strona internetowa pozwalająca nam sprawdzić nasze łącze) to tez można by to nawet samodzielnie przeprowadzić używając komendy "ping", kwestia że żeby to zrobić trzeba znać adres ip hosta z którym się łączymy... a wątpię żeby Blizzard chciał publicznie udostępniać ip swoich serwerów, to by było proszeni się o DoS'y, dla tego lepiej by było gdyby taką funkcjonalność wbudowali w grę.

Inny pomysł który i mi przyszedł do głowy po meczach kwalifikacyjnych, a i kilku YT'erów o tym wspominało to matchmaking w trakcie meczu, żeby gra pozwalała na uzupełnianie meczu w trakcie gry tak żeby wyrównać szanse. Szczerze po tym jak jeden mecz kwalifikacyjny skończył mi się walką 3v6 to naprawdę chętnie bym zobaczył taka opcję. Swoją drogą tez jeden z YT'erów który o tym wspominał stwierdził że można by było dać graczom opcję czy chcą dołączyć do trwającego meczu czy chcą grać w świeżym, a żeby troche bardziej do tego zachęcić to obniżyć stratę Sr za przegranie meczu dow którym nie jest isę od początku.
MichuKi... A jakby za punkty rywalizacji dało się wymienić np. za skrzynki wtedy ci casualowi gracze graliby rankedy nie tylko dla expa, gdy wygrają wszystkie mecze w salonie gier.
Patryk ... Witam ananaski
Maksymi... Dla mnie ciekawe by bylo best of 4... 2-2 remis
Soczi O... To wyrównanie pewnie będzie ustawionr pod range a nie pod skilla i czas gry
Daarth... jaka wyrzutnia rakiet nie ładnie overwatch kopiować paladins
Smo ro... To dobrze bo ja mam golda 2200 a gram z platynami 2600 w przeciwnym teamie
Asylum ciekawostki

Asylum ciekawostki

Historia kanału Asylum zaczyna się w dniu 2015-05-13 21:17:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3084235 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47900 użytkowników.