Overwatch NOWA MERCY | RAKIETOWA DVA Asylum


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BeMA_pnkU4INajlepsze komentarze:

pika ch... Ile mają hp boty treningowe?
Igor Hi... Jesteś świetnym Youtuberem mi bardzo podobają się historie ale dowiedzieć się o nowych zdolnościach też jest fajne :-)
MileNaa... R.I.P Overwatch 2016-2017 [*]
PolskoP... Ciekawe kiedy bdzie na konsole
NexuaX... Jaki to cover w tle jest :o
Wiktor ... Kiedy będzie na PS4 ?
DJmcgho... Asylum,skoro mowa jest tu o D.V'ie:muszę potrójnie zaznaczyć że wiele osób porównuje tą postać z dość nietypową inną postacią z poza Overwatch.A mowa jest tu o króliczej policjantce Judy Hopps z filmu Disneya,,Zwierzogród".Moim zdaniem jest to jeden z tematów,który powinno się wziąć pod uwagę(jako jeden z tematów jakiegoś filmu,albo jako ogólny temat nagrania na tym kanale).Weź to pod uwagę i omów to na następnym nagraniu,PROSZĘ!
P.S.:Wy też zauważyliście,że symbolem Hany S. jest właśnie królik(Widać ten symbol np.:jako wisior na jej blasterze)?Może przesadzam,ale to kolejny argument/powód,żeby omówić tą sprawę!
Game&Op... Nagraj o filmie animowanym pobudka
ProBosz... Powinni zostać przy strarej d.vie
Zetti... Iby marcy dostała bana na 3vs3
Hubert ... LOL to już 3 up date gdzie przewidziałem że ult łaski będzie inny i że będzie razała pojedynczo xD tak było z wcześniejszymi 2 updatami
Trollo ... Głupie pytanie ale o co chodzi z PTR? Poprostu się nie oriętuje:p
xalex... U divy jest spoko bo dają jej nową zdolność ale będzie mi brakować staraj mercy, tyle rzeczy zmienili, kiedyś... może a pół roku będziemy wspominać ahh łaska kiedyś była zupełnie inna... kto też tak uważa?
xalex... 4:37 xD co to był za ult?
izydor ... Myślę że ten rework mercy na plus urozmaicić to trochę jej gameplay ale u d.vy żeczywiście denerwował mnie martix nie mogłem użyć dobrze ult mcreem czy soldem bo w 90% gier był d.va i ten nerf na plus ale te rakiety nir wiem aż tak czy to było potrzebne ale zobavzymy
Skrrt... NO TERAZ BĘDĘ MUSIAŁ NAUCZYĆ SIĘ GRAC W OVERWATCHA, A NIE TYLKO KLIKAĆ Q
Caliban... Merci juz byla op a co dopiero teraz
Miko?aj... Mercy, na plus jak najbardziej bo i tak resowałem głównie jednostki i ofensywe w końcu jakąś ma (przy Zenku i reszcie wypadała biednie). D.Vą już dziś zaczynam grać ofensywniej i nie nadużywać matrycy, więc to tylko buff dla mnie ;). Love D.va.
Pociech... buffy do yasuo a to nie ta gra
Asylum ciekawostki

Asylum ciekawostki

Historia kanału Asylum zaczyna się w dniu 2015-05-13 21:17:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 104 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3084235 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47900 użytkowników.