Mocowanie sieczkarni w Claas Matador Gigant Życie zwyczajnego rolnika #318 PawNic14


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2iXxteYgGPoNajlepsze komentarze:

Pawelma... Witam, mógłbyś powiedzieć czy dobrze ta sieczkarnia tnie słome ? I na jakie długości je ścina ? I ile ma średnica ta szjaba przy co wychodzi z ośki sieczkarni ? Za odp. wielkie dzięki :)
Majkel... Masz jakąś prace, czy tylko gospodarstwo?
Jakub D... Kup se bizona
Pawe? P... powiem jedno niesamowita futerka
TheBoci... nagraj dokładniej tą bramę suwaną, jej konstrukcje tzn prowadzenie (szyna, rolki, dolne prowadzenie, jakieś stopery aby się zatrzymywała w danym miejscu też widzę) nagraj to jak mozesz. Z jakich profili jej wykonana też by było fajnie wiedzieć.
Michal ... prosze pana bardzo ale to bardzo prosze pana żeby pan urochomil w następnym odcinku ursus'a c360 3p prosze a ~
i proszę o danie łapki w górę pod filmem i pod komentem ‼
Michal ... fajny film ale mam pytanie jaka to muza w 0:07 do 0:28
STARY T... fajny film pośiadam t 25a i daję łapkę w gurę moge prośić o tfojego mejla bo mam gospodarstwo i chćiałbym pisać z tobą bo mamy wspulny temat
Capek P... Jak tam prostowanie papierów ot przyczepy już jest to na dobrej drodze czy nie ruszone nic w tym temacie
Pan dan... Życzę. Ci bez awaryjnych żniw i dobrych plonów !!!
Kacper ... zrobisz prasowanie słomy w tym roku ursusem
Daniele... Co do tej przystawki (koło pasowe) to pewnie będziesz musiał oprócz łożyska wymienić to gumowe sprzęgło z dziurami, które jest na końcu wałka przy kole zamachowym bo najczęściej oprócz łożyska to ono się zużywa. A kto wie, może i wałek skrzywiło skoro były takie hałasy. Znam temat bo w Mercatorze to robiliśmy. A swoją drogą kwestie jakości łożysk jakie dzis produkuja i ogólnie części to lepiej przemilczeć. Pozdro.
cyprian... A można wiedzieć ile ty tak właściwie masz lat? Stary nie jesteś, a muszę ci przyznać że robisz lepiej niż nie jeden stary gospodarz. Dbasz o sprzęt i starasz sie go zachować w jak najlepszym stanie a jak widze tych tłumoków co hajs z unii nadostawali, nowe sprzęty pokupili, kombajny i ciągniki a wszystko cały rok po chmurką stoi nawet bez przykrycia plandeką to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać...
Nie myślałeś nad zamianą matadora na inny kombajn? Ma już swoje lata, ale druga kwestia jest taka czy ktoś to w ogóle teraz kupi. Na takie zabytki niestety nie ma już zbytu.
Pozycyj... Dobra robota, teraz to już na pewno nic się nie urwie. Pomaluj go jeszcze na ten ładny zielony kolor jak te nowsze claasy i będzie elegancko. Chociaż tak z zewnątrz żeby to jakoś wyglądało, bo rozbierać go i malować każdą część osobno to bardzo dużo pracy, ale to tylko moja refleksja. Najważniejsze żeby sprzęt był w pełni sprawny mechanicznie i gotowy do sezonu. Życzę powodzenia w żniwa i oczywiście bezawaryjności. Pozdrawiam.
Matirol... Niewiem czy dobrze widze ale niezauważyłem takiej tacki przy łączeniu sie rury wysypową
z wypustka od zbiornika
Przemek... z którego roku produkcji jest kombajn?
Micha? ... Paw Nic 14 nie chcesz kupić bizona zo 56 jak coś jest w województwie Łódzkim filmik jest super i pozdrawiam
Michu 9... Ja bym wolał kupić mf 86.
OSTRY... Podoba mi się to co robisz, każdy odcinek ciekawy i wszystko wytłumaczone prefekto ale jak widzę te komentarze dzieciaków typu: "zróp remąt kombajnu" to się załamuje. Pozdrawiam i bezawaryjnych żniw :)
PawNic14 ciekawostki

PawNic14 ciekawostki

Historia kanału PawNic14 zaczyna się w dniu 2009-05-13 19:25:17.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 497 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21877121 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55400 użytkowników.