Harry Potter a okultyzm Paranormalia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rel6525pbrcNajlepsze komentarze:

Paranor... Wbijajcie po Paranormaliowe ciuszki: https://paranormalia.teetres.com/
Damian ... Kiepski filmik... Omawiana książka jest wstępem do innej duchowości i moim zdaniem rozbudza fascynację magią.
Czarna i biala magia to jeden syf.
Po książkach o Harrym zostały np. ksiegi magii, które sa sprzedawane wraz z różdżką. Dzieci będą mogły same czarować w domu... A sądzę, ze to juz o krok do wywolywania duchów i innych okropnych rzeczy.
Revers ... W sumie to kościół ma też problem z Pokémon'ami więc się nie zdarzają z ich twierdzeniami.
Zosia D... Ja nie wierzę w to że inni tak mogą sobie myśleć. Czytałam Harrego Pottera i jeszcze mi nic nie jest
Kluski ... Słucham tego patrząc na moją kolekcje książek Harrego Pottera...
Coockie... Ja oglądam a nie czytam to nie grzech ???
Viscont... Ciekawe, a jak mordowali się w baśniach?
kasperi... Wierzę w Boga ale to ze niby harry Potter jest zły to już przesada ja sam się w niego bawię i jakoś wszystko jest normalne
Micha? ... Na pierwszy rzut oka - jesteś poje...
adam sa... Kojarzycie moze ben 10? Tam byl czarodziej hex. To byl taki zly czarodziej. Ci z harrego pottera to bardziej cos w stylu takich co wyciagaja krolika z kapelusza.
igirisu... Dzieci czytające Harry'ego Pottera wyrastają na bardziej tolerancyjne osoby...
Lie Na... Jesteś bardzo ładna ?
Karol B... Okultyzm i historia w świetle Biblii cz.1
https://www.youtube.com/watch?v=MggZJp7mS30&t=19s
Karol B... Tylko w Jezusie Chrystusie jest zbawienie !!!
Kuba Bi... Chcialbym film o Ouija
Cactuso... Jesteś świetną youtuberką, i nie rozumiem dlaczego masz taki mały rozgłos! Powinnaś mieć co najmniej 1 milion subskrypcji! ? Po za tym świetny odcineczek ?
Zuzia Z... Harry Putterr?????
Arisu-C... jestem potterhead, diabeł mną miota, jak wskazówkami zegara!
Pawe? R... co czytasz ? Kiedyś ksiądz zapytał mnie w przedziale . Jacka Piekarę ,,Młot na czarownice" -odparłem. O czym to ? O mnichu ze Świętej Inkwizycji - taka fikcyjna historia . No i pogadaliśmy sobie inteligentnie o wierze i średniowieczu , o życiu ,całkiem miło i przyjemnie (jestem katolikiem, chodzę nawet do kościoła) . Potem zagłębiłem się w lekturę ,a ksiądz w internet w smartfonie. Po dłuższej chwili u księdza na twarzy pojawił się kolor biskupiej purpury i zmienił się głos na bardzo jadowity . To herezja co czytasz !!!!! Toczy cię zło ,szatan cię opętał!!!!! I stek tym podobnych szaleńczych oskarżeń. Nagle z miłego dobrego katolika ,bardzo dojrzałego stałem się wyznawcą szatana . Ksiądz pewnie czytał recenzję książki i doszedł do momentu w którym jest info iż owy mnich był katolikiem ,ale Chrystus nie umarł ,a zszedł z krzyża i rozprawił się ze swoimi oprawcami za pomocą miecza . Nie dowiedziałem się od księdza jednak tego gdyż z impetem wyparował z przedziału. Co ciekawe przeanalizowałem rozmowę i ani razu nie potępił Inkwizycji za setki spalonych niewinnych ludzi na stosie , a mnie zrównał z błotem za fikcyjną historię z książki.