Krampus demon świąt Paranormalia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8zIwLt9SgMINajlepsze komentarze:

Krzacze... Do mnie nie przylazł ale oglądałem film "Krampus duch Świąt"
David d... ja mam 10 lat i się boję krępusa ale jestem bardzo grzeczny
zimber0... ale bzzdury panie interweniuj
Dracula... Kramp'lhri - występuje w tegorocznej edycji eventu świątecznego popularnej gry online - Star Trek Online. Może nieco demonicznie wygląda, ale zachowaniem jakoś nie straszy ;) Zajgorsze - potrafi zamrozić gracza na pare sekund lodem lub zarzucić mu na głowę wiklinowy kosz :D Jego okrzyk to "You, naughty children!" ;)
City Ro... Było coś takiego w Fineaszu i Ferbie xd
Eric Ha... Spotkałem go, stal przy leśnej drodze, widać było na jego twarzy nostalgie, spodobało mi się to. Podszedłem by zapytać o ogień, ten mi go użyczył. Staliśmy tak chwilę w ciszy, ooooj nie wiedział co go spotkało. Gdy tylko wyszedł na drogę by pożreć jakieś spacerujące dzieci, dostał kijem w tył głowy, powaliło go to. Dzieci uciekły dziękując, haha wami się zajmę później! Zacząłem go dotykać, lizać.,całować, dalszej części nie będę kontynuował lennyface zaciągnąłem te jego pogwałcone ciało na mojego pickupa, przykryłem plandeką, jutro wigilia, a dodatkowy kawał mięsa zawsze lepszy niż pusty stół. Postawie go obok cioci i wujka, szkoda, że naczynie nie zmieściło go całego, dlatego nogi wujaszka będą leżeć w lodówce, jaką szkoda. XDDDD JEŻELI TO PRZECZYTAŁEŚ TO TERAZ WIEM, ŻE NIE MASZ CO ROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM... same here ;____;
Gerard ... W drakensangu xD
Gerard ... Krampus to mi loda robil
Misaki9... Dostałam węgiel...Do rysowania xd
Gonzago... Kuhrwa ile może zabrać wada wymowy :/
Mr. Ten... Wiem że minął już rok... Ale to jest bardzo dziwne. Jestem w domu z tatą... Przed chwilą wyszedł do sklepu miał wrócić później zamknęłam drzwi i poszłam na górę.. Nagle usłyszałam dzwonek do drzwi, schodząc na dół przez okno w nich nie zobaczyłam taty ale właśnie Krampusa. Podeszłam bliżej i nagle zobaczyłam już tatę. Co dziwniejsze film obejrzałam ten dopiero po całym zdarzeniu mając go w polecanych. Przypominał mi byka z wielkim nosem w czarnej chuście i workiem na plecach. A rogi miał tak długie że kiedy ruszał głową uderzał o ścianę. To było bardzo dziwne... Myślę, że ma to związek z moim niecodziennym zainteresowaniem... Demonologią... Nie jestem satanistką ani nic pochodzę z katolickiej rodziny i tp... Ale lubię czytać o tych tematach... Mam wrażenie że on chciał mnie ostrzec że źle robię..
dominik... do cesarstwa Austro-Węgierskiego ;)
Koxu 26... Wyrwał mi chuja XD
Mrs Ola... ja byłam sobie samą w domu, bo wszyscy byli na dworzu, było ciemno był wieczór. Grałam sobie na komputerze i nie zauważyłam że leci horroro/film a nazywał się on "Kranpus - Zły duch świąt" to było straszne, ale mimo to i tak to oglądałam, a nawet nie zaczęłam filmiku i wiem kim on jest, koszmar. Pozdrawiam ? ps. kto w 2017 r ??
Stajnia... zrób odcinek o kołysance tili tili bum
KsieKu... oj turpat jak ja ci zazdroszczę takiej piękności
Pies B?... A czy Ty wierzysz w Boga? Jak nie, jakiego jesteś wyznania? :)
Enigma ... Puszczał Justina Bimbera ;-;