LIVE: Czy jestem SATANISTKĄ? Paranormalia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=N86ksgAobTINajlepsze komentarze:

Justyna... masz podobny ton w głosie i sposób wymawiania "rrrr" do maxineczki ;p
rysi.pa... ooo to czekam na film ze zwierzętami - brzmi fajnie :)
ALA guz... tarrot myslisz, ze kawalki kartki maja moce?? to demony steruja kartami bo nas obserwuja i znaja przeszlosc i potrafia przewidziec przyszlosc..wez Biblie kukło i nawracaj sie radze ci dobrze...nie popieram dla mnie jestes brzydka
Tomasz ... Osoba, która nosi Pentagram zawsze jest satanistką. To jest jak wyznanie wiary. Nie przeszkadza mi to jednak. Kręć filmiki :)
pysia 7... Byłaś chrześcijańska dlaczego teraz wicc sos tam
shewy g... Zrub o magii wilków
Mariusz... Szacunek za szczerość
kara tv... Jesteś cudowna
Smok Wa... Wytrzymałem 5 min. Pieprzenie bez sensu.
MyMrJel... Jakiej firmy masz soczewki?
Ce Pe U... Odpowiem wam na jedno z częstszych pytań tutaj. Tak, autorka jest satanistką. Nie doszedłem do tego momentu filmu, jak o tym mówi, ale to jest oczywiste. Opowiada o magii, zaklęciach, niesamowitej energii, wróżeniu z kart czy z ręki, a na dodatek nosi pentagram na szyi (satanistyczny symbol).

Najbardziej zaskakuje mnie to, że autorka w jednym ze swoich odcinków opowiadała, jak była świadkiem modlitw o uwolnienie lub modlitw wstawienniczych, przy których ludzie płakali, śmiali się czy upadali (Spoczynek w Duchu Św.). Widziała na własne oczy działania Ducha Świętego, a mimo to wykonuje satanistyczne rytuały.
Cygan B... Każdy jest wolny, i każdy ma prawo robić, swoim życiem co chce najgorsze jest jednak to że nieogarnieta społeczność boi się tego czego nie rozumie czy to w kwesti wiary czy innego poglądu na świat. Jesteś osobą pozytywną mówisz jasno kim jesteś i dla tego szacun ci za to ...
maja ju... Ja mam często wrażenie że jak np jestem w szkole to jak jest jakaś sytuacja to czuję jakby się to już wydarzyło.A prawie zawsze jak kogoś pytam czy coś takiego mogło się zdarzyć to odpowiadają:
-Nie. coś ci się pokręciło.
lub coś w tym stylu.
 Wie ktoś co to może znaczyć?
Luiza K... O matko! nie wiedziałam, że nie można brać tak kart... zlazłam kiedyś takie u mamy w szafce i wzięłam je z ciekawości... chciałam sb wywróżyć.. ale czytając na nacie jakie to trudne... to w sumie wrzuciła je tam z powrotem.. teraz ciesze się, że tak się stało. Potem spytałam mamy o te karty, a ona odpowiedziała, że myślałam, że to takie zwykłe do gry i się pomyliła i lepiej ich nie ruszać.
PatrykX... Czemu masz inne oczy nisz na normalnych odcinkach? XD
julka j... Ta zawieszka na chokeze to jakiś znak bo mam taką i niewiem
Chwasto... z tymi znakami to okazalo sie ze to fake
Weronik... zrobilabys filmik o tablicy QIJA
zbieram... fajne masz oczy
Paranormalia ciekawostki

Paranormalia ciekawostki

Historia kanału Paranormalia zaczyna się w dniu 2016-10-15 13:15:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 116 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3585988 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55000 użytkowników.