TULPA kilka osobowości W NASZYM CIELE Paranormalia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NRuMA3FCwKMNajlepsze komentarze:

Lisa Dr... Mam kilka pytań,
1. Tulpa naprawdę istnieje?
2. Czy tulpa pomaga np. na sprawdzianie?
3. Długo trzeba czekać na nią?
4. Muszę odegrać rolę żeby sama się nauczyła mówić?
5. Będę ją widziała?

Ludzie, proszę pomóżcie. To pilnie!
TheCytr... A wiara w Boga to nie jest to samo?
TheCytr... No a fantazjowanie o prawdziwej osobie? Szczególnie o sławnej. Lub rozmowa z kimś kto nie żyje. To nie jest tworzenie tulpy?
Justyna... Mam jedną tulpe nazywa się Tom i jest moim super kolegą i jest spokojny jak ja??
Kingluc... Moja tulpa chce mnie zabić
loueq... Śmieszna sprawa z tą tulpą bo pamiętam jak wykreowałam sobie moja lisico/kocico/wilka jakies 1,5 roku temu i trafiłam na ten filmik przypadkiem a moja tulpa znowu sie uaktualniła i zaczęła ze mna rozmawiać, ogólnie jest odważniejsza niż ja i kocha poznawać nowych ludzi, jest bezimienna. Dosłownie tak nawet sie przedstawia. Ja jako osoba z lekiem społecznym chętnie pozwalam jej na kontrole nad moim ciałem ale ona bardzo często kłamie ale raczej w pozytywnym sensie bo nie chce nikomu robic przykrości prawdą. Ogólnie raczej bardzo dobrze nam sie razem zyje
MenDre... No nwm no wiesz no nie wiem kurcze xd
Patryk ... Mam wymyślonego przyjaciela i chciałbym by stał się tulpa czy mogę tak zrobić
Domka K... Co to znaczy, że tulpa nie jest rozwinięta?
Jest? K... Kiedyś miałem coś takiego. Dawid się nazywał. Nie wiem, czy to w ogóle możliwe, ale... stworzył się sam. Najpierw wchodził ze mną w interakcję podczas snu, potem błąkał się po mojej głowie jako zagubiona myśl, następnie jako całe ciągi zdań, z którymi mogłem wchodzić w interakcję, na koniec w postaci człowieka, siedzącego zwykle gdzieś na uboczu, w rogu pomieszczenia, w ciemnych miejscach. Nie był skory do rozmów, raczej do wymiany zdań na konkretne, interesujące go tematy. Bywało, że służył mi radą , co wychodziło mi w sumie na dobre. Nie miał za specjalnych żądań. On po prostu był. Jedynym "ale" w jego osobie, było dziwne podejście do świata. Potrafił dosłownie zajrzeć wgłąb ludzkiej duszy, poznać kogoś od środka. Nie obchodziło go nic poza nami. Chciał jak najlepiej dla nas, nawet, jeśli miałoby to oznaczać skrzywdzenie jakiejś osoby. Często wymrukiwał pod nosem opowieści o tym, jak wykończyłby ludzi z mojego otoczenia, jakie metody śmierci są najlepsze, jakie najgorsze. Ciekawe jest również to, jak wyglądał. Wysoki, szczupły mężczyzna, bez zarostu, czarne włosy i równie czarne oczy. chodził ubrany na czarno... i uwielbiał bawić się swoim nożem. Kiedy byłem w naprawdę ciężkiej sytuacji, odwiódł mnie od... wciśnięcia przycisku ZAKOŃCZ w programie życie.exe. Od tamtego momentu... zniknął. Nie ma go. Nie znajduję go przy sobie, w myślach, w snach.... Po prostu go nie ma. Odszedł bez słowa pożegnania.
Sweet A... Czy tylko ja nigdy nie miałam wymyślonego przyjaciela jako dziecko?
Cute Bl... Jezuu kochaam ?❤️
Wiktori... Szukałam odpowiedzi dlaczego wziąć wydaje mi się że siedzi we mnie drugi człowiek. Dziękuję, teraz już wiem że to nic groźnego, do czasu ?
nymphe ... Śmieszą mnie trochę ludzie w komentarzach, wy w ogóle macie pojęcie z czym wiąże się tworzenie tulpy? To nie jest coś na kilka dni czy tygodni i tak samo nie jest to lekka i łatwa sprawa. W sumie to sam sobie tworzysz chorobę psychiczną. Tylko ludzie próbują To ubrać w ładne słowa, ale to nie ma według mnie sensu. Macie świadomość, że pozbycie się tego tworu swojej psychiki jest szalenie trudne, oraz, że ludzie uznają was za ostro jebniętych jak im o tym powiecie? Dodatkowo, sądzę, że po spędzeniu z taka tulpa długiego czasu a potem próba normalnego życia może być trudna. No bo jednak na własną rękę ryjesz sobie psychikę.
Druga sprawa, śmieszą mnie jeszcze bardziej na oko 12 letnie dzieci które opowiadają tu o jakichś swoich tulpach xD nie zaznaczyłaś tu tego i nie wyczerpałaś dobrze tematu samego stworzenia tulpy. Jest to cholernie długi, żmudny i czasochłonny proces. Nie będę tłumaczyć jak to zrobić, bo wolę żeby te 12 latki w komentarzach jednak odpuściły sobie ten temat, Ale tworzenie tulpy zajmuje nieraz rok, albo i więcej.
Dobra, to tyle. ?
???????... Какой ваш язык ?
Yagi no... Mój przyjaciel chyba ma ich 5-8
staruch... Hej, a posiadanie całego światu z postaciami to też ma jakiś związek? Jeśli nie to zakochałem się w własnym OC ;_; jaki przegryw
Mailey ... Mam tulpe od 9 lat i ZAWSZE jak np chce powiedzieć prawdę to mówi co mam powiedzieć zamiast niej i wchodzi do mojego umysły i ciała i to mówię nie nawidze tego
Paranormalia ciekawostki

Paranormalia ciekawostki

Historia kanału Paranormalia zaczyna się w dniu 2016-10-15 13:15:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 116 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3585988 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55000 użytkowników.