LIVE: Zamieszajmy w KOCIOŁKU! Paranormalia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rorXLPglUxkNajlepsze komentarze:

Gosia M... "Szkoła Czarownic"...film mojego życia. Oglądałam go ze 40 razy albo i więcej. Tylko wtedy trzeba było iść do wypożyczalni żeby go obejrzeć wiec byłam tam stałym bywalcem hehe. Jak facet mnie widział to już trzymał kasetę w ręce. Można powiedzieć że dzięki "SzkoleCzarownic" odkryłam to kim jestem i zaczęłam więcej czytać i interesować się magią. Cudowny film co tu dużo gadać.
Albert ... Gitaśna muzaaa :-)
Lee Art... Czy czarownice są złe czy to ludzie sobie coś wymyślili?
CREATIV... 28:25 - 29:18 mądrze powiedziane :) :)
Adrian ... Nie dziw sie ze my chrzescijanie bardziej troszczymy sie o zycie przyszle wkoncu taki jest nasz cel by dojsc do zbawienia.
Choc Jezus juz nas zbawil na krzyzu to musimy o to dbac. Glodnych nakarmi spragnionych napoic. Kochac Pana Boga swego calym swoim sercem duza umyslem i ze wszystkich sil swoich a blizniego swego jak siebie samego.
Wkoncu niebo to nasza ojczyzna, dom w ktorym mieszka Ojciec i czeka na nas a to jest raj w ktorym jest wszystko co dobre bo Bog jest miloscia.
Karolin... Mitologia to też jest mój konik. Ale szkoda, że nie ma nic o Słowianach:(
Andrzej... Kiedy zrobisz live
Swieta ... Hej, mam prośbę. Niedługo zbliża się rok szkolny, może zrobiłabyś odcinek o zaklęciach na zdanie sprawdzianu czy coś? Wiem, ze nie powinno się oszukiwać, no ale są naprawdę eksteremalne sytuacje, jak zagrożenia itp, albo kiedy kompletnie nie rozumiesz danego zagadninia. W moim przypadku to matematyka, więc miłoby było jakbyś rozważyła moją prośbę
a cool ... wspaniała energia od Ciebie bije ❤️
Zufis... https://www.youtube.com/watch?v=U1y0M9lxuf4 czy to ma sens wiem że się na tym znasz i cię oglądam co o tym sądzisz?
I am co... mam pytanie związane ze ś j.tam wiara w demony jest silna co o tym sądzisz
Domena... W WITCH była inna biżuteria! Do dzisiaj mam naszyjnik z żabką (dali bo Will uwielbiała żaby). Wisiorek odłożyłam, ale łańcuszek służy mi do dziś. Już jakieś 8 lat. =D
Kajetan... Polecam American Horror Story: Coven :)
Sayuri... 1:32:33 jezuuuu XDDDDDDDDDDD
Domena... Na lekcji religii miałam tak samo jak Ty. Chodziłam na lekcje a przy modlitwie po prostu wstawałam ze wszystkimi i tak sobie stałam. Ale wypisałam się zaraz po 18 urodzinach. Nie zależało mi na dodatkowej ocenie do średniej.
HuNgry ... Kiedy następny odcinek? O czym będzie?
rainbow... Nagrasz film o runach?
EDIT1 I o amuletach?
2.png' data-src='https://wides.pl/foto/180/0a8a0c72d62fd73c5067ec00317d0228.jpg' border=0 alt='AMD Ryzen 9 3950X 3,5GH 100-100000023BOX' />
3399.25
Sprawdź »
Paranormalia ciekawostki

Paranormalia ciekawostki

Historia kanału Paranormalia zaczyna się w dniu 2016-10-15 13:15:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 116 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3585988 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 55000 użytkowników.