Zwiedzanko GTA VICE CITY STORIES PC MOD 02 HUBSON GAMES


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KYHJHNjxkTINajlepsze komentarze:

Noskill... Hubson a może przetestujesz Nową wersję tej modyfikacji? bugi na mapie są naprawione niedawno ta wersja wyszła skupia się ona głównie na zmianach graficznych aby bardziej przypominało Oryginalne VCS sprawdź to na oficialnej Stronie GTA VCS https://gtaforums.com/topic/439980-vice-city-stories-pc-edition/ musisz popatrzeć na ostatnio dodane posty tam jest link od develpera do nowej wersji, naprawdę warto!
Bia?y !... A w gta vcs na psp niema takiej pogody że jest burza
Bia?y !... A w gta vcs na psp nieda się nurkować bo prubowałem wszystkich sposobów i nic jak ktoś wie to fajnie gdyby napisał :)
Grzegow... Szczerze to zastanawiam się wgle czemu rockstar nie wydał nigdy tej części na pcty, przecież to by się sprzedawało jak ciepłe bułeczki. O wiele większe dochody by mieli od wersji na pc niż na konsolę. W dodatku ta część daje nam więcej możliwości niż główne vice city.
Marcin ... https://www.4shared.com/rar/ax8GZC69ei/Grand_Theft_Auto_Vice_City_Sto.html ostatnia aktualizacja moda dla publiczności nie dev :)
Kamon... Mógłby mi ktoś pomóc? Mi VCS się cały czas crashuje.
Konrad ... ja mam kilka kier z ps 2 na emulatorze
teimo k... HUBSON co zrobic zeby mi gry z pleya dwójki chodziły na komputerze ma emulator ale nie mogie odpalic bo jakis bios trzeba o co chodzi?
MatrixN... fajny wąsik :D
Lord IK... ja ta gierkę przechodzę sobie na moim psp :)
sebasti... Hubson czy tylko ja zauważyłem to że w tej misji ten gościu od auta zniknął a wiktor dalej z kimś rozmawiał potem te bramki zaczęły jakoś dziwnie wariować
Viperee... Hubson ja mam PS2 i tą grę
theMast... Może cię to zainteresuje "Przed 1984 gang prawdopodobnie miał tereny w Vice City. Świadczą o tym tagi z zielonym napisem GROVE. Takie tagi można spotkać między innymi na ścianie jednego z magazynów w Viceport i pod mostem łączącym Klub golfowy Leaf Links z Małym Haiti. Czarny napis GROVE znajduje się na ścianie drugiej kryjówki, ulokowanej w Viceport. Dwa lata później tych tagów już nie ma."

Informacja wzięta z GTA WIKI, jakbyś mógł to sprawdź czy to prawda :D
NoNanam... Jakie według ciebie są najlepsze GTA? :D
Channel... na policje jedz xD
Micha? ... PS2 emulator cieżko emulować lepiej emulować przez psp emulator PPSSPP grafika ta sama można ustawić wygładzanie i wtedy jest lepiej niż na psp. Co do legalności możesz emulować wszystko jeżeli masz oryginalną kopie i sam zrobiłeś rom,
Miki 01... HUBSON nagraj kolejny odcinek 3 z Gta vice city stores
zeKut... Kto grał w gta vcs na psp?
SigNar... Pozdrawiam ! ?