Chińskie strategie Piotr Plebaniak Geostrategy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0faZKwKBwAUNajlepsze komentarze:

Celina ... Chinczycy to narod ambiytny jesi ich sie oszuka to dlugo pamientaja poprostu lubja wladze
tomas3h... "Jedwabny szlak" to dla Polski będą gorsze tarapaty niż UE!!!
https://www.youtube.com/watch?v=du1Nz5KT0AI&feature=youtu.be
e s... Czy centra dystrybucyjne będą mniej podatne na sabotaż niż jedwabny szlak?
Histori... Ciekawe spojrzenie. Ten socjolog nie patrzy na Chiny przez różowe okulary. Z jednej strony wiać w nim fascynacje tą kulturą, z drugiej nie ma co do niej romantycznych złudzeń.
Zen m1n... 36 burdeli (o wschodzie słońca)
Karol L... trochę jak wróżbita Maciej
Aleksy ... Miały być 24 minuty a były tylko 22. Jestem rozczarowany.
Fobosex... wkurza mnie te podniecanie się chinami, to my europejczycy i biali jestesmy najlepsza cywilizacją, bo skolonizowaliśmy praktycznie caly swiat, a ta "wielka" cywilizacja chinska niczego nie podbila poza swoimi granicami, ba nawet dawala sie podbijac japonczykom. Chinskie towary to bubel i kojarzy sie z najgorszym gownem, nikt nie chce tego kupowac chyba ze musi. Chinskie auto? nie dziękuje, nigdy jego nie kupie. Chinski telefon? rowniez podziekuje raz zamowilem z allegro i przyjechala do mnie podrobka.
Niebo... Polacy zawsze byli naiwni.
M W... Strasznie irytujący prowadzący...
delup20... Kurde. Tomasz L. zapuścił włosy i wrócił to TVP.
Norbert... czekam na debate p. Bartosiak kontra p. Plebanek w kontekście polski
Generos... Ciekawie mówi, ale niewątpliwie nieprzypadkowo pojawił się akurat teraz ze swoją książką gdy Chińczycy próbują wejść mocno do Polski. I mogą wejść gdy będzie to na naszych warunkach, tak skonstruowanych, że będą one też aktualne nawet za ileś pokoleń do przodu.
aghrrrr... wszystko pięknie ale w razie W to te ich centra stracą szlaki dostarczania towarów i co im wtedy po nich? Doceniam w gościu to, że jest jeszcze nieobyty w temacie i środowisku, ergo mówi otwarcie. Problem polega jednak na tym, że widzi wycinek, ważny ale wycinek a odrzuca obraz całości. Stąd nie docenia znaczenia nowego szlaku jako alternatywnej linii transportu dóbr w sytuacji spięcia z Jankesami na Dalekim Wschodzie. A to błąd bo Amerykanie bez walki (zbrojnej - tak, bo taki mamy styl my ludzie Zachodu) nie oddadzą kontroli nad morzami. Wynik walki jest niepewny dla obu stron. Alternatywny szlak pozwoli jednak przetrwać a nawet zwyciężyć - dlatego go budują, a nie jako zasłonę dymną by wybudować sobie centra rozdzielcze - to bardzo naiwne myślenie wynikające z braku wiedzy geostrategicznej.
Bezecny... ten prowadzacy to z Cejrowskim gada
Adam Ko... i dlatego Chińczycy zjedzą Rosjan i zabiorą im Syberię, złoża i wszystko inne co się nadaje do zjedzenia
Celina ... Opiys jasnowiydzki z 1945 do unii szukacie doczesnego raju glosiycie pokuj i dobrobyt ale cierpienie i zgube uczynilyscie ludzi niewolnikami wtraciyliscie cale kraje w nedze a powiadacie ze niesiecie dobrobyt uczynilyscie prawo krzywda a nauke klamstwem podniesliscie reke na niewinne dzieci i czynicie z nich slugi grzechu biada wam krutkie sa dni zle panowania waszego ! Koniec wasz bedzie wsrod plomieni razem z bestia ktorej sluzycie Gdy zagrozicie zachodowi miecz od wschodu na was upadnie odaliscie sie w sluzbe nienawisci przez nienawiesc ukarani bedziecie przeciw nim powstanie ogien i balwany rozbudzone ludy Azji powstana przeciwko Europeiskim narodom bedzie to prawdziwa wojna tytanow nowa Krolowa morz wyplywa na przeciw starej zloty lew brytyiski zadrzy o swoja wladze nad swiatem
Celina ... Ton narud jest bardzo starym plemieniem goga
Celina ... Oni trzymaja sie razem nie moga sie zasemulowac z Inna kultura znalam pare rodzin
Geostrategy ciekawostki

Geostrategy ciekawostki

Historia kanału Geostrategy zaczyna się w dniu 2015-10-24 13:59:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 305 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10037387 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 34800 użytkowników.