Rozpad Rosji NATO Sojusz zamyka linię brzegową Adriatyku Geostrategy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3NShSPV_0UgNajlepsze komentarze:

Andrzej... juliasza cezera zabil putin az a az a z a
krzysie... Wole sojusz z Rosja niz z UE,Usraelem i USA,ktore to chca nas wydoic do cna i rozebrac na kawalki na białorusi jest lepiej niz w polsce,mają zdrową żywność,autostrady czystość swoje fabryki nie mają długu u zydow i są wolni. pan Putin ich nie przesladuje jak nas łunia. żydowscy kaci NKWD i SB w powojennej Polsce do dzisiaj polaków przesladują.
Jozef M... dunie to wam sie prendzej rospadnie glowa
dpwXXIP... to raczej NATo sie częściowo rozpadnie...
Andrzej... Rosja zajęła strategicznie ważny Krym - dostęp do budowy w przyszłości lotniskowców. Rosja zdobywa rynki zbytu na broń na Bliskim Wschodzie. Rosja w bardzo wydajny sposób promuje się na "sprzedawcę" nowoczesnych technologii wojskowych. Co lepiej sprzedać? Ropę bez wartości dodanej jako czysty surowiec, czy broń, która wartość dodaną ma na najwyższym poziomie? Handel surowcami prowadzi donikąd, a handel nowoczesnymi technologiami prowadzi do rozwoju tych technologii, więc sprzedając systemy plot S400 Rosja nie sprzedaje tylko tych systemów, ale po pierwsze zarabia pieniądze na własne zbrojenia, bo im bardziej masowa produkcja tym tańsze koszty jednostkowe a po drugie inwestuje w rozwój technologii rakietowej, a tańsze i doskonalsze rakiety to również podbój kosmosu, satelitów itd. Jednocześnie obecne postępowanie wskazuje na silniejszy sojusz z Chinami. Oczywiście każdy kraj realizuje własną politykę, ale obecna Rosja pokazuje, że jest im bardziej po drodze z Chinami niż USA. Jednocześnie wielu krajom Europy jest po drodze z Rosją albo z Chinami lub nawet z oboma tymi państwami. Do tego dochodzi bliska współpraca z Indiami i Iranem. w konsekwencji wcale nie musi dojść do wojny, a wystarczy, że dolar zostanie wyeliminowany jako główna waluta. Gdzie tutaj upadek Rosji, skoro na razie im się wszystko udaje? Rosja sprzedaje to co ma, czyli surowce i broń i znalazła scenariusz na wznowienie wyścigu zbrojeń, czyli gigantyczny rynek zbytu na broń.
Kris... USA największy terrorysta światowy. W przeciągu kilku lat ten kraj upadnie, a dolar będzie bezwartościowy.
Tad?ya ... Chwała WIELKIEJ LECHII i Rosji
Tad?ya ... Chyba was jebło pierwej unia się rozleci nie liczcie że polacy pójdą za nato skończyło się za wolność waszą i niewole naszą o cowy nato na to
marcin ... nienawidze tych pisiorów ukradli media polskie radio , Tv i zrobili z tego jedno wielkie gówno tyle samo warte co ci 'eksperci' w nim zatrudnieni
marcin ... a to ta propagandowa KURWA Z TVPIS??
MegaNos... Cześć kacap!!! Ty pewnie taki sam Polak jak Stolzman nasłany do Polski przez samego Stalina, czy Bermany, Borowskie, Cimośki, Boni aczy Światło i 500 000 im podobnych, aby wdrażać komunizm których to ojcowie strzelali Polakom w potylicę nie tylko w Katyniu, ale i na rakowieckiej.
To oni jak i spora część kabały najbardziej judzą Polaków na Rosjan.
Dzisiaj ci trockiści poprzez swojego kundla MC Caina czy Obamę wywoływali rewolucje pomarańczowe usadzali swoich czekistów z NWO na pozycjach prezydentów w wielu krajach, w tym na Ukrainie, napadli na Osetię i marzy im się dezintegracja Rosji. Jako obywatel USA zadam rozliczenia zbrodniarza Mc Cain-a za wspieranie fanatyków islamskich w celu budowania lucyferiańskiego nowego ładu światowego gdzie kundlom jak Bartosiak będą wszczepiać "biochips" w celu ich totalnej kontroli. Pamiętajmy że ci trockiści teraz udający neokonów w USA i zamaskowani w Polsce chazary pod polsko brzmiącymi nazwiskami robią wszystko aby zniewolić Słowian.
Trump stara zatrzymać się tych lucyferianów jak i Putin. Niestety polskie kundle kabały nadskakują lucyferianom za poklepanie po plecach.

Wasze miejsce kundle kabały będzie w otchłaniach piekieł za judzenie do wojen oraz szukanie jeleni na mięso armatnie.

Błogosławieni są tylko orędownicy pokoju, zapamiętajcie to sobie światowe bezbożni lewacy sprzedający teraz globalizm jak nowy komunizm, z fałszywym globalnym ociepleniem jako kolejny element dyktatu światowego rządu kabały. Popychacze genderyzmu i zboczeń jako nowej normalności. To lewactwo dąży do zniszczenia państw narodowych poprzez lucyferiańską Unię Europejską. Pamiętajmy że to lewactwo, którym łudził się jeden światowy rząd wymordowało 280 000 000 ludzi tylko w ubiegłym stuleciu.

Co robi lewactwo wbrew prawom bożym przynosi odwrotne konsekwencje do zamierzonych. Tak więc płatne kundle lucyferiańskiej kabały i dzieci z dobrych domów enkawudzistów i czekistów nie judźcie Polaków na Rosjan, bo w pierwszej kolejności zjednoczeni Słowianie zaczną polować ale na was.
JÓRAND... Oby się zdarzyło i kacapy się rozpadły.
Joe Bla... Jeśli dobrze rozumiem:
1. W 2011 W Polsce wygrywa PO (2-ga kadencja, sytuacja niespotykana wcześniej, być może pojawia się nowy trend - partia pro zachodnia stale u władzy).
2. W 2011 Rosja uruchamia i finansuje odpowiednie instytucje w celu inwigilacji polskiej polityki.
3. W 2013 rozpoczynają się podsłuchy w restauracji "Sowa i przyjaciele"
4. W 2014 wychodzą one na jaw. Dotyczą TYLKO polityków (i księży i biznesmenów) powiązanych z PO.
5. W 2015 PIS wygrywa wybory, między innymi na fali oburzenia podsłuchanymi rozmowami (choć nie bardzo jest komu i za co postawić zarzuty)
6. W 2016 Rosja przenosi kadry działające w Polsce do innego "zagrożonego" regionu w Europie.

Informacje dodatkowe (ważne wg mnie):
1. Większym zagrożeniem dla Polski jest Rosja niż Niemcy (Europa). Przez RFN możemy wolniej się bogacić, przez FR tylko zbiednieć.
2. Kontynuując 1. dla Polski bardziej korzystni są politycy lobbujący za zachodem niż wschodem. Być może jest inna droga Polski silnej samej z siebie, tylko za czyje pieniądze? Nie za kasę Polaków, bo jej nie mamy (jeszcze, może w przyszłości). Kraje Międzymorza mają za słabą gospodarkę (nawet razem wzięte) i sprzeczne interesy (nawet strach przed Rosją nas nie jednoczy).
3. Kontynuując 1 i 2 im Polska bliżej UE, tym dalej od FR, co nie jest po myśli tych ostatnich.

Podsumowując, wychodzi na to że działania Rosji w Polsce są na tyle zadowalające dla nich, że uważają iż swoje zrobili, a teraz można czekać na skutki (oczywiście cały czas kontrolując sytuację).

Zatem w tym świetle proszę o ocenę politycy której opcji politycznej, są mniejszym złem dla Naszej Ojczyzny Polski?
Albo o wykazanie błędów w rozumowaniu.
Dziękuję za uwagę
Wojciec... Widzę 46 don't likeów od Sputnika. Pozdrawiam putinowskich pachołków. Może nas kiedyś podbijecie, ale szacunku nigdy nie zdobędziecie :-) BTW nie bolą was głowy od tych rozmów samych ze sobą pod każdym tutejszym filmikiem? Gratulacje za wejście do Syrii, bardzo się wam udała operacją rotf.
astrald... Co za marudzenie,szkoda czasu.Nie polecam,gdyz nic sensownego nie mozna uslyszec w tej rozmowie.
Taki zwykly,reporterski belkot.
Czerwon... Rosja.. jeden z ostatnich chrzescijanskich krajow, ktory nie poddal sie lewactwu i islamowi
bator 4... Ziemia jest płaska i Rosjanie o tym dobrze wiedzą.
Mc Maje... Niech ta rosja w końcu zdechnie
Oniezna... slowa prawdy nie powiedzieli, kto to zamieszcza?
obnizacie panstwo wiarygodnosc niezaleznych mediow
z panstw bylego Bloku Wschodniego Rosja wycofala swoje wojsko, geopolityka nie znosi prozni, dlatego bardzo uwaznie powinnismy przygladac sie na Niemcom bo to oni sa dzisiaj dla nas zagrozeniem
to ze prostytulujacy sie dziennikarze pozwalaja za pieniadze wlozyc sobie w usta wszystko, kazde klamstwa i manipulacje to wiemy nie od dzisiaj
Niemieckie polskojezyczne media stwarzaja zagrozeniem od strony Rosji a sami coraz mocniej zaciesniaja stosunki z Rosja
dla mnie sytuacja corac bardziej przypomina ta przed II Wojna Swiatowa
Geostrategy ciekawostki

Geostrategy ciekawostki

Historia kanału Geostrategy zaczyna się w dniu 2015-10-24 13:59:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 305 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10037387 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 34800 użytkowników.