Jacek Bartosiak Trójmorze jest korzystne dla USA 19.06.2017 Geostrategy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G47MRohSAYoNajlepsze komentarze:

Przemys... Trójmorze - bajeczka dla ciemnego PISowskiego ludu..
ard kos... USA to bankrut.Budowanie sojuszu w oparciu o bankruta jest poprostu glupota.To samo tyczy sie UE.Zadluzenie USA to ok 20 trylionow ,UE natomiast na 14 trylionow.Musiy uciekac od tego systemu aby nie podzielic ich losu.Widac jak Rosja czy Chiny sie zabezpieczaja Musi nastąpić koniec świata albo coś bo bankierzy ktorzy rządzą aglosferą doskonale wiedzą że ten pasożytniczy system jest na wyczerpaniu , petrodolar trzeszczy w szwach a jak wszystko pieprznie to spadek jakości życia pierwszech polowie lat 90tych w sowietach to będzie przy tym pikuś.
Krzyszt... Chinsko rosyjska propaganda dla polskiego plebsu
Kto? XD... Międzymorze i tak nigdy nie powstanie, no ale opowiadajcie dalej bajki kretynom
Grzegor... "...Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż.
Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie..."
----------------------------------------------
Ludwik Rocca r.1852
MIcha? ... kim jestesmy dla usa israel jest prawa noga a polska lewanoga w europie czyli kolumna bezbieczenstwa tego regionu
paf... Mamy Wyszegrad i wynik ZERO no i jak doda´t i Ukraine, Moldawie i Grecie to wynik bendie jaki podpowim PODWUJNE ZERO
edek z ... Nie chce mi się oglądać. Tylko zapytam: dla Polski Trójmorze jest korzystne czy nie?
Galzag1... Prędzej się dogadamy z Białorusią niż z Ukrainą.
dzfdz L... jak słysze witam serdecznie to wychodzę bo rzygać mi się chce
Adam Gr... Co to znaczy lewar?
Niezale... Nie ma i nie będzie żadnego trójmorza to nie leży w interesie żadnego z Państw poza kaczystanem.
Wu Gie... trojmorze to mrzonka. 3morzr niestety jest korzystne dla RP z uwagi na silne wpływy środowisk postsowieckich w krajach, które miałyby wejść w skład tego zlepka. może taki właśnie jest cel... przepchać RP na wschód do tzw słowiańskich braci, którzy są na rękę putinowi. a zakompleksiali Polacy potrzebują (niektórzy) złudnej potęgi RP. i nie ważne, że będzie w sowieckiej strefie wpływów.
Sjel... durnowate polaczki myslic ez etrum wam cos da jak ptzyjedzie ? z ecos sie polepszy? kto z bogaczy jedzie do biedakow i im polepsz abyt? paranoja czy wy wogole macie mozgi??
Damian ... ale pierdolisz Głupoty,nonsens i manipulacja celowa bądź z głupoty ,spekulacje takowe można wpierdolić do kosza ,kto ci dał doktora panie kolego??
TheRobs... cholera jasna, jak milo sie czyta ten wypust lewactwa i widzi ta srakote, zeby tylko nie stany a wszyscy z 12 krajow miedzymorza, ktorzy wpadna na zjazd sa przeciwko......nawet internetowym trollem trzeba byc umiec!
MegaNos... Większym patriotą jest Jacek Międlar niż wy pachołki Sorosa.

https://www.youtube.com/watch?v=wGLA8vZIrDg&feature=push-u&attr_tag=iGH0eAPmI8VVMEk7-6
Geostrategy ciekawostki

Geostrategy ciekawostki

Historia kanału Geostrategy zaczyna się w dniu 2015-10-24 13:59:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 305 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10037387 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 34800 użytkowników.