Mocne wystąpienie Prezydenta na obchodach Święta Wojska Polskiego o suwerenności i obronności Polski Popieram Andrzeja Dudę i Jego Prezydenturę


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M30Y1wXr4k8Najlepsze komentarze:

Janina ... Szacunek Panie Prezydencie! mieszkam w szwecij,ale moje serce jest w POLSCE!
The Lil... Nareszcie P.Prezydent się obudził,lepiej późno niż wcale.Bardzo dobrze, pokazał minn.ze jest Prezydentem wybranym przez naród Polski i jakiś minister nie będzie mu grał na nosie.Oby tak dalej.
ireneus... Pan Prezydent jak zwykle klasa ,100% zaufania .Prosze o reforme sadownictwa ,wierze ze bedzie jeszcze lepsza .
malgosi... Co z tego że pięknie mówisz nic z tego nie wynika,oszukałeś nas i Lecha Kaczyńskiego
eliza j... SCIEMY OD LAT......duda .ZAINKASOWAL PIENIADZE ZA DZIECI+SPRZEDAL POLSKE
jan kal... MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG
Donald ... PIĘKNE PATRIOTYCZNE PRZEMÓWIENIE POLSKIEGO PREZYDENTA PANA ANDRZEJA DUDY !!! OJCZYZNA JEST Z PANEM !!!
Arkadiu... Sądy są zmorą od 1945 , nadarza się historyczna sytuacja wyjebać i rozliczyć te casty (przepraszam za wulgaryzm ale z chamstwem po chamsku trzeba) a tu nagle VETO bo coś tam ... ?!??
Trzeba idiotą być żeby uwierzyć w te bajki o ambicjach i odmiennej wizji zmian .
HYDRZE NAJPIERW TRZEBA UCIĄĆ ŁEB później własne ambicje.
Husarz ... duda to zwykły masoński żyd, to samo jego żoneczka żydówka i nie nie jestem za putinem ameby jedne
Maciej ... Czekam na ustawę......
Gasyr A... Zdrajca PISu, nie wybacze mu tego
Rob Al... Według patriotów Azjata to zło, a generał stojący po lewej stronie patrioty prezydenta ma SKOŚNE OCZY! A ten za prezydentem to według antysemitów ma twarz Żyda.
arekck7... Głosowałem na PAD, ale to nie przemówienia publiczne na uroczystościach są ważne tylko czyny.
Ostatnie decyzje podjęte przez PAD zmuszają mnie do wycofania poparcia.
Rob Al... Ukraińska żydokomuna zupełnie jak Kwaśniewski, tylko że Duda chwali niemieckiego agenta i polakożercę Piłsudzkiego i ma żonę Niemkę.
Suzanna... Piekne slowa a gdzie czyny Paanie Duda !
Albaala... Szanuję Mojego Pana Prezydenta i mam pełne zaufanie do Pana Prezydenta. Na końcu tego mocnego wystąpienia mówię: Niech się tak stanie. Amen
Floki93... Wspaniały mówca.
Walter ... Dziękuje Panu Antoniemu Macierewiczowi za moc ciężkiej pracy której to widać wspaniałe efekty. Chyba mam problemy ze słuchem bo jakoś tego nie usłyszałem pomimo głośnościowej dobitnowości głośno i dobitnie wypowiadanych głośnych i dobitnych głośności i dobitności.
Walter ... W jednym z epizodów Rancza pamietam jak Koziołowi odwaliło i się zawiesił. Dziękował żonie za wsparcie polityczne i wygłaszał przemowy wyborcze do krzaków w ogrodzie. smutno mi jak na to patrzę.
Grazann... 15 sierpnia to co roku bardzo wazny dzien i dlatego z powodow osobistych zablokowalem nominacje generalskie, aby ten dzien bardziej uswietnic - chyba...... glupia gadka - jak on wstydu nie ma...