OVERWATCH = KONIEC TEAM FORTRESS? Kruszakus


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1McMpJBRI_sNajlepsze komentarze:

Jan Jan... Co do youtuberów - Muselk zamierza wrzucić na tubę masę filmów z tf-a w tym tygodniu .
Ogólnie Overpacz jest spoczko, lecz tf to tf. Minie dużo czasu zanim zostanie zdetronizowany; o ile to w ogóle to nastąpi. Ja skupiłbym się bardziej na Dirtybomb.
Baron v...
ja nie zorbię overwatch tio gównio według mnei więc  ja zawsze zpstanę na tf'e bo  medyk jest tlyko jedne i na dodatek Niemiec więc ja tu zostaję krurna
zielony... Mam przegrane w TF'a na 3 różnych kontach łącznie 1000h, ale uważam, że TF2 zaczął się psuć od momentu aktualizacji Pyromania. Po tym nie było już prawie wcale update'ów, które wnoszą coś sensowengo. Chętnie sprawdzę nową gierkę i mam nadzieje, że przypadnie mi do gustu jak TF2 ;)
Rabik J... Krusz za ile Q&A ?
Rabik J... #kruszakus   ile warta jest sterburta na poziomie 73 dla demomana,kolor żółty ?
Z?y Fap... Gra na pewno będzie się dalej trzymać, ale overwatch jest mega grą i moim zdaniem lepszą od tf2. TF2 straci po prostu część graczy.
mateusz... Ja bardzo lube tf2 więc dalej będe grał w tf2
TheHoga... Co to za marna modyfikacja do TF2 ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Marian ... Team Fortress już się dawno skończył :v
SoK... To cale Overwatch wyglada jak tanie gowno z elementami RPG ;-;
Igor Su... Overwhatch to overwhatch a tf2 to tf2 nic nie zastąpi tf
Igy... A i nazywając bf'a sraczem chyba ci się coś pomyliło. Bazując na jakiś recenzjach Angry Joe nie masz żadnego pojęcia o czym mówisz. Tym bardziej że Hardline to coś nowego i według mnie oczywiście fajniejszego od tradycyjnego pola bitwy.
Igy... Zamiast rage'ować w jakiś darmówkach z którymi miałem doświadczenie może warto wydać to 60 zł na np. bf4. Dla mnie 570 przegranych godzin świetna grafika i rozrywka murowana. Nie rozumiem ludzi którzy wydają ogromne pieniądze na te bezwartościowe darmówki.
PtokoPi... Gry Valve są długowieczne. Jak wychodził ten FPS Plants vs Zombies to też mówili że rozłoży TF2 na łopatki, a dzisiaj mało kto o tamtej grze pamięta. Tak samo CS 1.6 który za nowymi był lata świetlne za nowymi tytułami pod względem grafiki i rozgrywki, a jednak do premiery CS GO był niezwykle popularny. Nie sądzę żeby TF2 miał się skończyć, przynajmniej nie teraz.
Fabian ... Mi się wydaje że te overvach będzie jak Cube world :/ Ale i tak wole tf2
Frytek... Chyba z miesiąc nie grałem w tfa, zachęciłeś mnie do gry :P
John He... najpierw bfh teraz tf :/
nörth... Stanie się pewnie tak jak w BFH
misspok... Q&A piątek 12:00 hmmm? ;D