KURT COBAIN | SAMOBÓJSTWO CZY MORDERSTWO | + TEORIE KONSPIRACYJNE ZAGADKI KRYMINALNE] Karolina Anna


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zIbhaJH3_WUNajlepsze komentarze:

Damien ... Fajnie się Ciebie słucha :)
Klaudia... Na pewno się nie zabił, ale myślę, że Courtney również tego nie zrobiła. To że mieli toksyczny związek, jak większość narkomanów i akurat chcieli brać rozwód, czyni z niej idealną do wrobienia, w tym momencie każdy kto chciałby go zabić byłby głupi gdyby tego nie wykorzystał. Oczywiście mogła mu życie wielokrotnie ratować na pokaz, ale gdyby robiła takie rzeczy, żeby tylko wyglądać na taką, która nie chce jego śmierci, to zadbałaby też o maskowanie dowodów wskazujących na nią, kiedy jednak postanowiła go zabić. Jak chciała pieniędzy, już dawno mogła dać mu przedawkować, bez akcji z pistoletem i listem, które jedynie ją pogrążają. Ten sam efekt osiągnęłaby gdyby zwyczajnie przedawkował heroine, a nie kierowałoby to oczu ludzi na nią, jej ten list do niczego nie był potrzebny i tak miałaby spadek bez tak rażących faktów kierujących oskarżenia na nią. Myślę, że sprawa wcale nie jest tak oczywista, to mi się kupy nie trzyma.
kamila.... Możesz nagrać film o avicii
Micha? ... Mam urodziny 5 kwietnia. :O
Klaudia... Teraz Chester Bennington !
Jagoda ... Courtney go zabila
bon ape... Jako uzupełnienie tego odcinka polecam filmik z kanału Stanowo '' tajemnica Kurta Cobaina- KryminalnieExtra #2 ''.
Dyna... Kocham go. Szkoda człowieka, bardzo szkoda ..
Angelic... Moglabys nagrac o XXXTENTACION? Albo o lil peep
Aleksan... może teraz zrobisz odcinek o śmierci Lil Peepa? nie jest pewne czy jego smierc to przypadek, czy tez GothBoiClique go zabiło
estee99... Fajny facet, który trafił na zdzirę.
Izia :D... To nie było samobójstwo w 100%. Myślę, że jego żona go zabiła!
Analogo... Jestem raczej realistą i hipoteza o samobójstwie Kurta chociaż bolesna i smutna wydawala mi sie najbardziej realna, aż do chwili kiedy obejrzałem ten film. W dodatku jeśli to co piszą w komentarzach to chociaż po części prawda to nie mam wątpliwości, że to sprawka tej piosenkarki...
lil Dea... Może lil peep bo gbc go zabiło love you bro
Brayan ... proszę, nakręć film o April Jones z Wielkiej Brytani. Jest na ten temat sporo filmów, ale niestety po angielsku.
SWiR... Boooże... Jaka Ty śliczna... aż suba zostawię i łapę w górę XD a materiał super :) pozdrawiam :)
Dominik... Warto dodać, że w torebce Courtney znaleziono karteczkę, na której ewidentnie próbowała "wyćwiczyć" pisanie poszczególnych liter alfabetu.
rapanuj... nie wierzę w samobójstwo Kurta......
Mi?osz ... Toć niby jest szulem w new york