SZYBCY I WŚCIEKLI | H1Z1 PL Gameplay PL Kruszakus


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sh9LzuHUgGoNajlepsze komentarze:

Polak K... "Kurwa kapitan leży"Jaka żałość w głosie:)
Maszyny... Wczoraj zakupiłem H1Z1,bardzo fajnie się gra.
a... Wracaj buraku a yt
Arcade ... Kruszakus jeśli lubiałeś gre BFH prosze zagraj w  Renegade Line :)
Morgoth... "W dzisiejszym odcinku wstęp będzie chujowy" :D
Leci Sub ziomek i mykam oglądać resztę xD hehe Dobre ^-^
Daniel ... co się stało z Kruszakusem ?
czemu przestał nagrywać ?
Olek Sk... unsub za to że nie nagrywasz
Zachar... kapitan bomba
Czarna ... Powiedzcie, co to za sztuka, napaść w kilku na jednego, w dodatku w pełnym uzbrojeniu na kogoś w gaciach. I jeszcze na domiar nie gadacie przez komunikator gry, tylko prawdopodobnie przez TS-a (czyli co, telepatia?). A już w ogóle nie łapię, jaki jest sens puszczać potem szyderczy tekst, czy ten ktoś jest friendly, udając, że się samemu niczego nie zrobiło. To ma być śmieszne? Dowodzić odwagi? Wyższości? Luzu? Moim zdaniem, po prostu brak wam jaj, żeby zaryzykować z kimś rozmowę bądź współpracę, nie mówiąc o otwartym wypowiedzeniu wojny. Tylko zza rogu, na słabszych, przy przewadze. W klasycznych DM nie mielibyście szans, zwłaszcza w pojedynkę, dlatego pewnie "rządzicie" tutaj. I sorki za ostre słowa, ale przykro mi, że fajny pomysł, jakim są survivale, jest zabijany przez takie podejście i takich graczy, jak wy, zamieniając j w zwykłe, bezmyślne napieprzanki. Inna sprawa, że po części to wina samych twórców, którzy pozwalają w swoich grach na takie rzeczy (a wystarczyłoby kilka drobnych modyfikacji, żeby to zmienić i ukrócić - ale to już inna historia).
Ysus hr... 2:20 jakie to miejsce na mapie? np. D5
Dawid C... Zróbcie coś dla tej gry i zapomnijcie o niej, to jest survival game a nie pvp arena...
ubijac gościa który miał jedną maline, lub poniżać innych zakrawa o totalne noobstwo i te przekleństwa ile Ty masz lat?!?!?!
Ala Pio... Niedługo zacznę w to grać może się spotkamy
Hydrant... mam pytanie słyszałem iż h1z1 jest p4f to prawda ?
iSekuSP... na jakim serwie grasz ?
Pudzian... co za prostacki wstęp ech
Borys... +Kruszakus WItka, mam pytanie na ajkim servie grasz i czy mógłbyś mi napisać ip servera ts ? nie musi być tu mozesz pisac na priv :)
Yogi Of... na jakim servie grasz
Boszu... Powiem ci że macie baaardzo słabe zgranie. :P W sensie, niby macie nie zabijać, a tu i tak ktoś zabija... To znów się rozjeżdżacie... :P Itd...
A na takie jazdy to musicie dobrych kierowców ogarnąć, bo ci co kierowali to jakieś lebiody! ^^
Ale, i tak się fajnie ogląda! A jeszcze chętniej bym zagrał, ale to jeszcze nie pora na zakup tej gierki... :P No i pewnie wcześniej PC by się lepszy przydał, chodź... Teoretycznie minimalne/średnie ma wyrabiać. :P
Grzegor... H1z1 trzeba kupic czy morzna pobrac