SUBWOOFER, czy warto? Live Act


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FAiEEfDNnUcNajlepsze komentarze:

tonsil ... 6.49 warto to przelecieć
Oliwier... Ja lubie basy 〰〰
Adamo K... jaki ryj xd
DJMiker... You tuber talk to much
DJ DyDu... zajebiste przejscie
Richard... Ciekawie jest.
Igorecz... A ten twuj subwoofer to jakiej firmy?
Adrian ... to nie jest duży SUB!!! to jest mała zabawka! Sub ma schodzić do 20Hz? To ma być wyzwanie?:) Suby takich firm jak SVS czy Rhytmik Audio mają 16"-18" głośniki i shodzą do 13Hz! :) To są subwoofery! I sub nie produkuje niskich częst. jak to jest powiedziane w 18s tylko je odtwarza. Muzyka bez suba to jak seks w gumie - niby jest, ale to nie to samo co bez :) Nie wyobrażam sobie słuchania muzyki bez suba, a mam potęzne kolumny wolnostojące - mimo wszystko potrzebuję suba!. Pozdrawiam serdecznie!
PILAR?... ta no yhy hahaha
Zalegal... HAHAHA ziomus a jaki wzmacniacz nowy 600 watowy polecisz ?
Jacek G... Autorowi polecam zapoznać się z poprawną wymową słowa "subwoofer", bo nie da się tego oglądać. Żenada.
bassaud... to duże chyba se jaja robisz
sukinko... ja pier du masakra
Jarosla... Mi sie wydaje ze subwoofer ma z glosnikami srednio i wysoko tonowymi zawsze jakas pusta strefe hz mozna to wykorygowac, ale dzwiek nawet z tradycyjnych sredniotonowych lepiej radzi sobie z werblem, pewnie z tego wzgledu ze zbiera wiecej czestotliwosci, ale to już moja opinia :)
The Kew... haha tez masz fotel z ikei xD
cypek 5... jestem szczęśliwym posiadaczem Krk RP 8 g2 :) co do Bassu jestem bardzo zadowolony :) nie myślałem nigdy nad zakupem dodatkowego suba ale zobaczymy co pokaże przyszłość :)
Jaros?a... Temat ciekawy. Przekazane informację też. Merytorycznie bez zarzutu. Ale sposób narracji, sam prowadzący i jego maniery są irytujące. Zamiast robić show kreując się na zblazowanego niech prowadzący weźmie przykład z kanału "Reduktor szumu" bo to jest nie strawne co tu odstawia. I jeszcze jedno. "Monitory studyjne" No błagam ...
FLOBEAT... Ok tylko Cena bo z tego co wiem to za cenę tego sooboofer a można kupić przynajmniej KRK RP6 G3 Więc ?