Praca kierowcy 3/6] Wyprzedzanie na autostradzie KrychuTIR


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8HK1ZVBZnP4Najlepsze komentarze:

Smaczny... 8:50 ale proszę nie szkalować Dafa :c
Mike M... Scania dziadowska, ale Twoje filmy lubię.
Lorakov... I jeszcze jeden i jeszcze raz...
Domka m... 0:34 fajnie że jedziesz autem z tesco
Trolek7... kermit mnie rozjebał
Mr_chom... Tysiac lajkaczy wbiło <3
Arek Ha... 6:19 jeb!
Pawe? W... Muka i jedna sztuka z brak muki dwie sztuki, nie wiesz ile muk to wiele sztuk......
No Name... 7:09 fajne zachowanie kierowcy ciężarówki, którą wyprzedzasz - światłami dał znak, że możesz się chować.
sebixx ... Oooo kurwa ta czerwona osubuwka to ja cię wyprzedzałem
Kaktuss... Moje kochane okolice :-D
ardvark... Jaki jest powód jechania mniej niż 90 na autostradzie tirem? Może mi to ktoś wyjaśnić tak, żeby nie było nieścisłości?
EmZo... Pobudka Kermit ! Hahaha :D
Dominik... Siem Krychu a co ty w Malborku robiłeś to chyba Wawa Teresin obsluguje czy Gliwice też Pozdro dla Wszystkich Tescomobili moze tam jeszcze wrócę kiedyś
Werewol... Jak ci się nie podoba, nowy zakaz wyprzedzania na A4 na odcinku dolnośląskim. Na szczęście już tamtędy nie jeżdżę, bo kurwy by w moim kierunku leciały. Ja mam prawie zawsze 80km/h, chociaż tam było by już 90, by nikomu nie wadzić.
Pawe? K... O proszę. Zarejestrowałeś niesamowicie stresującą dla mnie stuację. Mianowicie jak jedna Ciężarówka wyprzedza "peleton" innych. Jeszcze mi się nie zdarzło, żeby jadąć lewym pasem zaraz za wyprzedzającą Ciężarówką nie trafić, żeby jakaś z prawego nie postanowiła również wyprzedzać. Jestem w połowie zestawu ciężarówki która zechciała się wyrwać z peletonu i za sprawą kolegi też wyprzedzać…a ona bach kierunkowskaz i ciśnie na lewy. HALO. JA wiem że jestem małą szprotą i nic nie znaczę, ale żeby mnie przytulić aż do barierek?!

Inna sytuacja. Jadę sobie spokojnie za ciężarówką 90 km/h bo zaraz mam zjazd z autostrady to co się będę. Patrze w lusterka a tam bach, jakaś innna ciężarówka mnie wyprzedza i zestaw przedemną. Robi to oczywiście tak długo że ja już zjeżdzam z autostrady a ta mnie nadal wprzedza i zestaw co był przedemną. I teraz pytanie - PO CO?
panCzek... Kurde, wszystkie tiry innym tempem, to ja się nie dziwię że ciągle musicie wyprzedzać :/. powinno być ustawione wszędzie równo 90 i to tak równo, że jadąc tir za tirem nie musisz odejmować gazu przez 20km... Państwo takie opiekuńcze, unia zabrania zwykłych żarówek a nie pomyślą o bezpieczeństwie na drogach! :/ Strach zapytać o statystyki wypadków związanych z wyprzedzaniem się tirów, ale oglądając nagrania z ulic i jeżdżąc autem od paru lat podejrzewam, że są częste... Oczywiście nie mówię tego w kontekście Twojej jazdy KrychuTIR, bo wydaje się, że jeździsz bezpiecznie, ale podejrzewam, że i Tobie jeździłoby się bardziej komfortowo, gdybyś nie musiał wyprzedzać innych pojazdów...
pokonyw... jak to nudne to na międzynarodówke i do calais ;) będzie zabawa;)
Miko 00... Krychu, czy to twoja Scania stała dzisiaj (6.07.17) koło południa pod Tesco w Andrychowie? Pozdrawiam i szerokiej drogi ;)
powerad... Załadunek w D.C.Teresin czy D.C.Poznań? Czasami współczuję kierowcom jeżdżącym dla tesco ;) .Pozdrawiam