Pustynne wsparcie Battlefield 1 multiplayer pl BF1 gameplay #10 MrKOKOSfly


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KH0KvWVtzk8Najlepsze komentarze:

Nicolas... Kocham twoje filmiki pozdro i powodzenia na froncie ?
ni3zwyc... Ten karabin był przystosowany do pozycji przystosowanej do okopów lub zabudowań tak go skonstułowali jak leżał żołnież to mu nie przeszkadzał kiedy strzelał i mugł się wcelować.
OSTYGNI... Zajebisty odcinek :)))
Jager T... Na żywo komentarz najlepszy. Po pierwsze nie tniesz materiału jak Kromka tylko grasz i widać Twój prawdziwy skill, jak wychodzisz z opresji. I to może dużo nauczyć widza no i emocje nadają charakteru Twoim filmom. Pozdrawiam
Gragame... 32:16 jak miło to "Hej hej" znów usłyszeć :D Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł, ale tak jak już wszyscy zauważyli nikt ci nie każe nagrywać 30 min. Możesz przecież wejść na TDM czy Gołębie albo Szturm pyknać 15-20 min i do tego nagrać a w tyle chyba da się nagrać sensowny komentarz, nie sądzisz? Moim zdaniem komentarz na żywo jest właśnie najlepszy kiedy grasz z Ekipą(jakby co ja do grania z Tobą w BF1 jestem chętny jak zawsze) jest dużo śmiechu ale i ogarnięcia taktycznego(vide stare THE4) a dogrywany wtedy kiedy masz ochote sobie o czyms pogadać(przeciez Wasz Temat np zawsze masz dogrywany i tego słucha się naprawde z wielką przyjemnością, kiedy płyniesz, a nie się zacinasz i powtarzasz) także pamiętaj dogrywany komentarz jak chcesz sobie pogadać na plus jak chcesz zrobić taktyki poradniki jak Kodeks również niech ten Kodeks nie ogranicza się wyłacznie do broni ale i właśnie taktyk a jak chcesz na żywo gadać to znajdź sobie znajomych :P A najlepszym pomysłem to jest abyś nie nagrywał jak jesteś chory, nie żeby ten materiał był zły, tylko jak normalnie jest się chorym to się leży w łożku, odpoczywa, kuruje a nie myśli o nagrywaniu i jeszcze większym dobijaniu swego organizmu(widziałem i słyszałem ostatnio jak mimo złego samopoczucia dalej nerdziłeś w bfa) P.S Tak mi wpadło do głowy, choć jest to też popularna forma a tobie trzeba znaleźć coś swojego, że rób np. jak John Rambo część dogrywaj a część niech idzie na żywo.
Adam Gr... Śledzę kanał od bardzooo dawna i moim zdaniem będzie ok jak będą i dogrywane komentarze jak i te na żywo.
Norbi... Odłamkowo Burzacy moździerz sprawdza się najlepiej na Suezie - do pojazdów strzela się ta, żeby pocisk spadał obok nich - więcej obrażeń wtedy zadaje :)
Chodziło Ci o uderzeniowy granat chyba :)
Czachal... dobry materiał,bez dramatu
MrPanca... Kokos ustaw sobie kolor celownika na pomarańcz, hity na zieleń, bańkę na ciemny niebieski i kill zostaw na czerwień, trust me.
Zodiac1... Czasami ta śmierć pod koniec rundy się nie zalicza, ale czasami też na samym początku gry, zanim rudna się rozpocznie, dostajemy nie wiedzieć skąd jeden zgon. Co do Kodeksu, licząc z następnym odcinkiem, mamy po jedną broń główną z każdej klasy. To może teraz jakaś broń boczna?
Siepenk... Trzeba odróżniać gameplay, od poradnika. Gameplay to gameplay, więc raczej jest na żywo, poradnik to poradnik i to coś zupełnie innego. No bo jak nagrywasz poradnik to jednak pokazujesz gameplay, związany z tym poradnikiem i pokazujesz co i jak. Ta sama sytuacja jest kiedy dajesz informacje o np. nowym dodatku, to wtedy dajesz jakieś screeny, trailery z tego dodatku, niekoniecznie gameplay, by było wiadomo o co chodzi. A nawet jak chcesz gameplay, to bardziej w formie jakiś najlepszych akcji, tak jak to masz na początku filmu. Kromka też nie robi gameplaye 30 minutowe, tylko daje pojedyncze akcje, a do nich dogrywa to, o czym chce powiedzieć.
Moim zdaniem jeśli jest to coś małego to nie ma sensu tworzyć dogrywanego audio, bo tylko szkoda zachodu. No bo jak ma być odcinek o np. opinii na temat tego, jak moździerze są beznadziejne i nic nie robią, to raczej i tak nie przedłużysz takiego materiału nawet do 4 minut. Jeśli jest to poradnik, informacje itp. jak najbardziej. Ale tak jak piszę, w innej formie wolę w sumie takie luźne słuchanie, przynajmniej wtedy wiadomo, że wypowiedź jest autentyczna w jakieś formie.
Takie pojedyncze opinie na temat czegoś wydaje mi się jednak, że są lepsze w trakcie gry na żywo. W trakcie takiego gameplay'a też możesz porozmawiać o innych grach. Tak jak chociażby Mavo pisał, możesz odnieść się do np. The Last of Us, ale wydaje mi się właśnie, że takie rzeczy, są lepsze podczas gameplayu na żywo. Żeby materiały były dogrywane powinny być bardziej merytoryczne, więc takie filmy 7 minutowe z opinią są raczej średnim wyborem. Gdybyś już jednak przedstawił to, czym jest taka seria The Last of Us(oczywiście to przykład), o co w niej chodzi, kto tworzy, podstawowe informacje, które wiemy o nowej części, to już jest jak najbardziej materiał na taki dogrywany odcinek. Ale nie wydaje mi się, by taka pojedyncza własna opinia, na jakiś temat nadawałaby się w tej formie i wolę to w takiej jakiej jest teraz.
lYossar... jestem na ts, kanal 'pod' you
Magik21... a możdzierz byl dobry,tylko po ostatnich zmianach lekko kuleje,teraz musisz czekać pomiędzy strzałami żeby twój ostrzal był precyzyjny,duża biała plama zmienia sie w czerwona kropkę i to oznacza że trafisz dokładnie tam gdzie celujesz,ja przed łatką uzywałem go na operacjach do rozwałki czołgów i byłem bardzo z niego zadowolony..życzę powrotu do zdrowia
DeXtrou... O wiele lepiej mi się ogląda gameplaye z komentarzem na żywo, te dogrywane są strasznie sztuczne i sztywne, bez żadnych emocji, przerw w mówieniu w czasie akcji itd.
Magik21... dzieki za wybranie set up`u,co zas sie tyczy dogrywanego komentarza,to rób jak ty uważasz,nie rób nic na siłę tylko dlatego że ktoś tak robi,kto ma więcej subów.Uważam że jeśli miałbyś poradniki,czy newsy do obgadania,to tak, bo wtedy wypowiedz jest bardziej merytoryczna,jak w przypadku kodeksów.Ale z drugiej strony to jest twój styl,mówienie na żywo,opowiadanie i dlatego tez cie oglądam i podziwiam że jesteś w stanie grać,walczyć,osiągać dobre wyniki o czymś opowiadając.Nie każdy tak potrafi.No i pamietaj że przy dogrywanym komentarzu schodzi dwa razy więcej,niż przy gadce na żywo,zresztą co ci będę mówił,wiesz to doskonale.pozdor
Caius57... Zgadzam się w kwestii komentarzu do filmów, że trzeba wykorzystać dany rodzaj komentarza w konkretnej sytuacji - gdy ma to być film poglądowy, lepiej dograć komentarz, by był pełny focus. Zaś gdy grasz ze znajomymi czy robisz wyzwania, to wtedy lepszy byłby komentarz na żywo :)
Co do położenia magazynka w Madsenie - to praktyczne rozwiązanie. RKMy zwykle miały domontowane dwójnogi, nie biegało się z nimi w łapach (życzę szczęścia w sprintowaniu z 10-kilowym żelastwem :P ), więc sądzę że magazynki umieszczano niekiedy u góry, aby nie sprawiałaby problemów przy kładzeniu się na ziemi - aby magazynek nie zahaczał o ziemię i aby dwójnóg nie musiał być zbyt wysoki, przez co żołnierz byłby lepiej widoczny. Taki BAR miał magazynek u dołu, ale jednak skutkowało to mniejszą pojemnością ;P No i w pozycji leżącej łatwiej zmienić magazynek od góry niż od dołu :D
Yossari... Heya Mr Kokos,
popatrz na wiodacych ytberow: lvl/jack/matimo/xf/desertf etc: imho tlumacz ludziom co sie robi, od osmej minuty gadzasz jak trza, oczywiscie imho, znajdz swoja nisze i zapraszam do wspolnej gry lYossarianl oraz rozwarzan jak grac z kumpalmi a jak grac gdy sie jest w randomowym skladzie
pzdr,
yoss
frexus... O kurwa! XD
lighter... ile godzin masz w bf1