Przegląd Tygodnia Józefa Orła w Klubie Ronina 17.07.2017 Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VG5DivVbyqMNajlepsze komentarze:

Kinga K... TAK JEST....
Kris Ch... kolejna "głęboka" myśl: "... podatki niech płaci państwo..."
z lewej kieszeni przełożę sobie do prawej kieszeni i będę zadowolony, bo od teraz mam więcej !
Ela Las... Zmiany sa konieczne, ale to jest bradzo wazna odpowiedzialna praca. Ja nie zycze sobie , zeby jakies pazdzierze decydowaly o moim zyciu. Kazdy chce, zeby operacji na nim dokonywal wykwalifkowany lekarz a nie oszalaly z nienawisci kretyn pod dyktando glosujacych przypadkowych ludzi.
Mieczys... OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIE.,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
Polityka historyczna to pochodna promocji narodowej w tym i polskiej kultury!!!
Z oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,jakiego dokonał Feliks Koneczny można wyprowadzić taki wniosek :POLSKA BYŁA W NAJGORSZEJ SYTUACJI KIEDY DO BIZANCJUM WSCHODNIEGO ZBLIŻYŁO SIĘ ZACHODNIE,A WARTOŚCI CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ (PODWÓJNEJ MORALNOŚCI) BYŁY KATALIZATOREM ANTYPOLONIZMU.Protestantyzm można powiązać z korzeniami BIZANCJUM ZACHODNIEGO.
WPŁYWY ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA opisał również Michael Jones.W oparciu o NIEWIDZIALNA CHAZARIA Tatiany Graczowej można postawić znak równości między rozpowszechnianym w Polsce JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWEM a mającym znaczenie międzynarodowe CHRZEŚCIJANSTWEM SYJONISTYCZNYM.
Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Opisał ją Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Nie uwzględnia się tego w polskiej polityce historycznej.
Damian ... Dlaczego ludzie na prawicy skupieni wokół PiS tak bardzo płytko myślą o procesach politycznych w innych krajach a wręcz traktują inne kraje jako wrogów ignorując i nie rozumiejąc funkcjonowania nowego poziomu wspólnoty politycznej jaką jest Unia Europejska? Rozmowa z Bartłomiejem bardzo to uwydatniła... :(
derromi... Gmina czy panstwo nie daje pieniedzy, bo ich niema, to my dajemy.A jakim sposobem nas okradna to niewazne, niech opodatkuja 500+ zeby bylo jeszcze smieszniej w tym watykanskim skansenie.