Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina Aleksandra Rybińska, Józef Orzeł, Antoni Trzmiel 24.07.2017 Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b4gleNjCo1MNajlepsze komentarze:

Adam Pi... Moja opinia -wybudzono śpiocha, obym musiał to odszczekać we wrześniu.
Azymut ... Pomysł z medialnym przekazem do społeczeństwa porównaia propozycji opozycji kontra Naród jest dobrym pomysłem, ale niezależnie wielka manifestacja z hasłami polskimi i angielskimi wyjaśniającymi propozycje prezydenta i rządu to konieczność. Żaden okragły stół, tego by brakowało ! Może jeszcze zaprosić Bolka, Sorosa, Lisa i Michnika . Żadnych sędziów jako strona doradcza, bo przecież oni mają być niezależni politycznie .
Michal ... Taka uwaga. Można wykazać miłosierdzie wobec pokonanego kiedy ten uznaje swoją porażkę. W przeciwnym wypadku miłosierdzie jest słabością. I tak odebrano zachowanie Dudy. A Pan Orzeł niech daruje sobie te socjotechniczne bzdety, bo działają one na analfabetów i niemowlaków.

-----
Co do weta. Zero kompetencji u prezydenta. Zero. Zawetował i powiedział, no za dwa miesiące jak dobrze pójdzie coś tam wymyślę. Dziecko nie prezydent.

I jeszcze dodam coś na temat tego pisania na kolanie ustaw. One nie były napisane na kolanie, one były napisane przez ludzi o takim marnym wykształceniu. To są skutki dobierania kadr, przez człowieka .... i tu sobie darujmy ocenę dokonań, widać.
imba... Czy redaktor Trzmiel należał do PZPR?! :D
Pawlots... Panie Antoni błagam, niech Pan nie mówi dłużej niż 5 minut. Potem i tak już nikt Pana nie słucha.
Lubansk... Nie zgadzam się z panem Trzmiel - demonstracje nie były tak liczne do czasu słynnego weto PAD - wielu ludzi nie orientując się w szczegółach polega na opinii polityka któremu ufa no a jeśli prezydent tak mówi to znaczy cos jest zle wiec protestujemy. liczba demonstrujących zwiększyła się czterokrotnie po ogłoszeniu weto.
Andrzej... Czas stracony: bronić Obamę oraz Dudę.
Andrzej... Panie redaktorze Trzmiel, nie warto bronić prezydenta Andrzeja Dudę, czas stracony.
Andrzej... a CO TAM KURDE POKAZYWAĆ NIE MOŻNA? Coca-Cola? A może i nazwy wody z Polski?
Andrzej... PRZYJDĄ NOWI, WAS NALEŻY WYMIENIĆ.
Andrzej... To może niech PO wróci? Co wtedy powie redaktor Trzmiel?
Andrzej... W Polsce ta kropka po nazwisku powinna być zlikwidowana! Shame on you POLAND. We wszystkich chyba krajach na świecie wymawia się nazwiska ludzi aresztowanych oraz podejrzanych o przestępstwa kryminalne, prawda?
Andrzej... Miesiącami musi trwać procedura, ale codziennie należy pracować, prawda? Przynajmniej ja tak pracowałem w Kanadzie, oraz wcześniej w Polsce.
Andrzej... Wiadomość ogólna dla członków Klubu Ronina: komórkę każdą chyba można wyłączyć trzymając MOCNO w dół przycisk "volume", jeśli starsi z państwa nie zrozumieli, to należy trzymać MOCNO w dół przycisk "głos"lub "dźwięk", jak tam u was jest. PROSTE? Proste.
Andrzej... 3/5 tej ustawy jeszcze w Sejmie nie uchwalone, prawda? Po co więc o tym mowa? 11:50
zarkadi... Jest demokracja, a na ulicy nie widać nikogo kto by popierał rząd. Wniosek jest prosty społeczeństwo które wybrało partię rządzącą nie utożsamia się z tym rządem, nie ma ochoty oddolnie organizować się, czyli nie chce reform, chce by było jak było. Ważniejsze są wakacje niż przyszłość Polski?????
Tomek H... Ja pierdole trzmiel ty masz ludzi za idiotow? Nie będzie żadnej zmiany sądownictwa... Kurwa tak trudno to zrozumieć? Prezydent zablokował wszelkie zmiany to jest fakt reszta to pierdolenie i czarowanie
EwaTony... Witam . Czy ktoś z państwa zna przyczynę dla której prezydent Duda nie opublikował tzw. aneksu do Raportu WSI ?
Mariusz... Zobaczycie JAKĄ za 2 miesiące ustawę zrobi PAD pod targowicę 100%, ta rozmowa z Merkel(po której wypalił o 3/5 w sejmie) to był układ bo to ona stoi za tymi demonstracjami, to za jej pieniądze, jasnym jest , że wielkie miliardy niemcy już tracą a będą jeszcze więcej, Putinowi też na rękę jest destabilizacja Polski a jak jeszcze dodamy wsparty przez Trumpa projekt 3MORZA i Baltic Pipe to Merkel z UE traci jeszcze więcej oczywiście wraz z Putinem dlatego był ten tel. i kto wie kto na niego jeszcze naciskał a że jest miękki bolek to oddał Polskę jak ostatni król polski St.August Poniatowski który poszedł na układ z Konfederacją Targowicą bo był miękkim pantoflem carycy Katarzyny.Historia lubi się powtarzać niestety dla nas ! JA to wiem bez wykładu pana J.Orła z resztą on też o tym wie ale jego robota polega na wykładach, wiec robi to z czego żyje i na czym się zna. APEL : Najważniejsze teraz jest PEŁNE POPARCIE DLA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !!! odpływ poparcia PAD-a i wyraźny sygnał pogardy do tego co robi może go odciągnąć od zdrady !!!Bo jeżeli teraz nie zdekomunizujemy ,,sędziów" to nigdy to się nie uda i nie będzie siedział nikt z oligarchów i zdrajców będzie to samo jak po ,,nocnej zmianie" obalenia rządu premiera Olszewskiego przez TW Bolka zw Wałęsą. Już się rozpoczął proces przeciągania elektoratu (od PJK dla PAD) zdradzieckich redaktorów niby prawicowych nr 1 Marcin Ziemkiewicz , krytykuje PiS jak oszalały (dlaczego teraz tak intensywnie ...hmmm)poczytajcie go już się reklamuje na TT, następny Warzech, Zaręba itp. Jak nie wierzycie to posłuchajcie niezłomnych i mądrych red. :W. Gadomskiego, S.Michalkiewicz, Mariana Kowalskiego ,,Idz pod Prąd"itp.
ArtG G... Pani Aleksandra jest super pod wieloma względami