Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3133 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 25694885 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 32495 użytkowników.

NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła Klub Ronina


Pełna wersja: ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła Ronina

Najlepsze komentarze:

Justina...definitywnie Berlin czyli Bruksela jest najwiekszym przeciwnikiem
Anna Ma...Jestem przerażona sytuacja.
Robert ...Tak, słuszne i bardzo ważne słowa o  "Mediach Narodowych".Chyba Sami Państwo widzicie i słyszycie, co robią koledzy "dziennikarze" z mediów "narodowych". Absolutny Gierkowski absurd - - pomimo jak najlepszych,  za pewne intencji.Oczywiście wykluczam jakiekolwiek zainteresowanie materialne Panów Redaktorów TVP INFO.Takie "dziennikarstwo" prowadzi wprost do grobu.Szkoda.
PiS PO ...obniżyć podatki, ograniczyć niepotrzebne wydatii
Michal ...Żołnierze amerykańscy wiedzą po co przyjechali. A czy my wiemy?
Kamil B...Nie ma co owijać w bawełnę szukać usprawiedliwień dla Dudy. To lewak, który otwarcie przepisał sie do obozu zdrady narodowej. Nie ma po co startować w kolejnych wyborach, bo dostanie 1%. Wygrał dzięki frankowiczom, których oszukał. Jest ich milion. Z rodzinami to 5 milionów (jak nie więcej). Rachunek prosty.
Hank Ch...Nie ma już klubu Ronina. Orzeł i Ziomkiewicz zniszczyli fajną inicjatywę.
Zawaprz...To gierkowskie gadanie w TVP info jest nudne...ale jest w tym zamysł : zmieniać mózgi tym NIEZDECYDOWANYM! I chyba ta strategia przynosi jakieś dobre skutki...nam przekonanym... pełna zgoda...pozostaje internet :). Pozdrawiam z Cleveland.
Tds Sbl...ruskie służby obsiadły forum, czy wnuczki rzeźników Narodu Polskiego.
wandale...Brawo, Panie Jozefie. Co do Dudy i sytuacji miedzynarodowej zgadzam sie w 150%
Lustro3...Rosja wydaje na zbrojenia mniej niż Anglia czy Francja, 20x mniej niż NATO a idioci wierzą że to Rosja zaatakuje a nie USrael szykujący się do wojny z Rosją by osadzić na Kremlu ż. po to by pasożytom żyło się w Rosji tak dobrze jak za Jelcyna.
Lustro3...Tylko ignorant albo idiota uwierzy propagandzie szabesgojów typu Janecki, Targalski i pozostałych ze stajni Sakiewicza, że mrówka zaatakuje słonia.
matthiu...Głupimi decyzjami Duda nie zrobi z siebie męża stanu i poważnego polityka. Stracił poparcie swojego elektoratu, nowego nie zdobył - pogrzebał więc swoje szanse na reelekcję. A ci, którzy skorzystali z veta, umacniają pozycję.
Potrzebna jest nowa konstytucja, trzeba skończyć z tą dziwną dwuwładzą wykonawczą. Albo system kanclerski, albo prezydencki lub monarchia. Bez dziwnych hybryd, w których Polska tkwi od ponad 20 lat.
Krzyszt...Orzel chyba sie zapisze do partii prezydenckiej.Takiego gledzenia to dawno nie slyszalem.On chyba nic nie rozumie z dzialan prezydenta.Jemu nie chodzi o zmiane Polski.Zmiany maja byc tylko kosmetyczne,pudrowane. Duda rozczarowal caly elektorat pisowski.Jezeli teraz nie urwiemy lba Hydrze, to nie zrobimy tego nigdy i za 20 lat bedziemy tacy sami jak dzisiejsza Hiszpania.
Krystyn...Orzeł ale z ciebie bezrozumny lewak. Chińczycy to komuniści i zbrodniarze. Rozdepczą cię dziadu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA