NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego Klub Ronina Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dy2vz0Z0ZrINajlepsze komentarze:

Piotr ?... Kolejny nawiedzony antykatolik, zrzucać winę na Kościół, bo kradli ci, którzy z Kościołem walczą... oszołom (1;22;30)
S?awek... Ślepe powtarzanie frazesów głoszonych przez rząd o sukcesach gospodarczych. Bliższe przyjrzenie się wskaźnikom pokazuje, że Morawiecki podniósł podatki i to my zapłaciliśmy za jego "sukcesy".
Marcin ... Kłaniam się nisko redaktorze Janecki, uwielbiam słuchać pańskich przeglądów. Pod względem horyzontów intelektualnych i przenikliwości pańskie przemyślenia są bardzo podobne do Prezesa Kaczyńskiego.
Kris Ch... Informuję że wszystkie życzenia i pragnienia zwolenników i widzów kluba Ronina zostaną spełnione!
wandale... Zatrzymal eskalacje, ale we wrzesniu powroca z podwojona sila, a jeszcze dolacza sie "pokrzywdzeni" "nauczyciele" i inne pseudo .
Jerzy B... Diagnoza p. Janeckiego przyczyn postawy prezydenta Macrona jest chyba błędna. To Niemcy wykonują swoje dzieło rękami Francji bo Niemcom nie wypada z wielu powodów.
Dydu? K... Polski problem w tzw" polityce samorządowej" polega na tym ,że wielu ludzi ,którzy maja siłę przebicia (którym chce się coś robić) już dawno jest umoczona w lokalne układy.
Taka sieć powiązań i zależności rozrosła(30 ostatnich lat) się do takiego stanu ,że chcąc coś zmienić na lepsze, wcześniej czy późniejszej trzeba będzie "skrzywdzić" bliskiego , znajomego, kolegę, matkę kolegi , syna szwagra wujka itd
Im mniejsza miejscowość tym gorzej .
Gdy chodzi o kasę(stabilne źródło dochodów) , a o to głównie chodzi, ludzie przestają się cackać i z całą możliwą agresja ruszają na tego , który chce im odebrać to co mają :(
Chris B... Społeczeństwo nie dorosło do tak dobrej partii jaka rządzi.
Marcin ... "Przez osiem lat!!!" a kiedyś krzyczeli "Liberum veto!!!".
Krzyszt... idac panskim rozumowaniem to w Rosji w 1917 wladze stworzyl lud-prawda"? W Ameryce przed USA byla wladza Brytyjskiej Korony a wiec nie wciskaj Pan ludziom ,ze wladza powstala odolnie.
Dariusz... Obawiam się, że pan w tle ma trochę racji.