NA ŻYWO: Gabriel Maciejewski Corylus i Józef Orzeł stan państwa polskiego Klub Ronina Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kUNfebSDeP0Najlepsze komentarze:

olafonm... Baśniopisarz Gabryś Maciejewski, ongiś stypendysta Nowego Ekranu, nudny jak flaki z olejem.
aghrrrr... O! Coryllus wrócił do łask pana Orła? Takie kwiatki.

Ten gwiazdor który "wieszczył wojnę na Pacyfiku" ma pojęcie o geopolityce - w odróżnieniu od pana Coryllusa. I nie tyle wieszczył co wieszczy bo nigdy nie powiedział, że wojna już powinna wybuchnąć, tudzież wybuchnie w 2016/17/18/25 czy innym roku. Właściwie to nawet nie twierdzi, że wybuchnie. Mówi li tylko, że jest to bardzo prawdopodobne. Kiedyś bardzo lubiłem słuchać pana Coryllusa. Z czasem (chwała Bogu!) się z tego wyleczyłem - przypomniało mi się właśnie dlaczego.

Pan Orzeł: "Zuckerberg zostanie następnym prezydentem". Szanuję pracę jaką pan Orzeł wykonuje, ale jak słyszę takie coś to myślę sobie po "młodzieżowemu": co to za towar i jak skontaktować się z dilerem.
A o tym co pan Orzeł mówił ad wynalazków to już szczęka po prostu opada.
:/
Pawlots... Jak powaznie można traktować kogoś, kto został intelektualnie, publicznie znokautowany? Kto pisze niby ksiązki historyczne (czy może bardziej książki o historii), bez wskazywania źródeł, kto zmyśla fakty, naciąga je, po to, by teza była bardziej odkrywcza i by kupujący jego książki po ich przeczytaniu byli przekonani, że oto dotknęli prawdy i że cała reszta nic nie wie . https://kompromitacje.blogspot.com/2012/10/maciejewski01.html - szanowny pan Maciejewski do dnia dzisjeszejgo nie odpowiedział na to.
homer s... Gabriel Maciejewski - Super gosci !!!!
greg ba... Gadacie, gadacie i nic nie mówicie.
Tomek M... Niektóre osoby, które napisały komentarz pod tym filmem z ciekawą rozmową dwóch Patriotów, w ogóle nie rozumieją polityki i świata oraz są pełne nienawiści wobec konkretnych narodów. Mam tu na myśli głównie internautów: Lustro33 i ZUZIAW999, ale nie tylko oni. Zarzucają panu Józefowi Orłowi nienawiść (w stosunku do Brauna), a sami wykazują się nienawiścią do sześcianu w stosunku do pana Orła, do Żydów, do Ukraińców. A w tle oczywiście z trudem skrywana rusofilia tych osób... skoro ten Putin taki wspaniałomyślny i porządny to kiedy wreszcie odda polską własność, którą przetrzymuje w Smoleńsku i w Moskwie?!
JANIN... "Caly garnitur, ktory idzie za Kaczynskim to jest groza."  to jest dobre bo to prawda.
JANIN... To straszne dlaczego, Orzel zaprasza Corylusa a sam sie produkuje?
Jan Pe... Świetna diagnoza i perspektywa prawicowej inteligencji. Robić za granicą bo tu się nic nie uda a ci co zostaną niech stworzą z Polski katolicki skansen wartości. Już mi wystarczy, uciekam.
Michal ... Maciejewski na własną szkodę znalazł się zbyt blisko twórcy Ronina. Szkoda. Pan Orzeł jest jednym z wypróbowanych, zaufanych przyjaciół Dobrej Zmiany i kooperantów systemu post-PRL. W jego osobie środowiska postępowe, inteligenckie, wolnomularskie i oczywiście polskie elity judaistyczne instynktownie zapuszczają kolejny atak na G.Brauna, starają się go zdeprecjonować i ośmieszyć, bo to postać zdecydowanie najinteligentniej radząca sobie z problemem raka współczesnego świata i odsłaniająca nam słonia w składzie porcelany. Jest to osoba z punktu widzenia elit włądzy groźna, która stopniowo leczy Polaków ze stanu choroby umysłowej. Przeciez ten człowiek stworzył język opisu tego, co dotąd trudno było wypowiedziec. Nie ma w tym przesady, że Braun otworzył oczy wielu Polakom na niesamowite zakłamanie historii zachodu ostatnich stuleci, ze szczególnym uwzględnieniem komunizmu i historii Żydów, ukazał najważniejsze wątki tej historii i pomógł rozpoznać co się dzieje w świecie współczesnym. Bez zrozumienia historii nie da się tego pojąć kto nami rządzi i czym jest współczesny zachód, jego elity i ich utopijna wiara w świat bez Boga, bez Chrystusa, ba nawet wbrew Chrystusowi! Jesteśmy w fazie dogaszania cywilizacji łacińskiej i kompletnej dechrystianizacji zachodu przy wykorzystaniu potęznych narzędzi społecznego oddziaływania i kontroli, zwłaszcza systemu finansowego. Braun korzysta z rezerwuaru katolickiej mądrości i jest na wskroś realistyczny, operuje faktami, sięga głęboko, jest świetnie oczytany dzięki temu z łatwością demaskuje owego słonia w menażerii, którego "normalny" człowiek wierzący w demokrację, prawa człowieka, świeckość państwa i tzw. współczesne wartości nie zauważa. To własnie mierzi obóz niewiary czyli obóz współczesnej Synagogi i jego wasali, którzy buntują się przeciwko władzy Królowi Królów. Jaki Orzeł jest, każdy widzi. Ten pookrągłostołowy "konserwatysta", przyjaciel żoliborskich inteligentów wolnomyślicieli, wyznawców tych samych fałszywych bożków nie powstrzymuje się przed najprymitywniejszą manipulują, tzn. sprzedawaniem publiczności karykatury poglądów Brauna i wypaczaniem ich sensu. Jego komentarze do Brauna doprawdy nasuwają najgorsze skojarzenia z działaniami Gwiazdy Śmierci. Wypowiedzi Orła schodzące do tego poziomu rodzić się mogą chyba tylko pod wpływem uczuć bezsilności i nienawiści do prawdziwości diagnoz Brauna. Można w tym widzieć potwierdzenie autentyzmu postawy i wyłamywanie się Brauna z systemu. Wiele wskazywałoby, że G.Braun na pewnym etapie swojego zycia odkrył pełnię wiary katolickiej (czyt. tradycji katolickiej) i postanowił wykorzystać swoje talenty do walki po stronie Kościoła Walczącego.
Piotr K... Brednie i głupoty oderwane od rzeczywistości. Pan Orzeł: "Miejsce jest jedno w świecie, gdzie się o tym decyduje" oder wynalazkach. Pan Maciejewski: polskie wynalazki są niemożliwe. To oczywiste bzdury, Polacy i tysiące polskich firm patentują i produkują w oparciu o te patenty. Tak samo inne małe państwa, np. Finowie stworzyli Skype ist sprzedali Microsoftowi za miliardy dolarów. Finowie stworzyli Nokię. Itp.

Co to za ludzie, którzy traktują głupoty tych panów poważnie? Zamiast inwestować w wykształcenie i w polską naukę mamy tracić pieniądze i czas na Międzymorze, takie brednie :-(
maciek ... Orzeł zaprosił gościa i zagadał jego czas. Nędza ...
Bozena ... Beznadzieja. Józef Orzeł zaprosił goscia i go zdominował.
Margare... O co chodzi z tą miriam? a ogórek?
To szemrane niewiarygodne osoby?
Marcin ... Coś jest na rzeczy z tym hipnotyzowaniem i obezwładnianiem przez Brauna, którego trzeba słuchać refleksyjnie i z odpowiednim przygotowaniem bo inaczej to wciąga człowieka w ten swój świat narracji i budowanych przez siebie analogi i wniosków.
Dominik... Chciałem posłuchać Corrylusa bo jak wejdzie w temat to mówi ciekawie, dobrze to argumentuje i wszystko trzyma się kupy. Niestety pan Orzeł przerwał, przeszkadzał, podpuszczal i Corrylus dał się złapać. Wydaje mi się ze tym spotkaniem został osmieszony, ja tak to odczułem a znam jego możliwości. Pan Orzeł pięknie przyslodzil na początku, podrapal pod włos i wzbudził pychę, genialny strateg. Po komentarzach widzę ze cel został zrealizowany.
Ostatni... Przecież to co Grzegorz Braun opowiada o protestantyzmie i Wielkiej Brytanii, jest zaczerpnięte właśnie z Gabriela Maciejewskiego.
Maciej ... Hucpa hucpę wspiera a gojów krew zalewa, jak tego bełkotu słucha.
Obaj panowie judzą i nudzą realizując politykę chaosu.
Orzeł przyleciał z Charkowa, zagnieździł się w Warszawie. Pora na odlot do gorącej ojczyzny, razem z tym nielotem Goryllusem.
Żeby dobrze urodzony intelektualista Józio nie rozumiał pojęcia Kredyt, to jest po prostu nie do pojęcia
Tomasz ... Trudno mi nawet ocenić tego człowieka, bo przez całe nagranie właściwie nie powiedział NIC konkretnego. Informacyjnie nic to nie wniosło. Silne jest jedynie wrażenie olbrzymiej pewności siebie i własnej nieomylności. Kto to jest ten Corylus?