Józef Orzeł o Ośrodku Niezależnej Akcji Społecznej ONAS

Strona portalu: Józef Orzeł Ośrodku Niezależnej Akcji Społecznej


Najlepsze komentarze:

Jan?sik... Mam nadzieje, że PIEKŁO istnieje, bo ono jest dla takich gnid jak wy.
Pietja ... A to jest polski orzel czy jakas jewriejska ptica? Tak tylko pytam
Adam z ... Recte.. dicis.... ale w Państwie...Dmo--dyzmo--dupokratycznym......jest z wszystkim ..Równo i będie z tego.. Gowno Człeczku.. z klubu RONINA POSŁUCAJ Korwina...,Michalkiewicza, Karonia....może Waszeć .przejrzysz na ślepka....boś zrobiony w... Konia ...matolsz...ciećwierzysz...i w Pierdoły Wierzysz......
Miros?a... Bywają kwestie omawiane przez pana Józefa Orła za którymi w ogóle nie nadążam , z braku wiedzy , umysł w samoobronie nie zgadza się z nimi . Otarłem się, o tak zwane środowiska prawicowe , gdy chodziłem do nich z prośbami - zróbmy szkołę , zaprotestujmy zachowaniu niektórych posłów na sejm , i kikoma innymi myślami . W odpowiedzi słyszałem - nie ma kto tego zrobić, zajęci są biznesem, remont w domu, dziecko w przedszkolu . To są osobnicy , którzy reprezentują cudze poglądy partyjne lub stowarzyszeniowe . Tylko po co ? Gdzie praca na rzecz ludzi i miejscowości . Ideę macie prawą, oby stali przy Was prawi ludzie . Kłaniam się.
szalan1... POPIERAM CAŁYM SERCEM JERZY
nowy u?... A może się tak dogadać z innymi Polakami. I nie walczie o suby. Postarajcie się dogadać z innymi w necie, innaczej z polcki nici.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtARasmpXUY0Vc87fDrzEyA