Przegląd Tygodnia: Stanisław Janecki Klub Ronina 28.08.2017 Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eAjzaOIdSyoNajlepsze komentarze:

Joanna... bardzo dobrze ze prezydent zawetowal ustawe, trzeba byc totalnym arogantem i zeby nie reagowac jak pol swiata dzwoni ,
Jan Kap... Ach ten francuski kochanek Macron...
woda s?... Szykuje sie Zapad2017 a ten głędzi o zaczepkach Makarona
Jan Now... Panie Stanisławie - dzięki za jasny, konkretny wykład o aktualnej polityce :) I stara złota zasada róbmy dobrze swoje.
MiJe197... Poziom z pijalni piwa.
MiJe197... Wypowe dla prawicy: odpowiedzia na krytyke jest osobiste gnojenie, wchodzenie komus do lozka, robienie z niego wariata. Janecki to jednak kawal s-syna.
MiJe197... Obrzydliwe wchodzenie w prywatne zycie prezydenta Francji. Czy ten kretyn nie wstydzi sie? Niech opowie cos o swoim zyciu prywatnym. A widownia ma ucieche. Typowe polaczki - ten najgorszy sort.
Nie Zna... Swietny wyklad panie Janecki popieram w 100% Dziekuje
Thorian... To moze lepiej "Georg Lukács" - ... think tank Nowej Lewicy - (węgierski arystokrata, syn bankiera, który w czasie I wojny światowej stał się komunistą; niestety za dobry teoretyk kulturmarksizmu, wymyślił ideę "rewolucji i Erosa" – instynktu seksualnego wykorzystywanego jako narzędzie niszczenia kultury w społeczeństwie)
Piotr P... Mało macie kłopotów z muzułmanami ? , chcecie sobie jeszcze zrobić wrogów z nas ? . A ty Macron , nieogarnięty chłopcze , za bardzo nie podskakuj . Za bardzo nie podskakuj , bo czy to jest powiedziane , że tylko Arabia Saudyjska musi wspierać islamski terroryzm ? Może jeszcze nie wiesz , to ci powiem że polityka to bardzo wredne zajęcie . Wczorajsi przyjaciele mogą się dziś okazać najzagorzalszymi wrogami . Przekręcenie sojuszy . Słyszałem że masz dużo starszą żonę . Może ona , jako osoba dużo starsza od ciebie , jest bardziej ogarnięta , i może ona ci wytłumaczy jak , co i gdzie jest w polityce . Słowem - za bardzo nie podskakuj , bo może się niespodziewanie okazać , że znajdujesz się w czarnej głębokiej dupie .
Renia M... Uwielbiam Pana!
TOMASZ ... Prezydent racjonalny?Prezydent ladnie mowi i nic poza tym!
roger98... świetne spotkanie. Janecki mistrz!
Piotr P... ... niekończące się kłopoty z Zachodem . Trzeba by stworzyć jakieś tajne dobrze wyszkolone komando .
popular... Tylko dla pana Janeckiego tu wszedłem, po dłuuuuugiej przerwie nadmienię... nie oglądam przez impertynencję pana Orła
Joanna... wydaje mis sie jednak ze zaczpia sie tych co szukaja zaczepki
Adriann... Panie Stanisławie, ciekawy wykład, jak zwykle pokazuje Pan ogrom swojej wiedzy
Urszula... Pan Makaron, to taka personifikacja dzisiejszej francji: mała, tchórzliwa i zakompleksiona, wtulona w babcie Andżele/ Briżit. Żal
TheLine... Wow! Suuuper. Wysluchalam calego wykladu z zaciekawieniem.