NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Witolda Gadowskiego Klub Ronina 4.09.2017 Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yZzZnjYcFT0Najlepsze komentarze:

Alicja ... Ale tu się sekciarzy zleciało od kacapskiego szpiona Chojeckiego. ?
vipeeer... Ruskie świnie, jak można oskarżać pastora Chojeckiego o prorosyjskość. To były ostatnie dwie minuty waszych transmisji jakie w życiu obejrzałam.
martinu... Nie jestem wielkim fanem Blogpressportal, bo to internetowa wersja TV Republika i Gazety Polskiej - mediów siejących USraelską propagandę, ale szacunek za to, że zbanowali tego pseudonarodowego głupka Kowalskiego.
GRUCHA ... nie ma kowalskiego nie ma ogladania nara,,,, lapa w dol
nietylk... Dajcie już spokój z tym oburzeniem za nazwanie Chojeckiego prorosyjskim agitatorem. Jeden wątek temu poświęcony by zupełnie wystarczył.
A niezależnie od tego pastora nie polecam słuchać, bo on nigdy nie będzie reprezentował postawy propolskiej stawiającej polską tradycję za wzór, bo jest to protestant, czyli "reformator" czyli rewolucjonista. On polską tradycję, która jest w pełni związana z Kościołem katolickim będzie chciał zniszczyć tak, jak każdy protestant pragnie upadku Kościoła. Swego czasu bywałem we wspólnotach tzw. ekumenicznych i nigdy tam nie było powietrza wolnego od propagandy antykościelnej. Tam duch Lutra nazywającego Papieża (niezależnie od osoby) antychrystem jest wciąż żywy. W związku z tym jego rozmyte chrześcijańskie pojęcie Boga, zbawienia i Kościoła będzie implikowało wizję przekształcenia Polski w coś innego niż co naturalnie w symbiozie z Kościołem katolickim wyrosło jako państwo i jako naród. Zniechęcam więc całkowicie do słuchania pastora Chojeckiego, podobnie jak KEP wyraziło się konkretnie o wyborcach PO po tym, gdy przegłosowali regulację In Vitro w Polsce. Można mieć różne poglądy, ale jeśli one są sprzeczne z Nauką Kościoła, jest to przynajmniej herezja, a moim zdaniem nieoficjalna apostazja.
edi mej... oi-joj-joj bidusie nie rozumią co mówią!!! ten starszy-łah to jakis cudak , Witku!   wpuszczają cię i wbijają ci scyzoryk w paluszki, nie daj się na cacy-kubek mleko-podobnego napoju , przemysłowy-durako-krętacz , obywatel - obywatelowi - obywayelem ; przemsłowo-gniotowy tłuczek .....
Micha? ... Widać że Pan Gadowski odrobił zadanie domowe i wyniósł sporo z materiałów Pana Krzysztofa Karonia..
†Melk... Hertyk chojecki rosyjskim agentem w końcu się wydało :-)
Konfede... Orzeł!Oskubali ci mózg?Zmień lekarza bo twój cię oszukuje.Klub Riepina dla mnie się skończył
Karol D... prawda i chojeckim i kowalskim https://www.youtube.com/watch?v=WXjuy1H2Wvg
Krzyszt... Ostatnimi czasy Pastor Chojecki ostro jest obsrywany z „obu” stron!
Zwłaszcza teraz kiedy wszystko będzie się decydować czy to zbieg
okoliczności? Jest niewygodny i na samą myśl popuszczacie w spodnie. To o
czym mówi, od dawna w ogromnej większości się sprawdza, zwłaszcza te
rzeczy, które wydawałyby się kiedyś absurdalne ;), Gdybyś Pan miał choć trochę przyzwoitości, przeprosiłbyś, a nie słuchał jakiegoś popaprańca, udającego prawego patriotę. Szczerze to wątpię, by wzniósł się Pan na takie wyżyny.
DonPedr... Panie Gadowski, myślałem, że stać pana na wyższy poziom. To co pan mówi to ideologiczny bełkot .....
Barbara... Pastor Chojecki i IPP nie schodzi z mojego ekranu.Jestem kkordynatorka klubu IPP w Chicago. Wirrze, ze pastor tak ja ja kocha AMERYKE i Prezydenta Trupa
Ilona O... Nie jestem subskrybentem tego kanału i po wyslychaniu zawartych powyżej kłamstw i manipulacji na pewno nim nie zostanę.LUDZIE ASPIRUJACY DO MIANA ELITY KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY??Wstyd.
Zbignie... Chojecki prorosyjski? Ale brednie :) Z kim się ten pan konsultował - z oficerem prowadzącym? A może tak na gorąco nie starczyło intelektu i walnął pierwszą głupotę jaka mu przyszła do starzejącej się głowy?
Heniu S... O IRONIO " postawę prorosyjską " reprezentuję PiS, który walczy z całą Europą oraz Rosją.
P.S. PiS drażni rosyjskiego NIEDŹWIEDZIA, który coraz bardziej się wścieka, a PiS ma coraz krótszy KIJ !!! I albo PiS wsadzi kij w oko niedźwiedzia i ten stanie się misiem. Albo niedźwiedź się WNERWI i ODGRYZIE polakom ŁAPĘ, którą STERUJE PiS !!!
Daras S... prorosyjski to jest ten łysy staruch (nie obrażam tu Legii)
MrBeerb... Kiepski pretekst żeby nie zapraszać Kowalskiego.
Sikorza... "Ignorancja ma skrzydła orła i wzrok sowy."powiedział Z. Herbert. Aleś tu Pan Panie Orle rozwinął skrzydła. Następnym etapem Pańskiej mądrości i przenikliwości będzie ogłoszenie Jabłonowskiego agentem amerykańskim. To, że Chojecki jest prorosyjski mógł wymyślić tylko jakiś "ptasi" móżdżek. Oczywiście nie za darmo.
ewa url... Pastor Chojecki jeżeli już to człowiek Ameryki panie Oreł pleciesz pan głupoty czyżby z zazdrości