Hulajnoga dla dorosłych jak wybrać | Hudora Big Wheel AIR vs Oxelo Town 7 domowatv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LzrsCR7eUnANajlepsze komentarze:

kacper ... Nie polecam tej firmy. Nie uwzględniaja gwarancji, a reklamacje dotyczące kupionego produktu w tej firmie nie skutkuja. Trzeba sądownie rozwiązywać spory. Przestrzegam przed tą formą.
Piotr K... widzę buty Palladium - super mi się podobają i cieszę się, że kobiety również je noszą
mam i POLECAM
Robert ... Hulajnogi, które nie mają żadnej amortyzacji i mają duże koła z PU (np. 200 mm) są zdecydowanie szybsze na asfalcie i na chodniku od tych hulajnóg z pompowanymi kołami oraz hulajnóg z amortyzacją i kołami z PU (200 mm). I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, bo na kilkudziesięciu hulajnogach różnych producentów to sprawdzałem. Można to sobie w łatwy sposób sprawdzić np. wjeżdżając rowerem "pod górę" z aktywnym amortyzatorem a następnie powtórzyć ten wjazd z zablokowanym amortyzatorem. W tym drugim przypadku mniej się zmęczymy, bo stosunkowo dużo naszej "pary" nie pójdzie w "gwizdek"...
Rodzaj zastosowanych łożysk NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU NA PRĘDKOŚĆ PORUSZANIA SIĘ NA HULAJNODZE. Praktyczną różnicę w pracy łożysk można dopiero zauważyć przy prędkości obrotów ponad kilka tysięcy/min, co W HULAJNOGACH NIE WYSTĘPUJE. Ale efekt psychologiczny robi swoje, wszystko można sobie wmówić (np, że łożyska ABEC 9 są szybsze od ABEC 5... ? - tak, są szybsze, ale w maszynach szybkoobrotowych (dopiero tu widać stosunkowo niewielką różnicę, wynikającą z klasy dokładności wykonania łożysk) A NIE W HULAJNOGACH, DESKOROLKACH ITP.)
PU - poliuretan, tworzywo sztuczne , które jest wytrzymalsze na ścieranie dużo bardziej niż kauczuk czy guma. Jest też dużo wytrzymalsze na rozdarcie czy rozciągnięcie od kauczuku czy gumy...
Myślę, że tym komentarzem obaliłem kilka mitów o hulajnogach. Pozdrawiam.
Piotr P... Gdzie i za ile mozna kupić dętki do pompowanych kół?
Wiktori... Mam pytanie Kiedyś miałam hulajnogę i przyjeżdżają hamulec z tyłu po jeżdżeniu po chodniku strasznie obijały się hałasował chciałbym się zapytać czy w tych hulajnogach też tak samo hałasuje hamulec tył podczas jeżdżeniu po kostce??
?ukasz ... Poleciła byś jakieś rączki do Oxelo Town7XL? Próbowałem szukać na własna rękę ale na allegro praktycznie nie ma. Tylko do jakiś wyczynowych hulajnóg. Tak samo łożyska chciałbym wymienić na ABEC 7 tylko nigdzie nie pisze jakie i gdzie kupić najlepiej. Fajnie by było zobaczyć jakiś wpis na temat "upgarade"
Tomasz ... Co to za buty? Dziewczyna pyta, więc to pilne. :)
Bartek ... W tej oxelo nie trzeszczy Wam przód, tj. (chyba) zawias? Bo widziałem już 3 egzemplarze i w każdej wystepowało to zjawisko
Venotri... pytanie : czy z hulajnogi Oxelo Town 9 można dodać odpowiedniej wielkości pompowane koła ?
guns f... Mam 1,70 wzrostu. Będą dobre?
Deplate... A jak z wagą? Która cięższa? Dla trudnego terenu w mieście, tj. chodnik taki kiepskiej jakości - lepsze amortyzatory czy pompowane koła? :) Dodając do rozmowy o trudnej dostępności dętek... Zawsze można zakleić łatką! :) Pozdrawiam! widzę, że humor dopisuje :)
Diana B... jaka cena?
Catlyn ... a czy w hulajnodze Oxelo można zmienić koła na pneumatyczne (pompowane) ?
Pinkaa ... Jak córkę nauczę jeździc na hulajnodze to też sobie sprawię i będziemy śmigać:)
Monika ... Mamy Oxelo z filmiku i jest super