LOKU & LINEK Lato


Elo, zrobiliśmy ten kawałek w sumie z czystej zajawki. Wakacyjny utworek, na ciepłe dni na plaży, po prostu sprawdź to człowieku! :D Przeczytaj! Utwór jest wzorowany na twórczości QBIKa, ot tak na kimś trzeba się wzorować ;) Montaż / video: Achtung Tekst: LOKU & LINEK Muzyka: LOKU TEKST // ZWROTKA 1 Dziś to ten dzień, nadeszła ta pora, W końcu jest lato a zima się chowa, Ciepła ta woda aż ląduje w uszach, Słońcem wali w 40 celsujaszch, Jezioro, basen, plaża chłodzimy wóde, W domach na tarasach olewamy nude, Ziomek łapie za butelke, dowie się jutro, Czy jego przeznaczenie trwało zbyt krótko, Chcesz więcej? Chodź do nas, mamy tu wszystko, Zimny browar jak Larry Clinton, Kto by się przejmował, taka rzeczywistość, Zapijamy klin ziom, i odlatuje dziś stąd, Południowy plażing to coś co lubie, Do wody wlatuje jak foka w klubie, Zabawa trwa, a Ty nie siedź w domu, Baw się z nami nie powiesz nikomu // BRIDGE Pierwsze ciepłe wieczory, daje nura do wody, Gdzieś mam to co powiedzą, bawie się do upadłego, Dziewczyny są gorące, prawie tak jak to słońce, LATO, więc dawaj z nami, drzyjmy się jak opętani // REF Bawmy się do upadłego, jak mówią melanż TO Dzisiejsza noc jest nasza, lecimy na sto pro, Nocą przy gwiazdach bawimy się w najlepsze, Ty rzuć to i chodź tu impreza nie trwa wiecznie Bawimy się do upadłego, mówimy melanż WIĘC Nie zamulaj tylko wbijaj na plaże zbić pięć, To jest to co kochamy, obijamy się na plaży Noc jest długa, mamy całą dla siebie Rzuć to i chodź tu impreza trwa wiecznie // ZWROTKA 2 Wstaje zaspany, spoglądam przez okno, Plaża i woda to dziś moje motto! Zakładam japonki i biegne na basen Pewnie znowu na piwo wydam całą kasę! Plan identyczny jest jak co wakacje, Ogniska, plaża i nocne libacje, Te dwa miesiące, szkoda że nie wieczne, Dni są spokojne, noce niebezpieczne. Słońce zachodzi, wychodzę z kumplami, Dzisiaj strzelamy w niebo kapslami, Żadną policją sie nie przejmujemy, Ich wszystkie obchody omijac umiemy. Celsjusze lecą wzwyż, znowu w cieniu sie chowam, Walić to, woda to ochłoda, Skocze do basenu, ulge poczuje, Gdy jest sie młodym właśnie tak sie baluje

Ostatnio komentowane:


19:27 mówi chłop co nazwał poprzedni odcinek nazwą gry kappa Zobacz »
Dla mnie trochę szkada pieniędzy na te wypady do takiej willi skoro i tak siedzą w świątyniach... Więc może zbudować tam coś mniejszego albo zwracać im część kosztów? Odcinek super jak zawsze Zobacz »
ja pier***, 24 godziny bez prądu, internetu i telefonu? Gdzie przesłać Ci nagrodę? Niektórzy tydzień tak żyją i jakoś się tym nie podniecają..boże, youtube - obudź się.. Zobacz »
Wnoszę sprzeciw co do Króla Lwa z tego powodu, iż jestem wielkim fanem, a źle był cytat powiedziany nawet we fragmencie słychać, że jest inaczej :c Zobacz »
He copied the performing style and attire of Val Valentino AKA Masked Magician.lol Zobacz »
1:05 bo to są sloty na stacki chyba, bo wczesniej juz miales kamien i ci się on poprostu do stacka wliczył Zobacz »
Nie wiem po co to oglądam kiedy korzystam z firefoxa ale na tym youtubie jest jakiś chłam zamiast filmów to nie mam wyboru Zobacz »
?Hi new friend here.Liked your video so subbed you .And also my invitation goes to you for joining my channel.Hope you will join me there Zobacz »
Dobra dziękuję do widzenia idę po piłę bo wygląda na to że niepotrzebne mi ręce ? brawo Ty Daniel!!! Zobacz »
ist bisschen doff das ihr die spiler auswählen durftet, macht mal ein hardcore icon buy first guy und dan tut ihr die 3 spieler auf die position und dan search amd discard wäre viel spannender Zobacz »
Nolif dałeś mi chyba drugą szanse bo ja ci wszedłem powiedzieć żebyś zmienił hasło ty mnie zrespiłeś Zobacz »
Siema mordy tutaj świetna przeróbka z koksem 5 gram
A tu link ?https://youtu.be/IDdrC4oCkFg
XD
Zobacz »
te strzelające wyrzutnie ogniem powstały w Japonii nie przywiezione przez mongołów

dobrze opowiada o tym film niszczycielska broń rodu Ming
Zobacz »
Dzięki za oglądanie dzisiaj :)
Powiadomienia działają? :P
Jutro możliwe, że wleci już zakończenie, łapkujcie i będzie szansa ;)
Zobacz »
A co z taką osobą która za życia była nie użyje słowa,wiadomo jaka a po smierci jeszcze gorsza,to podziękować jej że rozrabia w domu? Zobacz »
Ledenda głosi, że Ada kiedyś dobije 1mln....
Pomóżmy jej i dajmy suba Z KAŻDEGO NASZEGO JEBANEGO MULTIKONTA


Ps. ja też dałam owo xD
Zobacz »
niewiem czy ktoś to zauwarzył ale za oknem jest dzień a tritsus mowil ze jest 18:00 Zobacz »
PiS tak pogrywa z pomnikami jak PO z ruską budką. Trzeba przykryć fakt sprzedania przez Vateusza niepodległości na ostatnim szczycie. Zobacz »
Nie oglądam kulis po przegranych meczach, żeby się ponownie nie denerwować, ale teraz zrobiłem wyjątek dla Eweliny Bućko ;) Zobacz »
Ten trojkat Lubelski to bledna decyzja ktora zaprowadzi Polske na manowce zarowno z Ukraina jak i Litwa nie mowiac o Moskalach Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=y-Y5fGPKKpY


LOKU ciekawostki

LOKU ciekawostki

Historia kanału LOKU zaczyna się w dniu 2011-11-02 19:53:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 80 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10009838 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48800 użytkowników.