92. PPŁ grupa 5. wchodzi na Jasną Górę


Na Jasną Górę dotarły 24 sierpnia 2017 r. wszystkie grupy 92. Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej. Pątników witał tuż przed wejściem na Jasnogórski Szczyt bp Marek Marczak, administrator archidiecezji. Wejście grupy 5.

Ostatnio komentowane:


Kolejny przydatny film! Muszę w końcu kupić ta maskę z bielendy i właśnie zastanawiałam się nad orchidea ale widząc, że podbiła Twoje serce to już jutro zamawiam! Zobacz »
Na owies głuchy graminicyd typu fusilade, supero. To nie problem. W wyższych dawkach ewentualnie możesz walnąć tez perz. Zobacz »
So when is M.O.D.O.K.  the animated  series going to be ready? I'm  looking  forward  seeing  It Zobacz »
Now the LEDs becomes Space stones, and those are controlled by remote control. Which even Redskull can't. Be proud of it. Zobacz »
Good video again, I say that every time but it's true. Don't understand why you don't have more subscribers. Zobacz »
Najman skasuje lwa #teamnajman Zobacz »
Serwer dla największej internetowej patoli, bandyctwa, łajdactwa oraz dla Archiego - skromnego, zwykłego chłopaka który lubi grać w Goticzka Zobacz »
Hej jak to zrobiłeś że możesz grać ze znajomymi? Nie usunęli tego po wejściu paczek Collosal Fossils? Zobacz »
2:03 ...zwróćcie uwagę jak się uśmiecha Kamila na słowa "moja pierwsza żona" ? ...szkoda, że nie pokazali en face Zobacz »
spoko za 2 lata będziesz miał 1 milion suskrybcji zasukskrybuj mòj kanał dajemy ci dawno sukskrybcie i teraz łapkę w gòre ?????????? i mogę serce ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Wkurza to, że Netflix niszczy lore i historię Wiedźmina. Nie dość, że zniszczyli Triss w serialu, to jeszcze takie chcą próbować gówna tworzyć... Zobacz »
Ale była zajebista ta kanapka co masz na myśli?? hehe bo kanapka to kanap-ka a kanap to prawie jak kanapa a na kanapie można robić rużne rzeczy ??? hehe czyżby było ruch**ko z toy chicką? Zobacz »
A ta dziewanna pod werandą to przesadzona z drogi, czy wam wyrosła? Bo ja przesadziłam, ale mi padła, bo po fakcie wyczytałam, że nie można uszkodzić korzeni Zobacz »
Ahh kendi w ,,dzień z życia bambika 10" napisalem w komentarzach pomysl podobny do tego odcinka. Wspomnienia wracają. (Nawet dałeś mi serduszko). ☺☺☺☺ Zobacz »
Lubię tą grę, w grze jest naprawdę sporo easter eggów związanych z sygnałami (których, orpócz losowych, jest już około sto?) Zobacz »
Nie tylko budżet, przepychają bezczelne władze. Ale w myśl sparafrazowanej wypowiedzi Chrystusa; "każdy kto kolanem przepycha .... sam będzie kiedyś kolanem wypchnięty". Zobacz »
Jak cały czas będziesz prowadził tak kanał to mnie już kupiłeś. Życzę sukcesów w przyszłości Zobacz »
Co do gier to dawno nie nagrywałeś besiege, a doszło do niej poziomów.
Na odcinki było by jak znalazł
Zobacz »
Coś się zepsuło i są tylko ostatnie dwie godziny :(
Poza tym podgląd nie zgadza się z filmem.
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rI_IrcU3tTY


Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 16318 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67374804 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.