„Puk, puk, puk”


„Puk, puk, puk” Wykonanie: 37. Piesza Pielgrzymka Ziemi Łaskiej Data nagrania: 24 sierpnia 2017 r. Miejsce nagrania: Cykarzew, przed kościołem. Muzyka i słowa: Magda Anioł Tekst i chwyty: 1. Stoję Panie u Twych drzwi Czekam aż otworzysz mi Ty uczyłeś jak mam żyć Ja mądrzejsza chciałam być Ciemno jest, boję się Nie chcę tego, nie, nie, nie Teraz wiem, zrobiłam źle Panie błagam, ratuj mnie Puk, puk, puk ? oto ja! Zagubiona owca Twa. Puk, puk, puk ? czy to Ty? Jezu proszę otwórz mi. 2. Całe życie uczysz nas Ta nauka czasem idzie w las Chciałam dobrze, wyszło źle Jak tu nie załamać się Stoję Panie u Twych drzwi Czekam aż otworzysz mi Teraz wiem, to był błąd Panie błagam, weź mnie stąd.

Ostatnio komentowane:


Panie Zbigniewie. Nie robi pan cięć w swoich filmach a pomimo tego nie zacina sie pan i mówi płynnie. Szanuje. Zobacz »
Hmmm godzina 00:20 idealny czas na horror Zobacz »
O matko jaka to była impreza- tam wszystko się zgadzało?? Mati jak dobrze że było to w twoich 'ustach'? Zobacz »
Aż mi się wszystko przypomniało z Barbie, te wyprawy do Selvadorady, zdrady i te dramaty..? W sumie nawet spoko te akcesoria ,ale powinni te okienka zrobic tak jak np. menu ze zjedzmy na miescie Zobacz »
Siemanko sou shibo, chciałem ci powiedzieć że bardzo cię lubię i że robisz bardzo fajne filmy na YT, mam do ciebie spoory sentyment. Pozdrawiam ? Zobacz »
yoł yoł Mateo znowu pierwszy hehe, pozdro nagrasz zemną odc xd jakieś 1v1 ?
Btw: oglądam cię od czasów mmów jak wbijałeś range
Zobacz »
Dzięki za umilenie poranka ? tak myślałam, że te rzeczy to nie żadne cuda bajeczki. Też jestem zdania, że warto wydać więcej a mieć coś lepszego. Miłego dnia. Pozdrawiam ? Zobacz »
"granica jest tam, gdzie kończy się nasze dobro" - dziewczyno, dzięki Ci za te słowa. Normalnie będę je przekazywać kolejnym pokoleniom ? Zobacz »
Dojebali sie do koryta prezesi w du.. e jeba.. i, cwaniaczki za biureczka jedna wielka mafia żygać mi sie chce na nich, jak bym spotkal takiego prezesika od razu bomba na ryj. Zobacz »
1:22 Wyzwanie przyjęte Wojtek Zobacz »
Dziękuję za cudowną przekazywaną wiedzę. Tej wiedzy bardzo mi brakowało Jesteś nam bardzo potrzebny Pozdrawiam I Edytke jak pięknie o niej mówisz Zobacz »
Nie obejrzałem do końce ale. Mona na beringu inecz to co macie żeby koła się krenicily to weźcie pod kontem i bendzie dobrze podlonczcie bering do kontrola działa sprawdzalem Zobacz »
Ale przecież patrząc przez pryzmat naszej ewolucji, to człowiek też był kiedyś taka małpka. Tyle że my mieliśmy ewoluować a reszta małpek już nie. Zobacz »
Też oglądam Miecia? Ni mom pojęcia co robię jest boskie? Świetny pomysł z tą serią. Na pewno skorzystam? Ułatwiasz nam życie kochana❤ Aż zatęskniłam za live'ami z gotowania? Zobacz »
Żuraw 'wziął wszystko na siebie' żeby odejść od Rutka, a wiadomo kogo to były decyzje Zobacz »
Glados w seri portal nie jest dokońca sztuczną inteligencją jest przeniesionym umysłem człowieka Zobacz »
Przyspieszyłem specjalnie publikacje filmu, żebyście nie musieli tyle czekać ;)
Kolejny o 19.45 ;)
Zobacz »
Siema Mordko wkoncu jesteś ogarnął byś jakąś metę z Niflingardu z Balem będę bardzo wdzięczny:) Zobacz »
Każda lekcja przydatna, bo wiedzą i doświadczeniem Jan służy , wyjaśnieniem jak to dokładnie funkcjonuje... :) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XWQJBxzsMIg


Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 16318 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67374804 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.