Daj pracę w Aleppo rozmowa z ks. Przemysławem Szewczykiem


Akcję „Daj pracę” organizuje łódzkie stowarzyszenie „Dom Wschodni Domus Orientalis”. Zebrane w jej trakcie pieniądze zostaną przekazane do konkretnych rodzin mieszkających w Aleppo, które uruchomią za nie swoje zniszczone przez wojnę firmy. Nad rozdysponowaniem gotówki czuwać będzie parafia rzymsko katolicka z Aleppo. Pomysł na tego rodzaju pomoc przyszedł do głowy ks. Przemysławowi Szewczykowi, który miesiąc temu był w Aleppo. O tym, jak wygląda sytuacja w mieście i dlaczego taka forma pomocy jest potrzebna, mówi w rozmowie z Łukaszem Głowackim. Pieniądze można wpłacać na konto: Stowarzyszenie "Dom Wschodni Domus Orientalis" ul. Więckowskiego 13, Łódź mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388 Tytył przelewu: Daj pracę Więcej informacji: #DajPracę

Ostatnio komentowane:


Ja bym dał tak że jak masz 3 ulepszenie i giniesz to się zdradzasz z 3 a jak jesteś na 1 ulepszenie to się odradzasz na 1 A jak nie ma żadnego to się odradzasz na 0 Zobacz »
Ja tam mam dwa 30 ranki, Primo na heist, i BO na duo w tym samym sezonie co ty, Bibi mam na 900 teraz, czekam na fajna mape na heist, szuka team i 1000 Zobacz »
Już udało się pierwszą rayquaze shiny trafić ? oby szczęście działało dalej, nawet i w IV w dalszym ciągu eventu ? A Shadow Mewtwo to niezły kozaczek ? Zobacz »
Fajny film, ALE mam pytanie czy kiedyś zrobisz jakąś teorię jakie i o czym mogą być następne części? Zobacz »
Jan super fajnie mega odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej soboty i wieczoru dla ciebie Jan❤️???? Zobacz »
t̶a̶ s̶e̶r̶i̶a̶ j̶e̶s̶t̶ d̶o̶ d̶u̶p̶y̶
F̆̈ă̈j̆̈n̆̈ă̈ s̆̈ĕ̈r̆̈ĭ̈ă̈
Zobacz »
Czesc, mam pytanie. Na jakich ustawieniach pójdzie mi rust w zadowalającej płynności jak będę miał GTX 1660 super 6gb, ryzen 5 3600 i 16 gb ram 3200 MHz? Zobacz »
moje wakacje były SĄ BARDZO CIEKAWE byłam w:
-dom
-podwórko
-żabka
-nigdzie xD
Zobacz »
Sytuacja niczym z mojego domu posprzątam dom chce być dobra córką wracają rodzice do domu ,,Ty nic dzisiaj nie robiłaś " znam twój ból Kacper Zobacz »
Maćku jak robisz sniadanie objad kolacjs itp to nacisnij podaj tak bedziesz mial wiecej jedzenia i nie bedziesz musial caly czas gotowac Zobacz »
Jejjj Maciuś wstawił odcineczek akurat przyszła mi pizza i mam co do niej oglądać ♥️♥️♥️ Zobacz »
Another smooth melody from big feeling master Robby East, he just became one of my idols from this year Zobacz »
Yey takie dreszczyki i twoje komentarze w tej serii dodają takiego fajnego klimatu, że aż doczekać się nie mogłam kolojnego odc OwO Zobacz »
Teraz jest tysiące ludzi, w wawie. Zaraz pewnie w mediach będzie, że pół wawy jest na kwarantannie... Zobacz »
Siemka, gdyby ktos mogl ebic na moj kanal i zasubowac, jutro zaczynam nagrywac fs19 a zaniedlugo cs go (przepraszam ze bez mikro) bardzo bym prosil poniewaz dopieor z youtubem zaczynam

(Nie zmuszam)
Zobacz »
To nie jest rocznica powstania. Od nagrywał jakiś czas temu.
.... co do twojej postawy noooo szacun Sebastian. Jestem palaca
Strach i przerażenie.
Może cos na sen. Przespać to.
Zobacz »
Trochę przykro że to już koniec gry ale cóż poradzić. Przynajmniej była fajna i mega mnie wciągnęła. Zobacz »
Uwielbiam Cię i pozatym jestem fanem undertale ale w to jeszcze nie grałem i trochę znam się na tej grze jak byś potrzebował pomocy to mogę Ci pomóc. Zobacz »
Fortnite : zmienjasza się strefa
Minecraft : 5:28
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=24ji1wHtz5Q


Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 16318 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67374804 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.